Shari Lapena művei

Shari Lapena: A szomszéd pár könyv
könyv

A szomszéd pár

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2017

A szomszédod azt mondta, nem akarja, hogy átvidd a hat hónapos kislányodat a vacsorapartira. Ez nem személyes ügy, egyszerűen nem bírja a...

 

Előjegyezhető

Shari Lapena: Karnyújtásnyira a gonosztól könyv
könyv

Karnyújtásnyira a gonosztól

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2019

A vacsorát készíted, miközben a munkából hazafelé tartó, imádott férjedet várod, hogy végre elmondja, mi történt vele aznap. Emlékeid it...

 

Előjegyezhető

Shari Lapena: Tíz kicsi vendég könyv
könyv

Tíz kicsi vendég

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2024

Egy hangulatos kis hegyi panzióban töltött hétvégi kiruccanás tökéletes kikapcsolódásnak ígérkezik... ám amikor lecsap a vihar, senki sem...

Online ár:

4 675 Ft

Eredeti ár: 5 499 Ft

Shari Lapena: The Couple Next Door idegen
idegen

The Couple Next Door

Corgi Books, 2017

You never know what's happening on the other side of the wall. Your neighbour told you that she didn't want your six-month-old daughte...

 

Előjegyezhető

Shari Lapena: Karnyújtásnyira a gonosztól e-Könyv
e-Könyv

Karnyújtásnyira a gonosztól

Alexandra Kiadó, 2020

Miért menekülne el valaki rémülten idilli otthonából? A vacsorát készíted, miközben a munkából hazafelé tartó, imádott férjedet várod, ho...

Online ár:

2 999 Ft

Lapena, Shari: An Unwanted Guest idegen
idegen
Lapena, Shari

An Unwanted Guest

Transworld Publ. Ltd UK, 2019

The new page-turner from the author of the phenomenal bestseller THE COUPLE NEXT DOOR. As guests arrive at the beautiful, remote Mitchell...

Online ár:

4 850 Ft

Eredeti ár: 5 105 Ft

Lapena, Shari: The Couple Next Door idegen
idegen
Lapena, Shari

The Couple Next Door - A Novel

Penguin LLC US, 2018

AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Shari Lapena's new thriller, AN UNWANTED GUEST, is available now! "The twists come as fast [as] you ...

Online ár:

4 223 Ft

Eredeti ár: 4 445 Ft

Shari Lapena: A Stranger in the House idegen
idegen

A Stranger in the House

Corgi Books, 2018

Why would you run scared from a happy home? You're waiting for your beloved husband to get home from work. You're making dinner, looki...

Online ár:

3 696 Ft

Eredeti ár: 3 890 Ft

Lapena, Shari: Not a Happy Family idegen
idegen
Lapena, Shari

Not a Happy Family

Transworld Publ. Ltd UK, 2022

The chilling Sunday Times bestseller perfect for fans of Knives Out. A Richard & Judy Book Club pick. 'In this fast-paced, twisted family...

Online ár:

4 443 Ft

Eredeti ár: 4 676 Ft

e-Könyv

Tíz kicsi vendég

Alexandra Kiadó, 2024

Egy hangulatos kis hegyi panzióban töltött hétvégi kiruccanás tökéletes kikapcsolódásnak ígérkezik… ám amikor lecsap a vihar, senki sem m...

Online ár:

4 124 Ft

Lapena, Shari: An Unwanted Guest idegen
idegen
Lapena, Shari

An Unwanted Guest - A Novel

Penguin LLC US, 2019

AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER The twisty new thriller from the New York Times bestselling author of The Couple Next Door and A Str...

Online ár:

4 427 Ft

Eredeti ár: 4 660 Ft

Lapena, Shari: Everyone Here Is Lying idegen
idegen
Lapena, Shari

Everyone Here Is Lying - A Novel

Penguin LLC US, 2023

A neighborhood filled with secrets is unraveled after the disappearance of a nine-year-old girl. This is a thrilling work of domestic sus...

Online ár:

6 981 Ft

Eredeti ár: 7 348 Ft

Lapena, Shari: Someone We Know idegen
idegen
Lapena, Shari

Someone We Know

Transworld Publ. Ltd UK, 2020

'The queen of the one-sit read' Linwood Barclay 'Shari Lapena is one of the best thriller writers in the business' Steve Cavanagh 'A mast...

Online ár:

4 435 Ft

Eredeti ár: 4 668 Ft

Lapena, Shari: Not a Happy Family idegen
idegen
Lapena, Shari

Not a Happy Family

Transworld Publ. Ltd UK, 2021

Every family has its secrets. Fred and Sheila Mercer have worked hard their whole lives. And it's paid off. They have a beautiful house i...

Online ár:

6 992 Ft

Eredeti ár: 7 360 Ft

Shari Lapena: A Stranger in the House idegen
idegen

A Stranger in the House

In this neighborhood, danger lies close to home. A domestic thriller packed full of secrets, and a twisty story that never stops—from the...

 

Előjegyezhető

Shari Lapena: The Couple Next Door idegen
idegen

The Couple Next Door

It all started at a dinner party. . . A domestic suspense debut about a young couple and their apparently friendly neighbors--a twisty...

 

Előjegyezhető

Shari Lapena: A Stranger in the House antikvár
antikvár

A Stranger in the House

Corgi Books, 2018

Why would you run scared from a happy home? You're waiting for your beloved husband to get home from work. You're making dinner, looki...

 

1 990 Ft - 2 690 Ft

Lapena, Shari: What Have You Done? idegen
idegen
Lapena, Shari

What Have You Done? - A Novel

Penguin LLC US, 2024

Dark · Addictive · Twisty · Chilling · Domestic Suspense “Lapena is a master of manipulation.” —USA Today The new unputdownable novel fro...

 

Előjegyezhető

Lapena, Shari: Everyone Here is Lying idegen
idegen
Lapena, Shari

Everyone Here is Lying

Transworld Publ. Ltd UK, 2024

Discover the gripping new thriller from the Sunday Times bestselling author of The Couple Next Door 'The most addictive book I've read in...

Online ár:

5 496 Ft

Eredeti ár: 5 785 Ft

Lapena, Shari: Everyone Here is Lying idegen
idegen
Lapena, Shari

Everyone Here is Lying - The unputdownable new thriller from the Richard & Judy bestselling author

Transworld, 2023

William Wooler's affair ended horribly this afternoon at a motel up the road. Returning home, his difficult nine-year-old daughter Avery ...

Online ár:

8 239 Ft

Eredeti ár: 8 672 Ft

Lapena, Shari: Not a Happy Family idegen
idegen
Lapena, Shari

Not a Happy Family - A Novel

Penguin LLC US, 2022

"A quintessential 'beach read,' I half expected sand to fall out of it. This one brings lurid family mayhem to the Hudson Valley [and] pl...

Online ár:

4 850 Ft

Eredeti ár: 5 105 Ft

Shari Lapena: Not a Happy Family antikvár
antikvár

Not a Happy Family

Vonnegut Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

2021

Online ár:

4 290 Ft

Shari Lapena: An Unwanted Guest antikvár
antikvár

An Unwanted Guest

Vonnegut Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Corgi Books, 2018

Online ár:

3 990 Ft

Shari Lapena: A szomszéd pár antikvár
antikvár

A szomszéd pár

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2017

A szomszédod azt mondta, nem akarja, hogy átvidd a hat hónapos kislányodat a vacsorapartira. Ez nem személyes ügy, egyszerűen nem bírja a...

 

8 590 Ft - 12 990 Ft

Lapena, Shari: What Have You Done? idegen
idegen
Lapena, Shari

What Have You Done?

Transworld Publ. Ltd UK, 2024

*SPECIAL COLLECTOR'S EDITION WITH DESIGNED FOIL BOARDS AVAILABLE FOR A LIMITED TIME ONLY* 'I inhaled this book in less than 48 hours . . ...

 

Előjegyezhető

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára