Paola Peretti: Én és a cseresznyefa
könyv Én és a cseresznyefa

Maxim Könyvkiadó, 2020

Mafalda kilenc éves, nagy, vastag, sárga keretes szemüveget visel, és kívülről fújja Italo Calvino művét, A fára mászó báró kalandjait. E...

15%
2 699 Ft 2 295 Ft
Paola Peretti: Én és a cseresznyefa
e-Könyv Én és a cseresznyefa

Maxim Könyvkiadó, 2020

Mafalda kilenc éves, nagy, vastag, sárga keretes szemüveget visel, és kívülről fújja Italo Calvino művét, A fára mászó báró kalandjait. E...

1 999 Ft
Peretti, Paola: In der Nacht hör' ich die Sterne
idegen
Peretti, Paola
In der Nacht hör' ich die Sterne

dtv Verlagsgesellschaft, 2018

140 Schritte bis zur Nacht 140 Schritte: So viele trennen Mafalda noch von dem Tag, an dem es vollkommen dunkel um sie herum sein wird. A...

5%
7 601 Ft 7 221 Ft
Peretti, Paola: In der Nacht hör' ich die Sterne
idegen
Peretti, Paola
In der Nacht hör' ich die Sterne

dtv Verlagsgesellschaft, 2019

»Weißt du eigentlich, dass es manchmal gar nicht so wichtig ist, Dinge zu sehen?« Mafalda ist gerade erst neun Jahre alt geworden, al...

5%
4 648 Ft 4 416 Ft
Peretti, Paola: The Distance Between Me and the Cherry Tree
idegen
Peretti, Paola
The Distance Between Me and the Cherry Tree

Hot Key Books, 2018

A novel for all ages about a young girl losing her sight, inspired by the author's own life story. For fans of Wonder, The Little Prince ...

5%
3 626 Ft 3 445 Ft