Paul Hoffman: A prímember
könyv A prímember

Scolar Kiadó, 2012

A lebilincselő stílusú és könnyed hangvételű életrajzi műben a szerző Erdős Pálnak, a XX. század egyik legnevesebb matematikusának kaland...

Paul Hoffman: Az ember, aki csak a matematikát szerette
könyv Az ember, aki csak a matematikát szerette

Scolar Kiadó, 2019

Ebben a könnyed hangvételű életrajzi bestsellerben az amerikai szerző Erdős Pálnak, a XX. század egyik legnevesebb matematikusának kaland...

15%
3 950 Ft 3 358 Ft
Hoffman, Paul: The Last Four Things
idegen
Hoffman, Paul
The Last Four Things

Penguin Books Ltd (UK), 2012

"The sequel to 'The Left Hand Of God', which sold over 20,000 copies, this is the 2nd instalment in an epic narrative that will appeal to...

5%
3 477 Ft 3 304 Ft
Paul Hoffman: The Beating of His Wings
idegen The Beating of His Wings

Penguin Books, 2014

The Beating of his Wings is the third and final instalment in the epic Paul Hoffman trilogy following Cale and the Sanctuary of the Redee...

5%
3 790 Ft 3 601 Ft
Paul Hoffman: Left Hand of God
könyv Left Hand of God

Listen. The Sanctuary of the Redeemers on Shotover Scarp is named after a damned lie for there is no redemption that goes on there and le...

Paul Hoffman: The Left Hand of God
idegen The Left Hand of God

“Listen. The Sanctuary of the Redeemers on Shotover Scarp is named after a damned lie for there is no redemption that goes on there and l...

Hoffman, Paul: Wings of Madness: Alberto Santos-Dumont and the Invention of Flight
idegen
Hoffman, Paul
Wings of Madness: Alberto Santos-Dumont and the Invention of Flight

HACHETTE BOOKS, 2003

From the author of the acclaimed "The Man Who Loved Only Numbers" comes a book that is at once the biography of an eccentric Brazilian av...

5%
11 771 Ft 11 183 Ft
Paul Hoffman: A prímember
antikvár A prímember

Scolar Kiadó

Ebben a lebilincselő stílusú és könnyed hangvételű életrajzi műben Paul Hoffmann nemcsak Erdős Pálnak, a XX. század legnevesebb matematik...

1 400 Ft - 9 990 Ft
Hoffman, Paul: The White Devil
idegen
Hoffman, Paul
The White Devil

Penguin Books Ltd (UK), 2021

Pre-order the gripping new adventure from the author of the Left Hand of God series, perfect for fans of THE MAN IN THE HIGH CASTLE Welco...

Paul Hoffman: Isten Balkeze
antikvár Isten Balkeze

Kelly Kft., 2010

“Idefigyeljenek. A Shotover dűlőn található Megváltó Menedék neve egy átkozott hazugság, mert megváltásból egy fikarcnyit nem talál ott a...

590 Ft - 1 590 Ft
Paul Hoffman: The Man Who Loved Only Numbers
3 290 Ft - 3 890 Ft
Paul Hoffman: A prím ember
antikvár A prím ember

Scolar Kiadó, 1999

1 090 Ft - 5 990 Ft
Paul Hoffman: Az ember, aki csak a matematikát szerette
antikvár Az ember, aki csak a matematikát szerette

Scolar Kiadó

Ebben a könnyed hangvételű életrajzi bestsellerben az amerikai szerző Erdős Pálnak, a XX. század egyik legnevesebb matematikusának kaland...

2 890 Ft - 3 000 Ft