Sarah Pearse művei

Sarah Pearse: A szanatórium könyv
könyv

A szanatórium

21. Század Kiadó, 2021

Sunday Times bestseller Instant New York Times bestseller Reese Witherspoon Könyvklubja "Kísérteties atmoszférájú regény, végig tűkö...

 

Előjegyezhető

Sarah Pearse: A pihenőhely könyv
könyv

A pihenőhely

21. Század Kiadó, 2022

A szanatórium című New York Times bestseller szerzőjétől Elin Warner nyomozó második kiruccanása, amely során felderíti, mi áll a kápr...

Online ár:

4 242 Ft

Eredeti ár: 4 990 Ft

Sarah Pearse: A szanatórium e-Könyv
e-Könyv

A szanatórium

21. Század Kiadó, 2021

Sunday Times bestsellerInstant New York Times bestsellerReese Witherspoon Könyvklubja„Kísérteties atmoszférájú regény, végig tűkön ültem,...

Online ár:

2 690 Ft

Sarah Pearse: A pihenőhely e-Könyv
e-Könyv

A pihenőhely

21. Század Kiadó, 2022

A szanatórium című New York Times bestseller szerzőjétől Elin Warner nyomozó második kiruccanása, amely során felderíti, mi áll a ká...

Online ár:

2 890 Ft

Pearse, Sarah: The Sanatorium idegen
idegen
Pearse, Sarah

The Sanatorium

Transworld Publ. Ltd UK, 2023

'The Sanatorium will keep you checking over your shoulder. This spine-tingling, atmospheric thriller has it all: an eerie Alpine setting,...

Online ár:

5 206 Ft

Eredeti ár: 5 479 Ft

Pearse, Sarah: The Retreat idegen
idegen
Pearse, Sarah

The Retreat

Transworld Publ. Ltd UK, 2022

Will you brave The Retreat this summer? The new bestselling thriller from the author of The Sanatorium. They couldn't wait to stay here. ...

Online ár:

6 881 Ft

Eredeti ár: 7 243 Ft

Pearse, Sarah: The Retreat idegen
idegen
Pearse, Sarah

The Retreat - The new top ten Sunday Times bestseller from the author of The Sanatorium

Transworld Publ. Ltd UK, 2023

They couldn't wait to stay here. An idyllic wellness retreat, but little do they know it has a dark past. Once the playground of a serial...

Online ár:

5 199 Ft

Eredeti ár: 5 472 Ft

Pearse, Sarah: Das Sanatorium idegen
idegen
Pearse, Sarah

Das Sanatorium - Thriller

Goldmann, 2024

Der Nr.-1-Bestseller aus Großbritannien: ein atmosphärischer Spannungsroman für alle Leser von Lucy Foley, »Neuschnee« Halb versteckt im ...

Online ár:

5 009 Ft

Eredeti ár: 5 272 Ft

Pearse, Sarah: The Wilds idegen
idegen
Pearse, Sarah

The Wilds

Gale, a Cengage Group, 2024

 

Előjegyezhető

Pearse, Sarah: Das Retreat idegen
idegen
Pearse, Sarah

Das Retreat - Thriller. - Mit farbigem Buchschnitt in limitierter Auflage. - Von der Autorin des Bestsellers 'Das Sanatorium'

Goldmann, 2024

Es ist der perfekte Ort, um der Welt zu entfliehen. Oder zu sterben ... Von der Autorin des SPIEGEL-Bestsellers »Das Sanatorium«. Die Ein...

Online ár:

7 089 Ft

Eredeti ár: 7 462 Ft

Pearse, Sarah: Das Sanatorium idegen
idegen
Pearse, Sarah

Das Sanatorium - Thriller. - Reese Witherspoon Buchclub-Auswahl

Goldmann, 2023

Der Nr.-1-Bestseller aus Großbritannien: ein atmosphärischer Spannungsroman für alle Leser von Lucy Foley, »Neuschnee« Mit farbigem Buchs...

Online ár:

7 101 Ft

Eredeti ár: 7 474 Ft

Sarah Pearse: A szanatórium antikvár
antikvár

A szanatórium

21. Század Kiadó, 2021

Sunday Times bestseller Instant New York Times bestseller Reese Witherspoon Könyvklubja "Kísérteties atmoszférájú regény, végig tűkö...

 

3 000 Ft - 4 000 Ft

Sarah Pearse: Vad vidék könyv
könyv

Vad vidék

21. Század Kiadó, 2024

El akartál tűnni. De nem örökre... "Fordulatos, atmoszférikus, sokkoló." - Shari Lapena, A szomszéd pár című New York Times bestselle...

Bevezető ár:

4 792 Ft

Eredeti ár: 5 990 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára