Steve Berry

Steve Berry amerikai bestseller író, professzor és volt ügyvéd. A New York Times sikeres írója, a Vérbosszú Párizsban, a Nagy Károly nyomában, A velencei árulás, Az Alexandria link, A Templomosok öröksége, A borostyánszoba világhírű szerzője. Könyveit harmincnyolc nyelvre fordították már le, és ötven országban árusítják.

Steve Berry: A Jefferson-kód
könyv A Jefferson-kód

Ulpius-ház, 2013

Az Egyesült Államok négy elnökét is meggyilkolták – 1865-ben, 1881-ben, 1901-ben és 1963-ban. A merényleteknek látszólag semmi közük egym...

Steve Berry: A Lincoln-mítosz
könyv A Lincoln-mítosz

Gabo Kiadó, 2016

1861 szeptembere: Nem minden az, aminek látszik. Ezzel a különös megjegyzéssel száll elnökről elnökre egy sokkoló titok, amely ekkorra Ab...

Steve Berry: A tizennegyedik gyarmat
könyv A tizennegyedik gyarmat

Gabo Kiadó, 2017

Miután egy küldetés során lelövik repülőjét Szibéria fölött, Cotton Malone, az amerikai igazságügyi minisztérium egykori ügynöke küzdelem...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: Az elveszett parancs
könyv Az elveszett parancs

Gabo Kiadó, 2017

AZ ARANYKÖR LOVAGJAI Amerika történelmének legnagyobb és legveszélyesebb titkos társasága volt. Milliárdokat halmozott fel lopott aranyba...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: Veszedelmes hazafiak
könyv Veszedelmes hazafiak

Gabo Kiadó, 2017

Az amerikaiak az alkotmány 16. kiegészítése alapján fizetnek jövedelemadót. De mi van, ha ez a kiegészítés problémás? Olyan titkok derüln...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: Máltai csere
könyv Máltai csere

Gabo Kiadó, 2019

A pápa halott. A konklávé, amely kijelöli az egyházfő utódját, hamarosan elkezdődik. Bíborosok érkeznek a Vatikánba a világ minden tájáró...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: A Kolumbusz-affér
könyv A Kolumbusz-affér

Ulpius-ház, 2014

Egy családi titok, egy szívtelen fanatikus, és az amerikai kormány egy titkos részlege – mindezeket egy döbbenetes eshetőség köti össze. ...

Steve Berry: A püspök embere
könyv A püspök embere

Gabo Kiadó, 2018

Az ádáz ellenségeskedés J. Edgar Hoover és Martin Luther King Jr. között, amelyet illegális megfigyelések és titkos akták jellemeztek, ál...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: Királyi fortély
könyv Királyi fortély

Ulpius-ház, 2014

Cotton Malone és 15 éves fia, Gary Európába készül. Volt főnöknőjének szívességet téve Malone vállalja, hogy magával visz Angliába egy el...

Steve Berry: A templomosok öröksége
könyv A templomosok öröksége

Gabo Kiadó, 2016

Cotton Malone, az amerikai igazságügyi minisztérium volt különleges ügynöke, antikvárium- tulajdonosként egy közel ezeréves titok nyomába...

Steve Berry: Királyi fortély
könyv Királyi fortély

Gabo Kiadó, 2019

Cotton Malone és 15 éves fia, Gary Európába utazik, elvállalva, hogy magukkal visznek Angliába egy otthonról elszökött tinédzsert. Ám Lon...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: A velencei árulás
könyv A velencei árulás

Gabo Kiadó, 2016

.

Steve Berry: Alexandria link
könyv Alexandria link

Gabo Kiadó, 2016

Cotton Malone, miután odahagyta titkos ügynöki munkáját, békés könyvkereskedőként él Koppenhágában. Ám egy napon beállít hozzá volt feles...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: A császár sírja
könyv A császár sírja

Gabo Kiadó, 2018

Kína első császárának sírja, amelyet egy föld alatti agyaghadsereg őriz, több mint kétezer éve feltáratlan. A kínai kormány senkinek sem ...

Steve Berry: Vérbosszú Párizsban
könyv Vérbosszú Párizsban

Gabo Kiadó, 2018

Bonaparte Napóleon tábornokként és császárként rengeteg kincset rabolt össze. Élete utolsó napjaiban brit fogvatartói abban reménykedtek,...

Steve Berry: Nagy Károly nyomában
könyv Nagy Károly nyomában

Gabo Kiadó, 2017

Cotton Malone, a volt titkos ügynök szeretné megtudni, mi történt valójában az apjával, akiről a hivatalos jelentés azt állítja, hogy 197...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Steve Berry: A templomosok öröksége
könyv A templomosok öröksége

Új Palatinus Könyvesház Kft., 2007

Cotton Malone, az amerikai igazságügyi minisztérium volt különleges ügynöke, antikvárium- tulajdonosként egy közel ezeréves titok nyomába...

Steve Berry: Alexandria link
könyv Alexandria link

Új Palatinus Könyvesház Kft., 2009

Cotton Malone kilép az Egyesült Államok külügyminisztériuma elit kémcsoportjának kockázatokkal terhes világából, hogy egy visszafogottabb...

3 400 Ft
Steve Berry: A Jefferson-kód
könyv A Jefferson-kód

Gabo Kiadó, 2018

Az Egyesült Államok négy elnökét is meggyilkolták – 1865-ben, 1881-ben, 1901-ben és 1963-ban. A merényleteknek látszólag semmi közük egym...

Steve Berry: The 14th colony
idegen The 14th colony

HUNGAROPRESS SAJTÓTERJESZTŐ KFT., 2016

The explosive new Cotton Malone thriller by the international bestseller Steve Berry. People say the Cold War is coming back. For s...

5%
3 290 Ft 3 125 Ft
Steve Berry: The Patriot Threat
idegen The Patriot Threat

Hodder and Stoughton Ltd., 2015

The 16th Amendment to the Constitution legalized federal income tax, but what if there were problems with the 1913 ratification of that a...

15%
5 190 Ft 4 411 Ft
Steve Berry: The Emperor's Tomb
idegen The Emperor's Tomb

Ballantine Books, 2011

The tomb of Chinas First Emperor, guarded by an underground army of terra-cotta warriors, has remained sealed for more than 2,000 years. ...

Steve Berry: The Columbus Affair
könyv The Columbus Affair

Ballantine Books, 2012

Any questions about Christopher Columbus exist. Berry delivers an exciting novel that challenges the notions about the discovery of Ameri...

Berry, Steve: The Malta Exchange
idegen
Berry, Steve
The Malta Exchange

Macmillan USA, 2019

Former Justice Department operative Cotton Malone is on the trail of legendary letters between Winston Churchill and Benito Mussolini, le...

5%
6 658 Ft 6 325 Ft
Berry, Steve: Antarctica
idegen
Berry, Steve
Antarctica

Blanvalet, 2016

Cotton Malone auf den Spuren von Karl dem GroßenNach Jahrzehnten bekommt Ex-Bundesagent Cotton Malone Einsicht in die Akten seines versto...

5%
4 076 Ft 3 872 Ft
Steve Berry: The Lost Order
idegen The Lost Order

Hodder and Stoughton Ltd., 2018

The Knights of the Golden Circle was the largest and most dangerous clandestine organization in American history. It amassed billions in ...

15%
3 190 Ft 2 711 Ft
Steve Berry: The Jefferson Key
idegen The Jefferson Key

Hodder and Stoughton Ltd., 2011

Cotton Malone has been called on to defend his country's safety in many exotic locations around the world, often using his knowledge of h...

Berry, Steve: The Bishop's Pawn
idegen
Berry, Steve
The Bishop's Pawn

Hodder And Stoughton Ltd., 2019

The first case of New York Times bestseller Steve Berry's iconic hero, Cotton Malone.History notes that the ugly feud between J. Edgar Ho...

5%
3 830 Ft 3 638 Ft
Berry, Steve: Geheimakte 16
idegen
Berry, Steve
Geheimakte 16

Blanvalet, 2017

Eine Enthüllung, die die Vereinigten Staaten von Amerika in den Ruin treiben könnte. Und nur 24 Stunden Zeit, um sie zu verhindern ...Cot...

5%
5 300 Ft 5 035 Ft
Berry, Steve: The Lost Order
idegen
Berry, Steve
The Lost Order

Macmillan USA, 2018

As Malone tries to uncover the truth about one of the United States' most legendary secrets, he finds himself on a perilous adventure tha...

5%
4 048 Ft 3 846 Ft
Berry, Steve: Plan Zero
idegen
Berry, Steve
Plan Zero

Blanvalet, 2018

Was passiert, wenn der zukünftige Präsident und sein Stellvertreter sterben, bevor sie den Amtseid ablegen können?Nachdem sein Flugzeug ü...

5%
5 300 Ft 5 035 Ft
Steve Berry; J. R. Ward: A Borostyánszoba + Éjsötét szerető - Ulpius-ház akciós csomag
könyv A Borostyánszoba + Éjsötét szerető - Ulpius-ház akciós csomag

Az akciós csomagban található termékekről bővebb információt itt talál:

Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen Die Romanow-prophezeiung

Der junge ameraikanische Anwalt Miles Lord erhält einen unwiderstehlichen Auftrag: Er soll den nächsten Verwandten von Nikolaus Romanow f...

Steve Berry: The Amber Room
idegen The Amber Room

Atlanta judge Rachel Cutler loves her job and her kids, and remains civil to her ex-husband, Paul. But everything changes when her father...

Steve Berry: The Charlemagne Pursuit
idegen The Charlemagne Pursuit

As a child, former Justice Department agent Cotton Malone was told his father died in a submarine disaster in the North Atlantic, but now...

Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Berry, Steve
The Malta Exchange

Hodder And Stoughton Ltd., 2019

The pulse-pounding new thriller featuring Cotton Malone. Perfect for fans of Dan Brown, Sam Bourne and Scott Mariani. The pope is dead. C...

5%
4 216 Ft 4 005 Ft
Steve Berry: The Alexandria Link: A Novel (Cotton Malone)
idegen The Alexandria Link: A Novel (Cotton Malone)

Cotton Malone retired from the high-risk world of elite operatives for the U.S. Justice Department to lead the low-key life of a rare-boo...

Berry, Steve: The Malta Exchange
idegen
Berry, Steve
The Malta Exchange

Macmillan USA, 2019

The pope is dead and Cardinals are arriving at the Vatican to open a conclave to pick his successor, but one prince of the Church has fle...

5%
3 844 Ft 3 652 Ft
Berry, Steve: The Malta Exchange
idegen
Berry, Steve
The Malta Exchange

MINOTAUR, 2020

Berry, Steve: The Bishop's Pawn
idegen
Berry, Steve
The Bishop's Pawn

MINOTAUR, 2019

5%
7 009 Ft 6 659 Ft
Steve Berry: Alexandria link
könyv Alexandria link

Cotton Malone kilép az amerikai külügyminisztérium elit kémcsoportjának kockázatokkal terhes világából, hogy visszafogottabb életet éljen...

Berry, Steve: The Warsaw Protocol
idegen
Berry, Steve
The Warsaw Protocol

Hodder And Stoughton Ltd., 2020

In the latest thrilling Cotton Malone adventure from international bestseller Steve Berry, one by one the seven precious relics of the Ar...

Berry, Steve: Der Lincoln-Pakt
idegen
Berry, Steve
Der Lincoln-Pakt

Blanvalet, 2016

Eine Legende wird Wirklichkeit, und ein uraltes Geheimnis beschwört einen Bürgerkrieg herauf!Cotton Malone muss einen amerikanischen Agen...

5%
4 069 Ft 3 866 Ft
Berry, Steve: Das Memphis-Dossier
idegen
Berry, Steve
Das Memphis-Dossier

Blanvalet, 2019

Eine seltene Münze birgt die explosive Wahrheit über eines der brisantesten Kapitel der amerikanischen Geschichte ... In den Geschichtsbü...

5%
5 282 Ft 5 018 Ft
Berry, Steve: The Warsaw Protocol
idegen
Berry, Steve
The Warsaw Protocol

ST MARTINS PR, 2020

Steve Berry: The Columbus Affair
antikvár The Columbus Affair

Vonnegut Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Ballantine Books, 2012

Any questions about Christopher Columbus exist. Berry delivers an exciting novel that challenges the notions about the discovery of Ameri...

3 990 Ft
Berry, Steve: The Lincoln Myth
idegen
Berry, Steve
The Lincoln Myth

Random House LCC US, 2014

NEW YORK TIMES BESTSELLER • A Cotton Malone adventure involving a flaw in the United States Constitution, a mystery about Abraham Lincoln...

5%
3 259 Ft 3 096 Ft
Steve Berry: A tizennegyedik gyarmat
antikvár A tizennegyedik gyarmat

Németvölgyi Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Gabo Kiadó, 2017

Miután egy küldetés során lelövik repülőjét Szibéria fölött, Cotton Malone, az amerikai igazságügyi minisztérium egykori ügynöke küzdelem...

2 990 Ft
Steve Berry: A császár sírja
könyv A császár sírja

Kína első császárának a sírja, amelyet egy föld alatti agyag hadsereg őriz, több mint kétezer éve feltáratlan. A kínai kormány senkinek s...

Steve Berry: The Venetian Betrayal
antikvár The Venetian Betrayal

Kóborló Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Ballantine Books, 2007

2 900 Ft
Steve Berry: The Romanov prophecy
antikvár The Romanov prophecy

Kóborló Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Ballantine Books, 2005

1 890 Ft
Berry, Steve: The Warsaw Protocol
idegen
Berry, Steve
The Warsaw Protocol

Hodder And Stoughton Ltd., 2020

The pulse-pounding new thriller featuring Cotton Malone. One by one the seven precious relics of the Arma Christi, the weapons of Christ,...

5%
7 233 Ft 6 871 Ft