Blake Crouch művei

Blake Crouch: Wayward Pines könyv
könyv

Wayward Pines - Wayward Pines-trilógia 1.

Agave Könyvek, 2015

Ethan Burke különleges ügynök világos küldetéssel érkezik az idahói Wayward Pines-ba: meg kell találnia és haza kell juttatnia két társát...

Online ár:

2 533 Ft

Eredeti ár: 2 980 Ft

Blake Crouch: Sötét anyag könyv
könyv

Sötét anyag

Agave Könyvek, 2016

Elégedett vagy az életeddel? Ezek az utolsó szavak, amiket Jason Dessen hall, mielőtt az elrablója leüti. Mielőtt egy hordágyra szíjazva ...

Online ár:

3 043 Ft

Eredeti ár: 3 580 Ft

könyv

Hamis emlékek

Agave Könyvek, 2022

A valóságot emlékek hozzák létre. Erre kezd rádöbbenni Barry Sutton, a New York-i rendőr, miközben nyomozni kezd a tragikus jelenség u...

Akciós ár:

2 716 Ft

Online ár: 3 492 Ft

Eredeti ár: 3 880 Ft

Blake Crouch: Az utolsó város könyv
könyv

Az utolsó város - Wayward Pines-Trilógia 3.

Agave Könyvek, 2015

Ethan Burke különleges ügynök három héttel ezelőtt érkezett az idahói Wayward Pines-ba. A városban mindenkinek megmondják, kivel házasodh...

Online ár:

2 682 Ft

Eredeti ár: 2 980 Ft

Blake Crouch: Sötét anyag könyv
könyv

Sötét anyag

Agave Könyvek, 2019

"Elégedett vagy az életeddel?" Ezek az utolsó szavak, amiket Jason Dessen hall, mielőtt az elrablója leüti. Mielőtt egy hordágyra szíjazv...

Online ár:

3 808 Ft

Eredeti ár: 4 480 Ft

Blake Crouch: Véres arany könyv
könyv

Véres arany

Agave Könyvek, 2017

1893 karácsonyán az aranybányászatról ismert Abandon városában minden férfi, nő és gyermek nyom nélkül eltűnt. A vagyontárgyaik érintetle...

Online ár:

3 780 Ft

Blake Crouch: Menekülj könyv
könyv

Menekülj

Agave Könyvek, 2021

5 nappal ezelőtt Különös és brutális gyilkosságok történtek Amerika-szerte, amelyeknek látszólag nincs közük egymáshoz. Egy rendőr bemen...

Online ár:

3 132 Ft

Eredeti ár: 3 480 Ft

Blake Crouch, N.K. Jemisin, Veronica Roth, Amor Towles, Paul Tremblay, Andy Weir: Elhagyott part könyv
könyv

Elhagyott part

Agave Könyvek, 2022

Egy VR-játékfejlesztő egy kódolási hiba következtében létrehoz egy szuperintelligenciát. A távoli jövőben emberek kis kolóniája visszakül...

Online ár:

3 128 Ft

Eredeti ár: 3 680 Ft

könyv

Géncsapda - Te vagy az emberi evolúció következő lépése

Agave Könyvek, 2022

"Te vagy az emberi evolúció következő lépése." Logan Ramsay eleinte nem is biztos abban, hogy bármi megváltozott. Csak egy kicsit... o...

Akciós ár:

3 486 Ft

Online ár: 4 233 Ft

Eredeti ár: 4 980 Ft

Crouch, Blake: Dark Matter idegen
idegen
Crouch, Blake

Dark Matter - An Intelligent and Mind-bending Thriller Full of Twists and Turns

Pan Macmillan, 2017

'The most helter-skelter, race-to-the-finish-line thriller you'll read all year' Guardian Are you happy in your life? Those are the last ...

Online ár:

5 133 Ft

Eredeti ár: 5 403 Ft

Blake Crouch: Recursion idegen
idegen

Recursion

Macmillan-Heinemann, 2019

What if someone could rewrite your entire life? 'My son has been erased.' Those are the last words the woman tells Barry Sutton bef...

Online ár:

5 691 Ft

Eredeti ár: 5 990 Ft

Crouch, Blake: Dark Matter idegen
idegen
Crouch, Blake

Dark Matter - A Novel

Random House LLC US, 2017

A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy. "Are you happy with your life?"...

Online ár:

5 130 Ft

Eredeti ár: 5 399 Ft

Crouch, Blake: Recursion idegen
idegen
Crouch, Blake

Recursion

Pan Macmillan, 2020

WHAT IF SOMEONE COULD REWRITE YOUR ENTIRE LIFE? 'My son has been erased.' Those are the last words the woman tells NYPD Detective Barry S...

Online ár:

5 137 Ft

Eredeti ár: 5 407 Ft

könyv

Sötét anyag

Agave Könyvek, 2024

"Elégedett vagy az életeddel?" Ezek az utolsó szavak, amiket Jason Dessen hall, mielőtt az elrablója leüti. Mielőtt egy hordágyra s...

Online ár:

4 233 Ft

Eredeti ár: 4 980 Ft

Crouch, Blake: Dark Matter idegen
idegen
Crouch, Blake

Dark Matter - A Novel

Random House LLC US, 2016

A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy. "Are you happy with your life?"...

Online ár:

12 499 Ft

Eredeti ár: 13 156 Ft

Crouch, Blake: Upgrade idegen
idegen
Crouch, Blake

Upgrade

Pan Macmillan, 2022

Upgrade is the new mind-bending thriller from Blake Crouch, author of the bestselling Dark Matter and Recursion. "You are the next step i...

Online ár:

7 194 Ft

Eredeti ár: 7 572 Ft

Crouch, Blake: Upgrade idegen
idegen
Crouch, Blake

Upgrade - A Novel

Random House LLC US, 2022

NEW YORK TIMES BESTSELLER • “If Michael Crichton had written a superhero novel, it would look a lot like Upgrade.”—The New York Times Boo...

Online ár:

7 589 Ft

Eredeti ár: 7 988 Ft

Blake Crouch, Peter James: Wayward Pines + Váltságdíj  ( 2 krimi ) könyv
könyv

Wayward Pines + Váltságdíj ( 2 krimi )

Wayward Pines Blake Crouch Agave Könyvek, 2015 - 288 oldal Összefoglaló Ethan Burke különleges ügynök világos küldetéssel érkezik az ...

 

Előjegyezhető

Blake Crouch: Dark Matter idegen
idegen

Dark Matter

“Are you happy with your life?” Those are the last words Jason Dessen hears before the masked abductor knocks him unconscious. Be...

 

Előjegyezhető

Crouch, Blake: Wayward idegen
idegen
Crouch, Blake

Wayward

Pan Macmillan, 2023

The second book of the smash-hit Wayward Pines trilogy, from the New York Times bestselling author of Dark Matter, Recursion, and Upgrade...

Online ár:

5 331 Ft

Eredeti ár: 5 611 Ft

Crouch, Blake: Upgrade idegen
idegen
Crouch, Blake

Upgrade

Pan Macmillan, 2023

Upgrade is the new mind-bending thriller from Blake Crouch, author of the bestselling Dark Matter and Recursion. ?You are the next step i...

Online ár:

5 335 Ft

Eredeti ár: 5 615 Ft

Crouch, Blake: Upgrade idegen
idegen
Crouch, Blake

Upgrade - Roman

Heyne, 2023

Amerika in der nahen Zukunft: Special Agent Logan Ramsay kommt bei einem Einsatz mit einer unbekannten Substanz in Berührung. Zunächst oh...

Online ár:

6 988 Ft

Eredeti ár: 7 355 Ft

Blake Crouch: Recursion antikvár
antikvár

Recursion

THE BOOKSHOP

jó állapotú antikvár könyv

Macmillan-Heinemann, 2019

What if someone could rewrite your entire life? 'My son has been erased.' Those are the last words the woman tells Barry Sutton bef...

Online ár:

4 900 Ft

Blake Crouch: Pines - A Wayward Pines Thriller (Thomas & Mercer) könyv
könyv

Pines - A Wayward Pines Thriller (Thomas & Mercer)

Wayward Pines, Idaho, is quintessential small-town America--or so it seems. Secret Service agent Ethan Burke arrives in search of two mis...

 

Előjegyezhető

Crouch, Blake: Run idegen
idegen
Crouch, Blake

Run - from the bestselling author of Dark Matter, now a major TV show

Pan Macmillan, 2024

For fans of Stephen King and Dean Koontz, discover a standalone novel from the bestselling author of Dark Matter

 

Előjegyezhető

Blake Crouch: A pokol kapujában antikvár
antikvár

A pokol kapujában

Agave Könyvek, 2015

A festői hegyek közt található, idilli kisváros egy modern Éden leszámítva az elektromos drótkerítést, a mindent állandóan szemmel tartó ...

 

18 990 Ft - 25 990 Ft

Crouch, Blake: Abandon idegen
idegen
Crouch, Blake

Abandon

Pan Macmillan, 2023

Explorers discover the dark secrets behind a town that disappeared without a trace in this standalone thriller, Abandon, from Blake Crouc...

Online ár:

7 828 Ft

Eredeti ár: 8 239 Ft

Crouch, Blake: Run idegen
idegen
Crouch, Blake

Run - from the bestselling author of Dark Matter, now a major TV show

Pan Macmillan, 2024

For fans of Stephen King and Dean Koontz, discover a standalone novel from the bestselling author of Dark Matter

 

Előjegyezhető

Blake Crouch: Az utolsó város antikvár
antikvár

Az utolsó város

Agave Könyvek, 2015

Ethan Burke különleges ügynök három héttel ezelőtt érkezett az idahói Wayward Pines-ba. A városban mindenkinek megmondják, kivel házasodh...

 

14 890 Ft - 18 900 Ft

Blake Crouch: Wayward Pines antikvár
antikvár

Wayward Pines

Agave Könyvek

Ethan Burke különleges ügynök világos küldetéssel érkezik az idahói Wayward Pines-ba: meg kell találnia és haza kell juttatnia két társát...

 

3 390 Ft - 9 990 Ft

Blake Crouch: Véres arany antikvár
antikvár

Véres arany

Könyvmámor Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Agave Könyvek, 2017

1893 karácsonyán az aranybányászatról ismert Abandon városában minden férfi, nő és gyermek nyom nélkül eltűnt. A vagyontárgyaik érintetle...

Online ár:

8 990 Ft

Crouch, Blake: Abandon idegen
idegen
Crouch, Blake

Abandon - A Novel

Random House Publishing Group, 2023

Investigating the bizarre and abrupt disappearance of every citizen from a gold-mining town over a century earlier, a history professor a...

Online ár:

7 981 Ft

Eredeti ár: 8 401 Ft

Crouch, Blake: Wayward idegen
idegen
Crouch, Blake

Wayward - Ein Wayward-Pines-Thriller 2

Goldmann, 2019

Umgeben von einem Elektrozaun und 24 Stunden am Tag im Blick eines Scharfschützen: So idyllisch die Kleinstadt Wayward Pines nach außen h...

Online ár:

4 140 Ft

Eredeti ár: 4 357 Ft

Crouch, Blake: Die letzte Stadt idegen
idegen
Crouch, Blake

Die letzte Stadt - Ein Wayward-Pines-Thriller 3

Goldmann, 2019

Drei Wochen ist es her, dass Secret-Service-Agent Ethan Burke auf der Suche nach zwei Vermissten die Kleinstadt Wayward Pines betrat. Und...

Online ár:

4 140 Ft

Eredeti ár: 4 357 Ft

Blake Crouch: Géncsapda antikvár
antikvár

Géncsapda

Agave Könyvek, 2022

"Te vagy az emberi evolúció következő lépése." Logan Ramsay eleinte nem is biztos abban, hogy bármi megváltozott. Csak egy kicsit... o...

 

2 990 Ft - 3 880 Ft

Crouch, Blake: Dark Matter. Movie Tie-In idegen
idegen
Crouch, Blake

Dark Matter. Movie Tie-In - A Novel

Random House LLC US, 2024

NEW YORK TIMES BESTSELLER • NOW STREAMING ON APPLE TV+ • A “mind-blowing” (Entertainment Weekly) speculative thriller about an ordinary m...

Online ár:

5 327 Ft

Eredeti ár: 5 607 Ft

Blake Crouch: Menekülj antikvár
antikvár

Menekülj

Agave Könyvek, 2021

5 nappal ezelőtt Különös és brutális gyilkosságok történtek Amerika-szerte, amelyeknek látszólag nincs közük egymáshoz. Egy rendőr bemen...

 

2 290 Ft - 2 590 Ft

Blake Crouch, N.K. Jemisin, Veronica Roth, Amor Towles, Paul Tremblay, Andy Weir: Elhagyott part antikvár
antikvár

Elhagyott part

Atticus

jó állapotú antikvár könyv

Agave Könyvek, 2022

Egy VR-játékfejlesztő egy kódolási hiba következtében létrehoz egy szuperintelligenciát. A távoli jövőben emberek kis kolóniája visszakül...

Online ár:

2 700 Ft

Blake Crouch: Sötét anyag antikvár
antikvár

Sötét anyag

Agave Könyvek

Elégedett vagy az életeddel? Ezek az utolsó szavak, amiket Jason Dessen hall, mielőtt az elrablója leüti. Mielőtt egy hordágyra szíjazva ...

 

5 990 Ft - 6 790 Ft

Blake Crouch: Hamis emlékek antikvár
antikvár

Hamis emlékek

Agave Könyvek, 2019

A valóságot emlékek hozzák létre. Erre kezd rádöbbenni Barry Sutton, a New York-i rendőr, miközben nyomozni kezd a tragikus jelenség u...

 

2 790 Ft - 3 150 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára