Daniel Cole: Rongybaba
könyv Rongybaba

Libri - Insomnia, 2017

Hat ember maradványaiból összevarrt egyetlen holttestet találnak egy londoni lakásban. Az áldozatot Rongybabának nevezik el. Ki követh...

Daniel Cole: Hóhér
könyv Hóhér

Libri - Insomnia, 2018

Egy nyomozó, aki senkiben sem bízhat. Egy gyilkos, akinek nincs vesztenivalója. Másfél év telt el a "Rongybaba-gyilkosságok" és Willi...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Daniel Cole: Végjáték
könyv Végjáték

Libri - Insomnia, 2020

Egy bezárt szoba. Egy holttest. Egy sírba vitt titok. Amikor a nyugalmazott rendőr őrmestert, Finlay Shaw-t holtan találják egy bezá...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Daniel Cole: Rongybaba
e-Könyv Rongybaba

Insomnia, 2017

Hat ember maradványaiból összevarrt egyetlen holttestet találnak egy londoni lakásban. Az áldozatot Rongybabának nevezik el. Ki követhett...

2 590 Ft
Daniel Cole: Hóhér - Rongybaba 2.
e-Könyv Hóhér - Rongybaba 2.

Insomnia, 2018

Másfél év telt el a „Rongybaba-gyilkosságok" és William „Wolf" Fawkes nyomozó eltűnése óta, amikor Emily Baxtert váratlanul két FBI ügynö...

2 590 Ft
Daniel Cole: Végjáték - Rongybaba 3.
e-Könyv Végjáték - Rongybaba 3.

Insomnia, 2020

Egy bezárt szoba.  Egy holttest.  Egy sírba vitt titok.  Amikor a nyugalmazott rendőr őrmestert, Finlay Shaw-t holtan találják egy bezárt...

2 590 Ft
Bray, Adam - Horton, Cole - Barr, Patricia - Wallace, Daniel - Windham, Ryder - Jones, Matt: Star Wars(TM) Das ultimative Buch
idegen
Bray, Adam - Horton, Cole - Barr, Patricia - Wallace, Daniel - Windham, Ryder - Jones, Matt
Star Wars(TM) Das ultimative Buch

Dorling Kindersley Verlag GmbH, 2019

Das ultimative Star Wars(TM)-Buch. Bereit für eine unvergessliche Entdeckungsreise in die Star Wars(TM)-Galaxis? Diese fantastische Star ...

5%
12 416 Ft 11 796 Ft
Cole, Daniel: Endgame
idegen
Cole, Daniel
Endgame

Orion Publishing Group, 2020

Brilliant' M.J. Arlidge'Exciting' Linwood BarclayA locked room. A dead body. A secret that went to the grave.When retired police officer ...

5%
4 242 Ft 4 030 Ft
Cole, Daniel: Ragdoll - Dein letzter Tag
idegen
Cole, Daniel
Ragdoll - Dein letzter Tag

H”rbuch Hamburg HHV GmbH, 2017

Der umstrittene Detective William Oliver Layton-Fawkes, genannt Wolf, ist nach seiner Suspendierung wieder in den Dienst bei der Londoner...

5%
6 594 Ft 6 265 Ft
Daniel Cole: Hangman
idegen Hangman

How do you catch a killer who's already dead?' Eighteen months have passed, but the scars the Ragdoll murders left behind remain. D...

Cole, Daniel: Ragdoll - Dein letzter Tag
idegen
Cole, Daniel
Ragdoll - Dein letzter Tag

Ullstein Taschenbuch Verlag, 2017

Ein Killer versetzt die ganze Stadt in Angst. Dein Name steht auf seiner Liste. Mit dem Datum deines Todes. Dein letzter Tag ist nah. Und...

5%
6 141 Ft 5 834 Ft
Young, Daniel Cole: Kacka Sutra
idegen
Young, Daniel Cole
Kacka Sutra

riva, 2013

Jedes Mal, wenn die Toilettentür von innen geschlossen wird, steht ein einzigartiges, unvergleichliches Ereignis bevor. Kacka Sutraverhil...

5%
4 049 Ft 3 847 Ft
Cole, Daniel: Hangman. Das Spiel des Mörders
idegen
Cole, Daniel
Hangman. Das Spiel des Mörders

Ullstein-Taschenbuch-Verlag, 2019

ER WILL RACHE. ER WILL CHAOS. ER HAT NICHTS ZU VERLIEREN. An den Stahlseilen der New Yorker Brooklyn Bridge hängt ein Toter. Das Wort »Kö...

5%
4 070 Ft 3 867 Ft
Cole, Daniel: Mimic
idegen
Cole, Daniel
Mimic

Orion Publishing Group, 2021

Murder is his art . . . And you are his masterpiece 1989. DS Benjamin Chambers and DC Adam Winters are on the trail of a serial killer wi...

Cole, Daniel: Hangman. Das Spiel des Mörders
idegen
Cole, Daniel
Hangman. Das Spiel des Mörders

Ullstein-Taschenbuch-Verlag, 2018

»Wie fasst man einen Mörder, der längst tot ist?« - Vom Autor des Spiegel-Bestsellers Ragdoll. Dein letzter Tag. In New York wurde ein To...

5%
6 141 Ft 5 834 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Cole, Daniel
Ragdoll

Orion Publishing Co, 2021

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and J...

Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Bray, Adam - Horton, Cole - Barr, Tricia - Wallace, Daniel - Windham, Ryder
Ultimate Star Wars New Edition

Dorling Kindersley Ltd., 2019

A fully updated edition of the encyclopedic guide to the "Star Wars" universe, featuring new spreads on "The Last Jedi" and "Resistance"....

5%
18 098 Ft 17 194 Ft
Daniel Cole: Hóhér
antikvár Hóhér

Libri - Insomnia, 2018

Egy nyomozó, aki senkiben sem bízhat. Egy gyilkos, akinek nincs vesztenivalója. Másfél év telt el a "Rongybaba-gyilkosságok" és Willi...

6 740 Ft - 7 490 Ft
Cole, Daniel: Ragdoll - Dein letzter Tag
idegen
Cole, Daniel
Ragdoll - Dein letzter Tag

Ullstein-Taschenbuch-Verlag, 2019

»Ragdoll macht süchtig. Großartige Charaktere und ein unglaublicher Twist.« Rachel Abbott Ein grausamer Fund erschüttert London. An unzäh...

5%
4 077 Ft 3 874 Ft