Wilfred Thesiger művei

Thesiger, Wilfred: Arabian Sands idegen
idegen
Thesiger, Wilfred

Arabian Sands

Penguin Books Ltd (UK), 2007

"Following worthily in the tradition of Burton, Lawrence, Philby and Thomas, [Arabian Sands] is, very likely, the book about Arabia to en...

Online ár:

5 548 Ft

Eredeti ár: 5 839 Ft

Wilfred Thesiger: Mocsári arabok könyv

 

Előjegyezhető

Wilfred Thesiger: Mocsári arabok antikvár
antikvár

Mocsári arabok

Táncsics Kiadó, 1967

 

790 Ft - 1 990 Ft

Thesiger, Wilfred: Die Brunnen der Wüste idegen
idegen
Thesiger, Wilfred

Die Brunnen der Wüste

Piper, 2013

»Eines der eigenwilligsten und schönsten Wüstenbücher überhaupt.« DIE WELT Als einer der ersten Europäer hat Wilfred Thesiger die Wüste R...

Online ár:

6 836 Ft

Eredeti ár: 7 195 Ft

Wilfred Thesiger: Arabian Sands idegen

 

Előjegyezhető

Thesiger, Wilfred: The Life of My Choice idegen
idegen
Thesiger, Wilfred

The Life of My Choice

W. W. Norton & Company, 1988

As a child in Abyssinia he watched the glorious armies of Ras Tafari returning from hand-to-hand battle, their prisoners in chains; at th...

Online ár:

12 184 Ft

Eredeti ár: 12 825 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára