1. Idegen nyelvű
  2. Pocket Books
  3. Fiction
  4. Crime Stories

The Devil's Star - Harry Hole 5

Nesbo, Jo

Random House UK Ltd, 2016

angol・544 oldal・papír / puha kötés
További részletek
Részletek

  • angol
  • 544 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • ISBN: 1784702293


4 769 Ft

5%

4 531 Ft
idegen
Nesbo, Jo: The Devil's Star
Nesbo, Jo
5%
4 769 Ft 4 531 Ft
Fitzek, Sebastian: The Eye Collector
idegen The Eye Collector
Fitzek, Sebastian

He plays the oldest children's game in the world. Only the Eye Collector plays it to death. A pulse-pounding serial killer thriller for fans of Mo Hayder and Jo Nesbo.

5%
5 161 Ft 4 903 Ft
idegen
King, Stephen: The Bazaar of Bad Dreams
King, Stephen
5%
3 530 Ft 3 354 Ft
idegen
Christie, Agatha: Poirot's Early Cases
Christie, Agatha
5%
3 715 Ft 3 530 Ft
idegen
Baldacci, David: Long Road to Mercy
Baldacci, David
5%
3 145 Ft 2 988 Ft
idegen
O'Farrell, Maggie: Hamnet
O'Farrell, Maggie
5%
4 762 Ft 4 524 Ft
idegen
Bussi, Michel: Never Forget
Bussi, Michel
5%
4 748 Ft 4 511 Ft

ÉRTÉKELÉSEK

Hogy tetszett?

Csak bejelentkezett felhasználók értékelhetik a könyvet.