könyv Árnyalatnyi remény

Maxim Könyvkiadó, 2012

Eltűnődtek-e valaha is, mennyit ér egy emberi élet? Aznap reggel az öcsémé egy zsebórát ért. 1941-ben a tizenöt éves Lina képzőművészeti...

30%
3 499 Ft 2 449 Ft
könyv Tengerbe veszett könnyek

Maxim Könyvkiadó, 2016

A háború a végéhez közeledik Kelet-Poroszországban. Több ezer kétségbeesett menekült igyekszik a szabadság felé. Viszik magukkal a szenve...

30%
2 999 Ft 2 099 Ft
Ruta Sepetys: Kalitkába zárt álmok
könyv Kalitkába zárt álmok

Maxim Könyvkiadó, 2013

1950-et írunk, és miközben New Orleans francia negyedében titkok fortyognak, a tizenhét éves Josie Moraine csendben szövögeti álmait. A h...

Ruta Sepetys: Árnyalatnyi remény
e-Könyv Árnyalatnyi remény

Maxim Könyvkiadó, 2012

Eltűnődtek-e valaha is, mennyit ér egy emberi élet? Aznap reggel az öcsémé egy zsebórát ért. 1941-ben a tizenöt éves Lina képzőművészeti ...

1 999 Ft
Sepetys, Ruta: Between Shades of Gray
idegen
Sepetys, Ruta
Between Shades of Gray

Penguin Books Ltd (UK), 2011

One night fifteen-year-old Lina, her mother and brother are hauled from their home by Soviet guards, thrown into cattle cars and sent awa...

5%
3 552 Ft 3 374 Ft
Sepetys, Ruta: Salt to the Sea
idegen
Sepetys, Ruta
Salt to the Sea

Penguin LCC US, 2017

#1 New York Times bestseller and winner of the Carnegie Medal! "A superlative novel . . . masterfully crafted."--The Wall Street JournalB...

5%
4 374 Ft 4 155 Ft
Sepetys, Ruta: The Fountains of Silence
idegen
Sepetys, Ruta
The Fountains of Silence

Penguin LCC US, 2019

From the #1 New York Times bestselling author of Salt to the Sea and Between Shades of Gray comes a gripping, extraordinary portrait of l...

5%
4 603 Ft 4 373 Ft
Sepetys, Ruta: Between Shades of Gray
idegen
Sepetys, Ruta
Between Shades of Gray

Penguin LCC US, 2012

An international bestseller, a #1 New York Times bestseller, and now a major motion picture! Ruta Sepetys's Between Shades of Gray is now...

5%
3 953 Ft 3 755 Ft
Sepetys, Ruta: Salt to the Sea
idegen
Sepetys, Ruta
Salt to the Sea

Penguin Books Ltd (UK), 2016

Ruta Sepetys (www.rutasepetys.com) is an internationally acclaimed, #1 New York Times bestselling author of historical fiction published ...

5%
4 124 Ft 3 918 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Sepetys, Ruta
The Fountains of Silence

Penguin Books Ltd (UK), 2019

FROM CARNEGIE MEDAL WINNING AUTHOR RUTA SEPETYSMadrid, 1957.Daniel, young, wealthy and unsure of his place in the world, views the city t...

5%
4 794 Ft 4 554 Ft
Sepetys, Ruta: The Fountains of Silence
idegen
Sepetys, Ruta
The Fountains of Silence

Penguin LCC US, 2019

From the #1 New York Times bestselling author of Salt to the Sea and Between Shades of Gray comes a gripping, extraordinary portrait of l...

5%
21 703 Ft 20 618 Ft
Ruta Sepetys: Between Shades of Gray
idegen Between Shades of Gray

Lina is just like any other fifteen-year-old Lithuanian girl in 1941. She paints, she draws, she gets crushes on boys. Until one night wh...

Sepetys, Ruta: Salt to the Sea
idegen
Sepetys, Ruta
Salt to the Sea

PHILOMEL, 2016

New York Times Bestseller and winner of the Carnegie Medal! "Masterfully crafted"-The Wall Street JournalFor readers of Between Shades of...

5%
7 481 Ft 7 107 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Sepetys, Ruta
The Fountains of Silence

Penguin Books Ltd (UK), 2020

FROM CARNEGIE MEDAL WINNING AUTHOR RUTA SEPETYSMadrid, 1957.Daniel, young, wealthy and unsure of his place in the world, views the city t...

Ruta Sepetys: Árnyalatnyi remény
antikvár Árnyalatnyi remény

Könyvbogár Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Maxim Könyvkiadó, 2012

Eltűnődtek-e valaha is, mennyit ér egy emberi élet? Aznap reggel az öcsémé egy zsebórát ért. 1941-ben a tizenöt éves Lina képzőművészeti...

2 490 Ft