Csordás; Pataki; Ritz; Sziklai; Bogdán Tibor: Takarítás lépésről lépésre
könyv Takarítás lépésről lépésre

Perfekt, 2007

A 2006. április 1-jétől életbe lépett Országos Képzési Jegyzéknek köszönhetően a takarítószakma lehetőséget kapott az önálló szakképesíté...

Pataki, Allison: Sisi
idegen
Pataki, Allison
Sisi

Random House LCC US, 2017

NEW YORK TIMES BESTSELLER • For readers of Philippa Gregory, Paula McLain, and Daisy Goodwin comes a sweeping and powerful novel by Allis...

5%
7 257 Ft 6 895 Ft
Haider-Strutz, Isabel - Pataki, Marianne: Lernpaket Anatomie - Biologie - Physiologie
idegen
Haider-Strutz, Isabel - Pataki, Marianne
Lernpaket Anatomie - Biologie - Physiologie

Facultas Verlags- u. Buchhandels AG, 2018

Das neue Grundlagenbuch zur Anatomie ! Den menschlichen Körper verstehen - Terminologie, Zelle, Vererbung, Gewebe, Haut, Skelett, Nervens...

5%
20 132 Ft 19 126 Ft
Pataki, Marianne: Malvorlagen
idegen
Pataki, Marianne
Malvorlagen

Facultas, 2018

Die Motive wecken Erinnerungen, stellen Verbindung zur eigenen Lebenswelt her und laden zum Ausmalen und Unterhalten ein. Das Malen förde...

5%
4 003 Ft 3 803 Ft
Pataki, Marianne: Malvorlagen
idegen
Pataki, Marianne
Malvorlagen

Facultas, 2018

Die Motive wecken Erinnerungen, stellen Verbindung zur eigenen Lebenswelt her und laden zum Ausmalen und Unterhalten ein. Das Malen förde...

5%
4 010 Ft 3 810 Ft
Pataki, Marianne: Im kühlen Nass
idegen
Pataki, Marianne
Im kühlen Nass

Facultas, 2019

Die Motive wecken Erinnerungen, stellen Verbindung zur eigenen Lebenswelt her und laden zum Ausmalen und Unterhalten ein. Das Malen förde...

5%
4 014 Ft 3 814 Ft
Pataki, Marianne: Kleine Kinder spielen gern ...
idegen
Pataki, Marianne
Kleine Kinder spielen gern ...

Facultas, 2019

Die Motive wecken Erinnerungen, stellen Verbindung zur eigenen Lebenswelt her und laden zum Ausmalen und Unterhalten ein. Das Malen förde...

5%
4 014 Ft 3 814 Ft
Haider-Strutz, Isabel - Pataki, Marianne: Übungsbuch Anatomie - Biologie - Physiologie
idegen
Haider-Strutz, Isabel - Pataki, Marianne
Übungsbuch Anatomie - Biologie - Physiologie

Facultas, 2018

Die ideale Ergänzung zum Lehrbuch oder als Prüfungsvorbereitung Eine Möglichkeit zum Üben, Überprüfen von bereits Erlerntem und zum Erke...

5%
7 603 Ft 7 223 Ft
Zwickl; Szűcs; Pataki; Andrási: The history of hungarian art in the twentieth century
antikvár The history of hungarian art in the twentieth century

Corvina Kiadó, 1999

The History of Hungarian Art in the Twentieth Century (Egyetemi Könyvtár sorozat) Pataki Gábor művészettörténész, a MTA művészettörté...

1 440 Ft - 3 600 Ft