Tim Collins művei

Tim Collins: Egy vagány vámpír naplója - Mert az élőhalottnak is van szíve könyv
könyv

Egy vagány vámpír naplója - Mert az élőhalottnak is van szíve - Mert az élőhalottnak is van szíve

Dark Pages, 2011

„Chloe ma rám mosolygott matekórán, de ettől előbújtak a szemfogaim, úgyhogy nem mosolyoghattam vissza. Bárcsak kifejezhetném neki az ig...

Online ár:

1 891 Ft

Eredeti ár: 1 990 Ft

Tim Collins: Sherlock Bones és a koronaékszerek esete könyv
könyv

Sherlock Bones és a koronaékszerek esete

Pagony Kiadó Kft., 2023

AMIKOR A KORONAÉKSZEREK eltűnnek a Kutyingham palotából, a szuperravasz Sherlock Bonesnak és meg bízható társának, Dr. Catsonnak kell meg...

Online ár:

2 967 Ft

Eredeti ár: 3 490 Ft

Tim Collins: Egy vagány vámpír újabb naplója - A sötétség hercege könyv
könyv

Egy vagány vámpír újabb naplója - A sötétség hercege

Gabo Kiadó, 2012

Nigel Mullet a legrosszabb korban, tizenöt évesen változott vámpírrá. Így amíg világ a világ, küszködő kamasz marad. A legújabb, ferge...

Online ár:

1 891 Ft

Eredeti ár: 1 990 Ft

Tim Collins: Sherlock Bones és a fáraó maszkja könyv
könyv

Sherlock Bones és a fáraó maszkja

Pagony Kiadó Kft., 2024

Sherlock Bones és Dr. Catson Egyiptomba indulnak nyaralni, de egy pillanat alatt újabb rejtélyeket kell megoldaniuk. Vajon ki lopta el a ...

Online ár:

2 967 Ft

Eredeti ár: 3 490 Ft

Tim Collins: Az elveszett jelkép nyomában könyv
könyv

Az elveszett jelkép nyomában

Gabo Kiadó, 2009

Mi rejtőzik Az elveszett jelkép hátterében? Az elveszett jelkép nyomában hiteles útmutató Dan Brown új regényének alapját képező történ...

Online ár:

1 891 Ft

Eredeti ár: 1 990 Ft

Collins, Tim: Sherlock Bones 03 and the Mystery of the Vanishing Magician idegen
idegen
Collins, Tim

Sherlock Bones 03 and the Mystery of the Vanishing Magician

O Mara Books Ltd., 2023

A brand-new puzzle adventure story for middle-grade readers, following Sherlock Bones and Dr Jane Catson.

Online ár:

3 987 Ft

Eredeti ár: 4 196 Ft

Collins, Tim: Sherlock Bones and the Curse of the Pharaoh's Mask idegen
idegen
Collins, Tim

Sherlock Bones and the Curse of the Pharaoh's Mask

O Mara Books Ltd., 2022

Sherlock Bones, the world's greatest dog detective, and his trusty sidekick Dr Catson are back for another crime-solving adventure.

Online ár:

3 987 Ft

Eredeti ár: 4 196 Ft

Tim Collins: Adventures of a Wimpy Werewolf: Hairy But Not Scary idegen
idegen

Adventures of a Wimpy Werewolf: Hairy But Not Scary

Luke Thorpe is a fifteen-year-old wimp. Excellent at maths and terrible at sport, he likes to keep his head down and get on with his scho...

 

Előjegyezhető

Tim Collins, Luka Va: Live More Sloth: Slow Down, Chill Out and Live in the Sloth Lane idegen
idegen

Live More Sloth: Slow Down, Chill Out and Live in the Sloth Lane

The no-sweat approach to self-care from nature's expert: the sloth. Get ready to channel nature's most relaxed animals and turn your per...

 

Előjegyezhető

Tim Collins: O Diário de um Vampiro Banana 2: Príncipe da Tansilvânia idegen
idegen

O Diário de um Vampiro Banana 2: Príncipe da Tansilvânia

Desta vez, o ano lectivo começa na perfeição para Nigel Mullet: ele é agora um dos alunos mais populares da escola e tem finalmente uma n...

 

Előjegyezhető

Tim Collins: O Diário de um Lobisomem Banana idegen
idegen

O Diário de um Lobisomem Banana

Depois do sucesso alcançado por Nigel Mullet,o único vampiro banana da história, surge uma nova personagem, igualmente banana, igualmente...

 

Előjegyezhető

Collins, Tim: Meisterdetektiv Sherlock Bones. Spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Bd. 1: Die Jagd nach den Kronjuwelen idegen
idegen
Collins, Tim

Meisterdetektiv Sherlock Bones. Spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Bd. 1: Die Jagd nach den Kronjuwelen

Ravensburger Verlag GmbH, 2023

Hier wirst du zum Detektiv! Sherlock Bones und seine treue Helferin Dr. Catson sind Londons beste Detektive. Doch bei diesem kniffeligen ...

Online ár:

4 223 Ft

Eredeti ár: 4 445 Ft

Collins, Tim: Sherlock Bones 05 and the Mischief in Manhattan idegen
idegen
Collins, Tim

Sherlock Bones 05 and the Mischief in Manhattan

O Mara Books Ltd., 2024

A brand-new puzzle adventure story for middle-grade readers, following Sherlock Bones and Dr Jane Catson.

 

Előjegyezhető

Tim Collins: Egy vagány vámpír újabb naplója - A sötétség hercege antikvár
antikvár

Egy vagány vámpír újabb naplója - A sötétség hercege

Gabo Kiadó, 2012

Nigel Mullet a legrosszabb korban, tizenöt évesen változott vámpírrá. Így amíg világ a világ, küszködő kamasz marad. A legújabb, ferge...

 

1 090 Ft - 1 490 Ft

Collins, Tim: Meisterdetektiv Sherlock Bones. Ein spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Band 3: Der verschwundene Zauberer idegen
idegen
Collins, Tim

Meisterdetektiv Sherlock Bones. Ein spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Band 3: Der verschwundene Zauberer

Ravensburger Verlag GmbH, 2024

Hier wirst du zum Detektiv! Sherlock Bones und Dr. Catson besuchen die Show eines berühmten Zauberers. Zufällig treffen sie ihn später im...

 

Előjegyezhető

Collins, Tim: Meisterdetektiv Sherlock Bones. Ein spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Band 2: Die verfluchte Maske idegen
idegen
Collins, Tim

Meisterdetektiv Sherlock Bones. Ein spannender Rätselkrimi zum Mitraten, Band 2: Die verfluchte Maske

Ravensburger Verlag GmbH, 2024

Hier wirst du zum Detektiv! Sherlock Bones und Dr. Catson machen Urlaub in Ägypten. Dort erkunden sie ein gefährliches Labyrinth unter ei...

Online ár:

4 219 Ft

Eredeti ár: 4 441 Ft

Tim Collins: Egy vagány vámpír naplója - Mert az élőhalottnak is van szíve antikvár
antikvár

Egy vagány vámpír naplója - Mert az élőhalottnak is van szíve

Dark Pages, 2011

„Chloe ma rám mosolygott matekórán, de ettől előbújtak a szemfogaim, úgyhogy nem mosolyoghattam vissza. Bárcsak kifejezhetném neki az ig...

 

990 Ft - 1 590 Ft

Collins, Tim: Knutz and Boltz and the Sorcerer of Science idegen
idegen
Collins, Tim

Knutz and Boltz and the Sorcerer of Science - A STEAM Puzzle Adventure

O Mara Books Ltd., 2024

The first book in a new puzzle-adventure series takes readers on a thrilling scientific quest in the company of Knutz, a STEAM whizz-kid,...

 

Előjegyezhető

Collins, Tim: Traitors in Space idegen
idegen
Collins, Tim

Traitors in Space - A Pick-Your-Own-Path Adventure

Michael O'Mara Books Ltd, 2024

An exciting new choose-your-own-adventure book for fans of The Traitors and Among Us.

 

Előjegyezhető

Collins, Tim: Sherlock Bones 04 and the Horror of the Haunted Castle idegen
idegen
Collins, Tim

Sherlock Bones 04 and the Horror of the Haunted Castle - A Puzzle Quest

O Mara Books Ltd., 2023

A brand-new puzzle adventure story for middle-grade readers, following Sherlock Bones and Dr Jane Catson.

Online ár:

3 987 Ft

Eredeti ár: 4 196 Ft

Cooke, Tim - Macleod, Jenny - Pattie, Susan - Sommerville, Donald - Yogerst, Joe - Field, Jacob - Kerr-Jarrett, Andrew - Kerrigan, Michael - Anderson, David - Bourne, Joanne - Douglas-Cooper, Helen - Jenkins, Mark Collins - Gilbert, Adrian: Big Ideas. Der Erste Weltkrieg idegen
idegen
Cooke, Tim - Macleod, Jenny - Pattie, Susan - Sommerville, Donald - Yogerst, Joe - Field, Jacob - Kerr-Jarrett, Andrew - Kerrigan, Michael - Anderson, David - Bourne, Joanne - Douglas-Cooper, Helen - Jenkins, Mark Collins - Gilbert, Adrian

Big Ideas. Der Erste Weltkrieg - Konzentriertes Wissen über die Ereignisse und Hintergründe des Ersten Weltkrieges

DK Verlag Dorling Kindersley, 2024

Die Geschichte des Ersten Weltkrieges entdecken und verstehen Warum wurde er "ein Krieg, der alle Kriege beenden sollte" genannt? Was war...

Online ár:

11 426 Ft

Eredeti ár: 12 027 Ft

Collins, Tim: Sherlock Bones and the Case of the Crown Jewels idegen
idegen
Collins, Tim

Sherlock Bones and the Case of the Crown Jewels - A Puzzle Quest

O Mara Books Ltd., 2023

When the crown jewels go missing from Buckingham Kennel, it's up to super-sleuth Sherlock Bones and his trusty sidekick Dr Catson to solv...

Online ár:

3 987 Ft

Eredeti ár: 4 196 Ft

Tim Collins: Sherlock Bones és a koronaékszerek esete antikvár
antikvár

Sherlock Bones és a koronaékszerek esete

Pestszentlőrinci antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Pagony Kiadó Kft., 2023

AMIKOR A KORONAÉKSZEREK eltűnnek a Kutyingham palotából, a szuperravasz Sherlock Bonesnak és meg bízható társának, Dr. Catsonnak kell meg...

Online ár:

2 590 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára