Michelle Frances: A barátnő
könyv A barátnő

21. Század Kiadó, 2017

Egy lány. Egy fiú. És egy hazugság, ami mindent megváltoztat. Laurának mindene megvan. Sikeres karrier, hosszú, boldog házasság egy ga...

Michelle Frances: Az új munkatárs
könyv Az új munkatárs

21. Század Kiadó, 2019

Ha az embernek felfelé ível a karrierje, boldog a házassága, és éppen gyermekáldás elé néz, valóban pótolhatatlannak érzi magát... hiszen...

15%
3 690 Ft 3 137 Ft
Michelle Frances: A barátnő
e-Könyv A barátnő

21. Század Kiadó, 2017

Egy lány. Egy fiú. És egy hazugság, ami mindent megváltoztat. Laurának mindene megvan. Sikeres karrier, hosszú, boldog házasság egy gazda...

2 490 Ft
Michelle Frances: Az új munkatárs
e-Könyv Az új munkatárs

21. Század Kiadó, 2019

Ha az embernek felfelé ível a karrierje, boldog a házassága, és éppen gyermekáldás elé néz, valóban pótolhatatlannak érzi magát... hiszen...

2 290 Ft
Frances, Michelle: Sisters
idegen
Frances, Michelle
Sisters

Pan Macmillan, 2020

Is blood really thicker than water? Abby and Ellie were never close as children. Now in their thirties, they each harbour deep-rooted res...

5%
4 048 Ft 3 846 Ft
Frances, Michelle: Die Andere
idegen
Frances, Michelle
Die Andere

Goldmann, 2019

Carrie und ihr Mann Adrian haben sich in London ein gemeinsames Leben aufgebaut. Sie ist erfolgreiche TV-Produzentin, er ein preisgekrönt...

5%
4 184 Ft 3 975 Ft
Michelle Frances: The Girlfriend
idegen The Girlfriend

The addictive Number One bestselling thriller, perfect for fans of Into the Water. A girl. A boy. His mother. And the lie she'll wish ...

Carmody, Michelle Frances: Human Rights, Transitional Justice, and the Reconstruction of Political Order in Latin America
idegen
Carmody, Michelle Frances
Human Rights, Transitional Justice, and the Reconstruction of Political Order in Latin America

Springer International Publishing AG, 2018

In Argentina and elsewhere in Latin America, decades after the fall of authoritarian regimes in the 1970s, transitional justice has prove...

5%
43 774 Ft 41 586 Ft
Michelle Frances: A barátnő
antikvár A barátnő

21. Század Kiadó, 2017

Egy lány. Egy fiú. És egy hazugság, ami mindent megváltoztat. Laurának mindene megvan. Sikeres karrier, hosszú, boldog házasság egy ga...

2 890 Ft - 3 990 Ft
Michelle Frances: Az új munkatárs
antikvár Az új munkatárs

21. Század Kiadó, 2019

Ha az embernek felfelé ível a karrierje, boldog a házassága, és éppen gyermekáldás elé néz, valóban pótolhatatlannak érzi magát... hiszen...

2 390 Ft - 2 600 Ft