Rachael Lippincott művei

Rachael Lippincott: Két lépés távolság (Filmes kiadás) könyv
könyv

Két lépés távolság (Filmes kiadás)

Maxim Könyvkiadó, 2019

A mozikban Haley Lu Richardson és a Riverdale dögös bandavezérét játszó Cole Sprouse magával ragadó főszereplésével! Szerethetsz valak...

Online ár:

3 655 Ft

Eredeti ár: 4 299 Ft

Rachael Lippincott, Mikki Daughtry: Mindvégig könyv
könyv

Mindvégig

Maxim Könyvkiadó, 2021

Megtalálhat még a szerelem, miután mindent elvesztettél? Kyle és Kimberly voltak a tökéletes pár a középiskolában, de amikor az érettség...

Online ár:

3 230 Ft

Eredeti ár: 3 799 Ft

Rachael Lippincott: Five Feet Apart idegen
idegen

Five Feet Apart

Simon & Schuster, 2019

Stella Grant likes to be in control - even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her l...

 

Előjegyezhető

Rachael Lippincott: Két lépés távolság e-Könyv
e-Könyv

Két lépés távolság

Maxim Könyvkiadó, 2019

Szerethetsz valakit, akihez sosem érhetsz hozzá? Stella Grant élete minden pillanatát pontosan megtervezi. Cisztás fibrózissal küzd,...

Online ár:

2 899 Ft

Rachael Lippincott: Five Feet Apart idegen
idegen

Five Feet Apart

Simon & Schuster, 2019

Soon to be a major motion picture starring Cole Sprouse (Riverdale'sJughead) and Haley Lu Richardson (The Edge of Seventeen and Recovery...

Online ár:

5 016 Ft

Eredeti ár: 5 280 Ft

Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson: She Gets the Girl idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson

She Gets the Girl - TikTok made me buy it! The New York Times bestseller

Simon + Schuster UK, 2022

She’s All That meets What If It’s Us in this swoon-worthy hate-to-love YA romantic comedy from #1 New York Times bestselling co-author of...

Online ár:

4 348 Ft

Eredeti ár: 4 576 Ft

Lippincott, Rachael: The Lucky List idegen
idegen
Lippincott, Rachael

The Lucky List

Simon + Schuster UK, 2021

From the #1 New York Times bestselling co-author of Five Feet Apart comes a captivating, heartfelt love story about learning who you are,...

Online ár:

4 341 Ft

Eredeti ár: 4 569 Ft

Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki: All This Time idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki

All This Time

Simon + Schuster UK, 2020

From the team behind #1 New York Times bestseller Five Feet Apart comes a gripping new romance that asks: Can you find true love after lo...

Online ár:

4 344 Ft

Eredeti ár: 4 572 Ft

Rachael Lippincott: Mindvégig e-Könyv
e-Könyv

Mindvégig

Maxim Könyvkiadó, 2022

Megtalálhat még a szerelem, miután mindent elvesztettél? Kyle és Kimberly voltak a tökéletes pár a középiskolában, de amikor az éret...

Online ár:

2 899 Ft

Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki: All This Time idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki

All This Time

Simon + Schuster Inc., 2020

After a traumatic accident, Kyle feels lost until he meets Marley, who seems like the girl of his dreams, but as they grow closer he fear...

Online ár:

8 060 Ft

Eredeti ár: 8 484 Ft

Lippincott, Rachael: Drei Schritte zu dir idegen
idegen
Lippincott, Rachael

Drei Schritte zu dir - Roman | Tragisch-schöne Liebesgeschichte, der Bestseller zum Film

dtv Verlagsgesellschaft mbH & Co. KG, 2021

Kann man jemanden lieben, den man nicht berühren darf? »Ich habe die Bedeutung von menschlicher Berührung nie verstanden ... bis ich sie ...

Online ár:

4 540 Ft

Eredeti ár: 4 778 Ft

Rachael Lippincott: Pride and Prejudice and the City idegen
idegen

Pride and Prejudice and the City

Simon & Schuster, 2023

What if you found a once-in-a-lifetime love...just not in your lifetime? Seventeen-year-old Audrey Cameron has lost her spark. After a...

Online ár:

5 092 Ft

Eredeti ár: 5 990 Ft

Rachael Lippincott: Five Feet Apart antikvár
antikvár

Five Feet Apart

KönyvErdõ online antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Simon & Schuster, 2019

Stella Grant likes to be in control - even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her l...

Online ár:

3 990 Ft

Daughtry, Mikki - Lippincott, Rachael: All This Time - Lieben heißt unendlich sein idegen
idegen
Daughtry, Mikki - Lippincott, Rachael

All This Time - Lieben heißt unendlich sein - Roman | Der neue Roman der Autorinnen von >Drei Schritte zu dir<

dtv Verlagsgesellschaft, 2021

Manche Wunden kann nur Liebe heilen ... Kyle und Kimberly sind seit der 9. Klasse das perfekte Paar. Doch am Abend der Abschlussfeier bri...

Online ár:

7 875 Ft

Eredeti ár: 8 289 Ft

Lippincott, Rachael: Orgullo, Prejuicio, Tú Y Yo / Pride and Prejudice and Pittsburgh idegen
idegen
Lippincott, Rachael

Orgullo, Prejuicio, Tú Y Yo / Pride and Prejudice and Pittsburgh

NUBE DE TINTA, 2024

¿Y si encontrases al amor de tu vida... en una vida distinta? > Cuando Audrey despierta un día inexplicablemente en el pueblo de Lucy en ...

 

Előjegyezhető

Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki - Iaconis, Tobias: Drei Schritte zu dir idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Daughtry, Mikki - Iaconis, Tobias

Drei Schritte zu dir - in Einfacher Sprache

Spaá am Lesen GmbH, 2021

Stella ist noch jung, aber schon todkrank. Sie braucht dringend eine neue Lunge. Bis sie diese bekommt, muss sie gut aufpassen: Ihr Immun...

Online ár:

5 371 Ft

Eredeti ár: 5 653 Ft

Lippincott, Rachael: Pride and Prejudice and Pittsburgh idegen
idegen
Lippincott, Rachael

Pride and Prejudice and Pittsburgh

Simon & Schuster Books for Young Readers, 2024

When disheartened Pittsburgh teen Audrey transports back to 1812 England, she expects to find love as a Regency romance heroine, but surp...

 

Előjegyezhető

Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson: Make My Wish Come True idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson

Make My Wish Come True

Simon & Schuster Books for Young Readers, 2024

‘Tis the season for holiday hijinks in the newest sapphic rom-com about a rising star and a small town girl going on twelve fake holidate...

 

Előjegyezhető

Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson: Make My Wish Come True idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson

Make My Wish Come True

Simon + Schuster UK, 2024

A sapphic Netflix Christmas movie meets How to Lose a Guy in 10 Days from the New York Times bestselling author duo of She Gets the Girl ...

 

Előjegyezhető

Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson: She Gets the Girl idegen
idegen
Lippincott, Rachael - Derrick, Alyson

She Gets the Girl - Der große TikTok-Erfolg der Bestsellerautorin - endlich auf Deutsch!

dtv Verlagsgesellschaft, 2023

Wer verliebt sich hier eigentlich in wen? >Drei Schritte zu dir< endlich auf Deutsch! Für Leser*innen von John Green, Adam Silvera und Je...

Online ár:

7 041 Ft

Eredeti ár: 7 411 Ft

Rachael Lippincott, Mikki Daughtry: Mindvégig antikvár
antikvár

Mindvégig

Maxim Könyvkiadó, 2021

Megtalálhat még a szerelem, miután mindent elvesztettél? Kyle és Kimberly voltak a tökéletes pár a középiskolában, de amikor az érettség...

 

3 000 Ft

Rachael Lippincott: Két lépés távolság (Filmes kiadás) antikvár
antikvár

Két lépés távolság (Filmes kiadás)

Maxim Könyvkiadó

A mozikban Haley Lu Richardson és a Riverdale dögös bandavezérét játszó Cole Sprouse magával ragadó főszereplésével! Szerethetsz valak...

 

990 Ft - 2 890 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára