Mikki Brammer művei

Mikki Brammer: Minden, amit megbántam könyv
könyv

Minden, amit megbántam

Helikon Kiadó, 2023

Attól a naptól fogva, hogy az óvó bácsija összeesett, majd meghalt, miközben Nyúl Péter kalandjait mesélte a gyerekeknek, Clover Brooks e...

Online ár:

3 825 Ft

Eredeti ár: 4 499 Ft

Mikki Brammer: Minden, amit megbántam e-Könyv
e-Könyv

Minden, amit megbántam

Helikon Kiadó, 2023

Attól a naptól fogva, hogy az óvó bácsija összeesett, majd meghalt, miközben Nyúl Péter kalandjait mesélte a gyerekeknek, Clover Brooks e...

Online ár:

2 999 Ft

Brammer, Mikki: The Collected Regrets of Clover idegen
idegen
Brammer, Mikki

The Collected Regrets of Clover

Penguin Books Ltd (UK), 2023

Clover Brooks spends her time caring for people in their final days, working as a death doula in New York City. She has a regret of her o...

Online ár:

7 244 Ft

Eredeti ár: 7 625 Ft

Brammer, Mikki: Dieses schöne Leben idegen
idegen
Brammer, Mikki

Dieses schöne Leben - Roman

Knaur Taschenbuch, 2023

Berührend, klug, hoffnungsvoll: Wie die Umarmung eines geliebten Menschen wärmt und tröstet Mikki Brammers Roman »Dieses schöne Leben«. E...

Online ár:

7 049 Ft

Eredeti ár: 7 419 Ft

Brammer, Mikki: The Collected Regrets of Clover idegen
idegen
Brammer, Mikki

The Collected Regrets of Clover

St. Martin's Publishing Group, 2024

"This weird, lovely and sweetly satisfying novel [is] engaging and accessible...Clover's emergence from a shuttered life is moving enough...

 

Előjegyezhető

Brammer, Mikki: The Collected Regrets of Clover idegen
idegen
Brammer, Mikki

The Collected Regrets of Clover

Penguin Books Ltd (UK), 2024

A big-hearted story about figuring out what you want from life - and then finding the courage to go after it. Perfect for fans of Sally P...

 

Előjegyezhető

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára