Harrison, A. S. A.: The Silent Wife
idegen
Harrison, A. S. A.
The Silent Wife

Penguin LCC US, 2013

The New York Times bestselling novel soon to be a major motion picture starring Nicole Kidman, for fans of The Woman in the Window and Th...

5%
4 575 Ft 4 347 Ft
A. S. A. Harrison: Halálos hallgatás
antikvár Halálos hallgatás

Alexandra Kiadó, 2014

A Halálos hallgatás váltakozó nézőpontból elmesélt története egy széthullóban lévő házasságról, szakításról és elhagyatottságról, komprom...

590 Ft - 2 490 Ft
A. S. A. Harrison, Andrew Gross: 2 db. krimi (Halálos hallgatás + Ahogy vesszük)
antikvár 2 db. krimi (Halálos hallgatás + Ahogy vesszük)

Atticus

jó állapotú antikvár könyv

1 690 Ft
Laura Griffin, A. S. A. Harrison: Nyom nélkül + Halálos hallgatás (két mű)
antikvár Nyom nélkül + Halálos hallgatás (két mű)

Atticus

jó állapotú antikvár könyv

Alexandra Kiadó

1 900 Ft
A. S. A. Harrison: The Silent Wife
idegen The Silent Wife

Headline, 2013

Having nothing left to lose changes everything. Todd and Jodie have been together for more than twenty years. They are both aware their ...

15%
3 790 Ft 3 222 Ft
A. S. A. Harrison: Halálos hallgatás
e-Könyv Halálos hallgatás

Alexandra Kiadó, 2020

A jól szituált, középkorú pár, Jodi és Todd kapcsolata válságban van. Többek között a chicagói tópartra néző lakásuk és a jólétük forog k...

2 249 Ft
A. S. A. Harrison: Halálos hallgatás
könyv Halálos hallgatás

Alexandra Kiadó, 2014

A Halálos hallgatás váltakozó nézőpontból elmesélt története egy széthullóban lévő házasságról, szakításról és elhagyatottságról, komprom...

A. S. A. Harrison: The Silent Wife
idegen The Silent Wife

Jodi and Todd have been together for 20 years and, on the surface, seem to have an enviable lifestyle. She has her own practice as a psyc...