Julie Murphy: Dumplin'- Így kerek az élet
könyv Dumplin'- Így kerek az élet

Maxim Könyvkiadó, 2016

Willowdean Dickson, azaz Dundika, ahogy exszépségkirálynő anyukája hívja, mindig jól érezte magát a bőrében. Hogy mit gondol a tökéletes ...

20%
2 999 Ft 2 399 Ft
könyv Dumplin' - Így kerek az élet (Filmes borítóval)

Maxim Könyvkiadó, 2019

A könyv filmváltozata Jennifer Aniston és Danielle MacDonald főszereplésével a mozikban! Willowdean Dickson, azaz Dundika, ahogy exszéps...

20%
3 299 Ft 2 639 Ft
Murphy, Julie: Ramona Blue
idegen
Murphy, Julie
Ramona Blue

FISCHER FJB, 2019

Ramonas Entdeckung der unbegrenzten Liebe ist von absoluter Schönheit. "Ramona Blue ist Julie Murphys bisher bestes Buch. Ich wünschte,...

Előjegyezhető
Murphy, Julie: DUMPLIN'
idegen
Murphy, Julie
DUMPLIN'

FISCHER FJB, 2018

Die #1 der "New York Times"-Bestsellerliste: Dick UND schön? Unsicher UND mutig? Dumplin' ist all das und noch viel mehr. Willowdean - "...

5%
7 130 Ft 6 773 Ft
Murphy, Julie: Puddin'
idegen
Murphy, Julie
Puddin'

Harper Collins Publ. USA, 2019

Előjegyezhető
Murphy, Julie: Dumplin'. Movie Tie-In
idegen
Murphy, Julie
Dumplin'. Movie Tie-In

Harper Collins Publ. USA, 2018

5%
3 737 Ft 3 550 Ft
Murphy, Julie: Ramona Blue
idegen
Murphy, Julie
Ramona Blue

Harper Collins Publ. USA, 2018

From the #1 "New York Times"-bestselling author of "Dumplin'" and "Side Effects May Vary" comes another fearless heroine in a gorgeously ...

5%
3 744 Ft 3 557 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Murphy, Julie
Dear Sweet Pea

Harper Collins Publ. USA, 2019

The first middle-grade novel from Julie Murphy, #1 New York Times bestselling author of Dumplin' (now a popular Netflix film), is a funny...

Előjegyezhető
Murphy, Julie: Dumplin'
idegen
Murphy, Julie
Dumplin'

Harper Collins Publ. USA, 2017

For fans of John Green, Rainbow Rowell, and Sarah Dessen comes this powerful novel with a fearless heroine-self-proclaimed fat girl Willo...

5%
3 737 Ft 3 550 Ft
Murphy, Julie: Dumplin'
idegen
Murphy, Julie
Dumplin'

Harper Collins Publ. USA, 2015

A novel about self-proclaimed fat girl Willowdean Dickson, aka Dumplin', who decides to take on her small town's beauty pageant. Set in T...

5%
5 054 Ft 4 801 Ft