Patricia Gibney: A hiányzók
könyv A hiányzók

Libri - Insomnia, 2020

Lélegzetelállító nyomozós thriller - hihetetlen fordulattal Mikor a helyi katedrálisban egy nő holttestét találják, majd néhány órával ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Az elrabolt lányok
könyv Az elrabolt lányok

Libri - Insomnia, 2020

Lélegzetelállító nyomozós thriller - nem várt csavarral Hétfő reggel egy várandós fiatal lány holttestére bukkannak. Ugyanezen a napon e...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Az elveszett gyermek
könyv Az elveszett gyermek

Libri - Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller... megdöbbentő esettel Mikor egy középkorú asszonyt saját otthonában meggyilkolnak, Lottie Parker nyo...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Titkok terhe
könyv Titkok terhe

Libri - Insomnia, 2020

Egy fülledt nyári estén a tizenegy éves Mikey Driscroll elindul hazafelé a gyorsétteremből. Összezúzott testét nem sokkal később találják...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Nincs menedék
könyv Nincs menedék

Libri - Insomnia, 2019

A gyászolók némán állnak Ragmullin temetőjében, amikor éles sikoly töri meg a meghitt csendet. Egy nyitott sírgödörben egy fiatal nő össz...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: A végső árulás
könyv A végső árulás

Libri - Insomnia, 2020

Két problémás lány – egy végzetes hazugság. Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: Megtört lelkek
könyv Megtört lelkek

Libri - Insomnia, 2021

Azt hitték szabadok. De valaki figyelte őket. Egy sötét téli reggelen Cara Dunne holttestére bukkannak. A házasság előtt álló nőt eskü...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Patricia Gibney: A hiányzók - Lottie Parker 1.
e-Könyv A hiányzók - Lottie Parker 1.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller - hihetetlen fordulattal Mikor a helyi katedrálisban egy nő holttestét találják, majd néhány órával ké...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Az elrabolt lányok - Lottie Parker 2.
e-Könyv Az elrabolt lányok - Lottie Parker 2.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller - nem várt csavarral. Hétfő reggel egy várandós fiatal lány holttestére bukkannak. Ugyanezen a napon e...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Titkok terhe - Lottie Parker 5.
e-Könyv Titkok terhe - Lottie Parker 5.

Insomnia, 2020

Egy fülledt nyári estén a tizenegy éves Mikey Driscroll elindul hazafelé a gyorsétteremből. Összezúzott testét nem sokkal később találják...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Az elveszett gyermek - Lottie Parker 3.
e-Könyv Az elveszett gyermek - Lottie Parker 3.

Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller... megdöbbentő esettel Mikor egy középkorú asszonyt saját otthonában meggyilkolnak, Lottie Parker nyom...

2 590 Ft
Patricia Gibney: Nincs menedék - Lottie Parker 4.
e-Könyv Nincs menedék - Lottie Parker 4.

Insomnia, 2019

A gyászolók némán állnak Ragmullin temetőjében, amikor éles sikoly töri meg a meghitt csendet. Egy nyitott sírgödörben egy fiatal nő össz...

2 590 Ft
Patricia Gibney: A végső árulás - Lottie Parker 6.
e-Könyv A végső árulás - Lottie Parker 6.

Insomnia, 2020

Két problémás lány - egy végzetes hazugság.  Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de so...

2 599 Ft
Patricia Gibney: Megtört lelkek - Lottie Parker 7.
e-Könyv Megtört lelkek - Lottie Parker 7.

Insomnia, 2021

Egy barátságtalan téli reggelen Cara Dunne holttestére bukkannak. Az esküvő előtt álló nőt menyasszonyi ruhában akasztották fel a saját o...

2 599 Ft
Gibney, Patricia: The Missing Ones
idegen
Gibney, Patricia
The Missing Ones

Little, Brown Book Group, 2018

The hole they dug was not deep. A white flour bag encased the little body. Three small faces watched from the window, eyes black with ter...

5%
4 720 Ft 4 484 Ft
Gibney, Patricia: The Missing Ones: An absolutely gripping thriller with a jaw-dropping twist
idegen
Gibney, Patricia
The Missing Ones: An absolutely gripping thriller with a jaw-dropping twist

Little, Brown Book Group, 2018

The first book in the gripping Detective Lottie Parker series by bestselling author Patricia Gibney. For fans of Karin Slaughter, Tess Ge...

5%
5 558 Ft 5 281 Ft
Gibney, Patricia: Tell Nobody
idegen
Gibney, Patricia
Tell Nobody

Little, Brown Book Group, 2020

The boy's body was so white it was almost transparent. But that's not what caused the nausea to rise up her throat. He was so young. His ...

5%
4 525 Ft 4 299 Ft
Gibney, Patricia: La Ultima Traicion
idegen
Gibney, Patricia
La Ultima Traicion

ATICO, 2021

Gibney, Patricia: Las Chicas Robadas
idegen
Gibney, Patricia
Las Chicas Robadas

ATICO, 2021

Gibney, Patricia: No Digas NADA
idegen
Gibney, Patricia
No Digas NADA

ATICO, 2021

Patricia Gibney: A végső árulás
antikvár A végső árulás

Piel Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Libri - Insomnia, 2020

Két problémás lány – egy végzetes hazugság. Vasárnap hajnalban Amy Whyte és Penny Brogan hazaindulnak egy éjjeli szórakozóhelyről, de ...

2 600 Ft
Patricia Gibney: Elhantolt angyalok
könyv Elhantolt angyalok

Libri Könyvkiadó, 2021

Miután Faye Baker új otthonának falában egy gyermek törékeny koponyájára lel, Lottie Parker nyomozót jelölik ki az ügy felgöngyölítésére....

20%
3 999 Ft 3 200 Ft
Patricia Gibney: Az elrabolt lányok
antikvár Az elrabolt lányok

Libri - Insomnia, 2018

Lélegzetelállító nyomozós thriller - nem várt csavarral Hétfő reggel egy várandós fiatal lány holttestére bukkannak. Ugyanezen a napon e...

2 690 Ft - 3 880 Ft
Patricia Gibney: Megtört lelkek
antikvár Megtört lelkek

Könyvmámor Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Libri - Insomnia, 2021

Azt hitték szabadok. De valaki figyelte őket. Egy sötét téli reggelen Cara Dunne holttestére bukkannak. A házasság előtt álló nőt eskü...

2 990 Ft