Patricia Gibney: A hiányzók
könyv A hiányzók

Libri - Insomnia, 2020

Lélegzetelállító nyomozós thriller - hihetetlen fordulattal Mikor a helyi katedrálisban egy nő holttestét találják, majd néhány órával ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Az elrabolt lányok
könyv Az elrabolt lányok

Libri - Insomnia, 2020

Lélegzetelállító nyomozós thriller - nem várt csavarral Hétfő reggel egy várandós fiatal lány holttestére bukkannak. Ugyanezen a napon e...

Patricia Gibney: Az elveszett gyermek
könyv Az elveszett gyermek

Libri - Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller... megdöbbentő esettel Mikor egy középkorú asszonyt saját otthonában meggyilkolnak, Lottie Parker nyo...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Titkok terhe
könyv Titkok terhe

Libri - Insomnia, 2020

Egy fülledt nyári estén a tizenegy éves Mikey Driscroll elindul hazafelé a gyorsétteremből. Összezúzott testét nem sokkal később találják...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Nincs menedék
könyv Nincs menedék

Libri - Insomnia, 2019

A gyászolók némán állnak Ragmullin temetőjében, amikor éles sikoly töri meg a meghitt csendet. Egy nyitott sírgödörben egy fiatal nő össz...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: A végső árulás
könyv A végső árulás

Libri - Insomnia, 2020

Két problémás lány – egy végzetes hazugság. Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Megtört lelkek
könyv Megtört lelkek

Libri - Insomnia, 2021

Azt hitték szabadok. De valaki figyelte őket. Egy sötét téli reggelen Cara Dunne holttestére bukkannak. A házasság előtt álló nőt eskü...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: A hiányzók - Lottie Parker 1.
e-Könyv A hiányzók - Lottie Parker 1.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller - hihetetlen fordulattal Mikor a helyi katedrálisban egy nő holttestét találják, majd néhány órával ké...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Az elrabolt lányok - Lottie Parker 2.
e-Könyv Az elrabolt lányok - Lottie Parker 2.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller - nem várt csavarral. Hétfő reggel egy várandós fiatal lány holttestére bukkannak. Ugyanezen a napon e...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Titkok terhe - Lottie Parker 5.
e-Könyv Titkok terhe - Lottie Parker 5.

Insomnia, 2020

Egy fülledt nyári estén a tizenegy éves Mikey Driscroll elindul hazafelé a gyorsétteremből. Összezúzott testét nem sokkal később találják...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Az elveszett gyermek - Lottie Parker 3.
e-Könyv Az elveszett gyermek - Lottie Parker 3.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller... megdöbbentő esettel Mikor egy középkorú asszonyt saját otthonában meggyilkolnak, Lottie Parker nyom...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Nincs menedék - Lottie Parker 4.
e-Könyv Nincs menedék - Lottie Parker 4.

Insomnia, 2019

A gyászolók némán állnak Ragmullin temetőjében, amikor éles sikoly töri meg a meghitt csendet. Egy nyitott sírgödörben egy fiatal nő össz...

2 590 Ft
Patricia Gibney: A végső árulás - Lottie Parker 6.
e-Könyv A végső árulás - Lottie Parker 6.

Insomnia, 2020

Két problémás lány - egy végzetes hazugság.  Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de so...

2 599 Ft
Patricia Gibney: Megtört lelkek - Lottie Parker 7.
e-Könyv Megtört lelkek - Lottie Parker 7.

Insomnia, 2021

Egy barátságtalan téli reggelen Cara Dunne holttestére bukkannak. Az esküvő előtt álló nőt menyasszonyi ruhában akasztották fel a saját o...

2 599 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Gibney, Patricia
Los Angeles Sepultados

ATICO, 2021

Gibney, Patricia: The Missing Ones: An absolutely gripping thriller with a jaw-dropping twist
idegen
Gibney, Patricia
The Missing Ones: An absolutely gripping thriller with a jaw-dropping twist

Little, Brown Book Group, 2018

The first book in the gripping Detective Lottie Parker series by bestselling author Patricia Gibney. For fans of Karin Slaughter, Tess Ge...

5%
5 543 Ft 5 266 Ft
Patricia Gibney: A hiányzók
antikvár A hiányzók

Libri - Insomnia

Lélegzetelállító nyomozós thriller - hihetetlen fordulattal Mikor a helyi katedrálisban egy nő holttestét találják, majd néhány órával ...

2 890 Ft - 3 200 Ft
Patricia Gibney: A végső árulás
antikvár A végső árulás

Menta Team Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Libri - Insomnia, 2020

Két problémás lány – egy végzetes hazugság. Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de ...

2 999 Ft
Patricia Gibney: Elhantolt angyalok
könyv Elhantolt angyalok

Libri Könyvkiadó, 2021

Miután Faye Baker új otthonának falában egy gyermek törékeny koponyájára lel, Lottie Parker nyomozót jelölik ki az ügy felgöngyölítésére....

20%
3 999 Ft 3 200 Ft
Patricia Gibney: Nincs menedék
antikvár Nincs menedék

Németvölgyi Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Libri - Insomnia, 2019

A gyászolók némán állnak Ragmullin temetőjében, amikor éles sikoly töri meg a meghitt csendet. Egy nyitott sírgödörben egy fiatal nő össz...

3 090 Ft