Sarah Pekkanen művei

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: ...és én téged el nem hagylak könyv
könyv

...és én téged el nem hagylak

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2018

Ez a regény két nőről szól. Az egyikük a húszas éveiben jár, New Yorkban él, rajong a munkájáért, a barátaiért és a vőlegényéért, aki ne...

 

Előjegyezhető

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: A tökéletes alany könyv
könyv

A tökéletes alany

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2020

18 és 32 év közötti hölgyeket keresünk, akik részt vennének egy kiváló New York-i pszichiáter vezetésével lefolytatandó, etikával és morá...

Online ár:

3 800 Ft

Eredeti ár: 3 999 Ft

Sarah Pekkanen: Fojtogató titok könyv
könyv

Fojtogató titok

Álomgyár Kiadó, 2024

"Nagy rajongója vagyok Sarah Pekkanen könyveinek." - Colleen Hoover "Feszültséggel és nyugtalansággal teli." - The New York Times A...

Online ár:

5 440 Ft

Eredeti ár: 6 399 Ft

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: The Wife Between Us idegen
idegen

The Wife Between Us

Pan Books, 2018

'A fiendishly clever thriller in the vein of Gone Girl and The Girl on the Train. This one will keep you guessing.' - Anita Shreve, autho...

 

Előjegyezhető

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: An Anonymous Girl idegen
idegen

An Anonymous Girl

Macmillan-Heinemann, 2019

When Jessica Farris signs up for a psychology study conducted by the mysterious Dr. Shields, she thinks all she'll have to do is answer a...

Online ár:

4 667 Ft

Eredeti ár: 5 490 Ft

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: An Anonymous Girl idegen
idegen

An Anonymous Girl

Pan Books, 2019

When Jessica signs up for a psychology study conducted by the mysterious Dr Shields, she thinks all she'll have to do is answer a few que...

Online ár:

3 791 Ft

Eredeti ár: 3 990 Ft

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: You Are Not Alone idegen
idegen

You Are Not Alone

Macmillan-Heinemann, 2020

From Greer Hendricks and Sarah Pekkanen, the authors of the top ten bestseller The Wife Between Us and An Anonymous Girl, comes You Are N...

Online ár:

6 452 Ft

Eredeti ár: 7 590 Ft

e-Könyv

Fojtogató titok

Álomgyár Kiadó, 2024

„Nagy rajongója vagyok Sarah Pekkanen könyveinek.” – Colleen Hoover„Feszültséggel és nyugtalansággal teli.” – The New York TimesA felszín...

Online ár:

5 399 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: The Golden Couple idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

The Golden Couple

Pan Macmillan, 2022

A perfect couple are not all they seem to be, in a gripping psychological thriller from the bestselling authors of The Wife Between Us.

Online ár:

4 838 Ft

Eredeti ár: 5 092 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: You Are Not Alone idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

You Are Not Alone

Pan Macmillan, 2020

Shay Miller wants to find love, but it eludes her. She wants to be fulfilled, but her job is a dead end. She wants to belong, but her lif...

Online ár:

4 838 Ft

Eredeti ár: 5 092 Ft

Pekkanen, Sarah: Gone Tonight idegen
idegen
Pekkanen, Sarah

Gone Tonight - From the bestselling author of Richard and Judy Pick The Wife Between Us

Orion Publishing Group, 2023

Catherine Sterling thinks she knows her mother. Ruth Sterling is quiet, hardworking, and lives for her daughter. All her life, it's been ...

Online ár:

7 983 Ft

Eredeti ár: 8 403 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: An Anonymous Girl idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

An Anonymous Girl

ST MARTINS PR, 2019

The instant #1 New York Times bestseller (January 2019) everyone is talking about! People Magazine's Book of the Week . Bookish's "Must-R...

Online ár:

13 211 Ft

Eredeti ár: 13 906 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: Die Frau ohne Namen idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

Die Frau ohne Namen

ROWOHLT Taschenbuch, 2021

Die Nr. 1 der New York Times-Bestsellerliste Frauen im Alter von 18 bis 32 Jahren für eine Studie über Ethik und Moral gesucht. Großzügig...

Online ár:

4 222 Ft

Eredeti ár: 4 444 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: The Wife Between Us idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

The Wife Between Us - Wer ist sie wirklich?

ROWOHLT Taschenbuch, 2018

Drei Frauen, ein Mann. Viele Geheimnisse. Und nur eine Wahrheit. Vanessa: Das perfekte Leben, das war einmal. Seit der Scheidung von Rich...

Online ár:

5 503 Ft

Eredeti ár: 5 792 Ft

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: The Golden Couple idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

The Golden Couple

Pan Macmillan, 2022

From Greer Hendricks and Sarah Pekkanen, the authors of the top ten bestseller The Wife Between Us and An Anonymous Girl, comes The Golde...

Online ár:

8 186 Ft

Eredeti ár: 8 616 Ft

Pekkanen, Sarah: Gone Tonight idegen
idegen
Pekkanen, Sarah

Gone Tonight

Gale, 2024

 

Előjegyezhető

Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah: An Anonymous Girl idegen
idegen
Hendricks, Greer - Pekkanen, Sarah

An Anonymous Girl - A Novel

Macmillan USA, 2022

The instant #1 New York Times bestseller everyone is talking about! People Magazine's Book of the Week . Bookish's "Must-Read Books of Wi...

Online ár:

4 632 Ft

Eredeti ár: 4 875 Ft

Pekkanen, Sarah: Gone Tonight idegen
idegen
Pekkanen, Sarah

Gone Tonight

St. Martin's Publishing Group, 2024

New from the #1 bestselling co-author of The Golden Couple and The Wife Between Us! "I'm a huge fan of Sarah Pekkanen's books, and GONE T...

 

Előjegyezhető

Pekkanen, Sarah: Gone Tonight idegen
idegen
Pekkanen, Sarah

Gone Tonight

St. Martin's Publishing Group, 2024

"I'm a huge fan of Sarah Pekkanen's books, and GONE TONIGHT is her best yet." --Colleen Hoover "Jaw-dropping. Layered. Triumphant." - The...

 

Előjegyezhető

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: A tökéletes alany antikvár
antikvár

A tökéletes alany

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2020

18 és 32 év közötti hölgyeket keresünk, akik részt vennének egy kiváló New York-i pszichiáter vezetésével lefolytatandó, etikával és morá...

 

1 790 Ft - 2 720 Ft

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: The Wife Between Us antikvár
antikvár

The Wife Between Us

Központi Antikvárium Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Pan Books, 2018

'A fiendishly clever thriller in the vein of Gone Girl and The Girl on the Train. This one will keep you guessing.' - Anita Shreve, autho...

Online ár:

4 000 Ft

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen: ...és én téged el nem hagylak antikvár
antikvár

...és én téged el nem hagylak

2018

Ez a regény két nőről szól. Az egyikük a húszas éveiben jár, New Yorkban él, rajong a munkájáért, a barátaiért és a vőlegényéért, aki ne...

 

2 090 Ft - 2 990 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára