S. J. Parris művei

S. J. Parris: Eretnek könyv
könyv

Eretnek

Agave Könyvek, 2012

Giordano Bruno - egykori szerzetes, költő, tudós és mágus, a római inkvizíció szemében eretnek - keresztülvág Európán, nehogy hitéért, mi...

 

Előjegyezhető

S. J. Parris: Conspiracy idegen
idegen

Conspiracy

Harper Collins, 2017

Paris, 1585: Giordano Bruno has come to Paris, a city on the edge of catastrophe. Alone and near destitute, Bruno turns to old friend and...

Online ár:

3 222 Ft

Eredeti ár: 3 790 Ft

S. J. Parris: Prophecy idegen
idegen

Prophecy

A Tudor thriller featuring Giordano Bruno, renegade monk, philosopher and heretic, for fans of C. J. Sansom and The Name of the Rose Autu...

 

Előjegyezhető

S. J. Parris: Sacrilege antikvár
antikvár

Sacrilege

Pestszentlőrinci antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2012

A gripping historical thriller set in sixteenth-century England and centered on the highly secretive cult of Saint Thomas Becket, the twe...

Online ár:

2 990 Ft

S. J. Parris: Sacrilege idegen
idegen

Sacrilege

London, summer of 1584: Radical philosopher, ex-monk, and spy Giordano Bruno suspects he is being followed by an old enemy. He is shocked...

 

Előjegyezhető

S. J. Parris: Heresy idegen
idegen

Heresy

Introducing the monk Giodarno Bruno, magician, scientist, and heretic in a new series of historical thrillers for fans of C.J.Sansom and ...

 

Előjegyezhető

Parris, S. J.: Giordano Bruno Novella idegen
idegen
Parris, S. J.

Giordano Bruno Novella

HarperCollins Publishers, 2024

The perfect historical crime novella to curl up with this Christmas! From a No. 1 Sunday Times bestselling author.

 

Előjegyezhető

S. J. Parris: Eretnek antikvár
antikvár

Eretnek

Agave Könyvek, 2012

Giordano Bruno - egykori szerzetes, költő, tudós és mágus, a római inkvizíció szemében eretnek - keresztülvág Európán, nehogy hitéért, mi...

 

990 Ft - 2 790 Ft

S. J. Parris: Alkímia könyv
könyv

Alkímia

HITEL KÖNYVKIADÓ KFT., 2024

Prága, 1588 Udvari intrikák... II. Rudolf német-római császár az emberi tudás határait feszegeti, udvara hemzseg a tudósoktól, asztro...

Bevezető ár:

4 800 Ft

Eredeti ár: 5 999 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára