Marie Lu: Legenda
könyv Legenda

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2016

A hajdani Los Angeles partvidékét elöntötte a tenger. Észak-Amerika két nemzetre szakadt; a Köztársaság hadban áll a Kolóniákkal. A jó...

15%
2 499 Ft 2 124 Ft
Marie Lu: Prodigy - Született tehetség
könyv Prodigy - Született tehetség

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2016

Miután sikerül megszökniük a Köztársaság hadseregének Los Angeles-i erődítményéből, June és Day megérkezik Vegasba, és ekkor megtörténik,...

15%
2 999 Ft 2 549 Ft
Marie Lu: Champion - Bajnok
könyv Champion - Bajnok

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2014

June és Day annyi mindent feláldozott a Köztársaságért, és egymásért, de az ország végre a megújulás küszöbén áll. June visszanyerte a Kö...

Marie Lu: Szellemállatok 7. - Az Örökfa
könyv Szellemállatok 7. - Az Örökfa

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2017

Minden megváltozik. Conor, Abeke, Meilin és Rollan hajdanán hétköznapi gyerekek voltak. Azután egy napon megidézték saját szellemállatuk...

15%
2 499 Ft 2 124 Ft
Marie Lu: The Young Elites - Az ifjú kiválasztottak
könyv The Young Elites - Az ifjú kiválasztottak

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2018

Van ki gyűlöl minket, akasztófára való zsiványként gondol ránk. Van ki retteg tőlünk, démonnak tart, máglyára vetne mindannyiunkat. Van...

15%
2 999 Ft 2 549 Ft
Marie Lu: Prodigy - Született tehetség
könyv Prodigy - Született tehetség

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2013

Miután sikerül megszökniük a Köztársaság hadseregének Los Angeles-i erődítményéből, June és Day megérkezik Vegasba, és ekkor megtörténik,...

Marie Lu: Champion - Bajnok
könyv Champion - Bajnok

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2014

June és Day annyi mindent feláldozott a Köztársaságért, és egymásért, de az ország végre a megújulás küszöbén áll. June visszanyerte a Kö...

3 999 Ft
Marie Lu: Legenda
könyv Legenda

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012

A hajdani Los Angeles partvidékét elöntötte a tenger. Észak-Amerika két nemzetre szakadt; a Köztársaság hadban áll a Kolóniákkal. A jó...

5%
3 299 Ft 3 134 Ft
Lu, Marie: Legend 01
idegen
Lu, Marie
Legend 01

Penguin LCC US, 2013

"Legend doesn't merely survive the hype, it deserves it."From the New York Times bestselling author of The Young Elites What was once the...

5%
4 484 Ft 4 260 Ft
Lu, Marie: Legend 02. Prodigy
idegen
Lu, Marie
Legend 02. Prodigy

Penguin LCC US, 2014

The second book in Marie Lu's New York Times bestselling LEGEND trilogy-perfect for fans of THE HUNGER GAMES and DIVERGENT! June and D...

5%
4 885 Ft 4 641 Ft
Lu, Marie: Champion
idegen
Lu, Marie
Champion

Penguin LCC US, 2014

The explosive finale to Marie Lu's New York Times bestselling LEGEND trilogy—perfect for fans of THE HUNGER GAMES and DIVERGENT!He is a L...

5%
4 882 Ft 4 638 Ft
Lu, Marie: Warcross
idegen
Lu, Marie
Warcross

Penguin Books Ltd (UK), 2018

Marie Lu is the author of the New York Times bestselling Legend series. She graduated from the University of Southern California and jump...

5%
4 234 Ft 4 022 Ft
Lu, Marie: Wildcard (Warcross 2)
idegen
Lu, Marie
Wildcard (Warcross 2)

Penguin Books Ltd (UK), 2019

Hideo Tanaka plans to wipe out all crime on Earth by ending human free will. Emika sets out to stop him, but many have set out to stop he...

5%
4 238 Ft 4 026 Ft
Lu, Marie: Legend 02. Schwelender Sturm
idegen
Lu, Marie
Legend 02. Schwelender Sturm

Loewe Verlag GmbH, 2015

Ein Leben im Untergrund. Ein Kampf gegen Unterdrückung und Gewalt. Und eine Liebe, die dem Hass entgegentritt. Eine Liebe, die Freiheit u...

5%
4 086 Ft 3 882 Ft
Lu, Marie: Legend 01 - Fallender Himmel
idegen
Lu, Marie
Legend 01 - Fallender Himmel

Loewe, 2014

Eine Welt der Unterdrückung.Rachegefühle, die durch falsche Anschuldigungen genährt werden.Und eine grenzenlose Liebe, die dem Hass entge...

5%
4 069 Ft 3 866 Ft
Lu, Marie: Young Elites - Die Gemeinschaft der Dolche
idegen
Lu, Marie
Young Elites - Die Gemeinschaft der Dolche

Loewe, 2017

Nach Legend taucht Bestsellerautorin Marie Lu mit ihrer neuen historischen Fantasy-Reihe Young Elites in eine Welt voller Magie ein und z...

5%
7 694 Ft 7 309 Ft
Lu, Marie: The Young Elites
idegen
Lu, Marie
The Young Elites

Penguin LCC US, 2015

An explosive new series from New York Times bestselling author of the Legend trilogy, Marie Lu Darth Vader, Voldemort, Maleficent. Wi...

5%
4 484 Ft 4 260 Ft
Lu, Marie: Young Elites 2.The Rose Society
idegen
Lu, Marie
Young Elites 2.The Rose Society

Penguin LCC US, 2019

Bestselling author and New York Times proclaimed "hit factory" Marie Lu delivers another heart-pounding adventure in this exhilarating se...

5%
4 488 Ft 4 264 Ft
Lu, Marie: The Kingdom of Back
idegen
Lu, Marie
The Kingdom of Back

Penguin LCC US, 2020

From #1 New York Times bestselling author Marie Lu comes a historical YA fantasy about a musical prodigy and the dangerous lengths she'll...

5%
4 674 Ft 4 440 Ft
Lu, Marie: Young Elites
idegen
Lu, Marie
Young Elites

Oetinger Taschenbuch, 2019

Der Reiz der Finsternis.Adelina hat nur ein Ziel: Rache! An der Inquisition, den weißen Soldaten und an der Gemeinschaft der Dolche, von ...

5%
4 076 Ft 3 872 Ft
Lu, Marie: Young Elites
idegen
Lu, Marie
Young Elites

Oetinger Taschenbuch, 2019

Der schwarze Vorhang fällt.Adelina sitzt auf dem Thron von Kenettra, und ihre Herrschaft als Weiße Wölfin ist erbarmungslos. Als jedoch d...

5%
4 065 Ft 3 862 Ft
Trinh, Nhi-ha - Rho, Yanni Chun - Lu, Francis G. - Sanders, Kathy Marie: Handbook of Mental Health and Acculturation in Asian American Families
idegen
Trinh, Nhi-ha - Rho, Yanni Chun - Lu, Francis G. - Sanders, Kathy Marie
Handbook of Mental Health and Acculturation in Asian American Families

Humana Press, 2009

Asian Americans are the fastest growing minority group in the United States. When Asian immigrants arrive in the United States, they regu...

5%
59 727 Ft 56 741 Ft
Lu, Marie: Warcross - Das Spiel ist eröffnet
idegen
Lu, Marie
Warcross - Das Spiel ist eröffnet

Loewe, 2018

Mit Warcross liefert Bestsellerautorin Marie Lu den Auftakt zu einer temporeichen Cyberpunk-Jugendbuchreihe, die durch viel Action,...

5%
7 698 Ft 7 313 Ft
Lu, Marie: Rebel
idegen
Lu, Marie
Rebel

Macmillan USA, 2019

5%
4 252 Ft 4 039 Ft
Lu, Marie: Young Elites
idegen
Lu, Marie
Young Elites

Oetinger Taschenbuch, 2019

Düster, überraschend, anders.Adelina, Tochter eines reichen Kaufmanns, hat das schreckliche Blutfieber überlebt. Doch gezeichnet mit silb...

5%
4 076 Ft 3 872 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Lu, Marie
Rebel

Penguin Books Ltd (UK), 2020

*The book you've all been waiting for - the incredible conclusion to the Legend series*Respect the Legend. Idolize the Prodigy. Celebrate...

Lu, Marie: Warcross - Neue Regeln, neues Spiel
idegen
Lu, Marie
Warcross - Neue Regeln, neues Spiel

Loewe, 2019

Ein schmerzhafter Verrat. Ein zerbrechliches Bündnis.Ein riskantes Finale. Emikas Herz ist gebrochen. Hideo Tanaka, der geniale Erfind...

5%
7 684 Ft 7 300 Ft
Lu, Marie: Rebel = Rebel
idegen
Lu, Marie
Rebel = Rebel

URANO PUB INC, 2020

5%
6 867 Ft 6 524 Ft
Lu, Marie: Batman - Nightwalker
idegen
Lu, Marie
Batman - Nightwalker

dtv Verlagsgesellschaft, 2019

Der Actionthriller von Bestsellerautorin Marie Lu Der junge Millionenerbe Bruce Wayne jagt in seinem Sportwagen eigenmächtig einem Polize...

5%
7 276 Ft 6 912 Ft
Lu, Marie: Young Elites - Das Bündnis der Rosen
idegen
Lu, Marie
Young Elites - Das Bündnis der Rosen

Loewe, 2017

Adelina hat nur ein Ziel vor Augen: Rache. An der Inquisition, den weißen Soldaten, die sie beinahe getötet hätten, und an der Gemeinscha...

5%
7 684 Ft 7 300 Ft
Lu, Marie: Batman: Nightwalker
idegen
Lu, Marie
Batman: Nightwalker

Random House LCC US, 2018

This dark and twisty BATMAN in the blockbuster DC Icons series is an action-packed thrill ride from #1 New York Times bestselling author ...

5%
4 678 Ft 4 444 Ft
Lu, Marie - Moore, Stuart - Wildgoose, Chris - Smith, Cam: Batman: Nightwalker - Schatten der Nacht
idegen
Lu, Marie - Moore, Stuart - Wildgoose, Chris - Smith, Cam
Batman: Nightwalker - Schatten der Nacht

Panini Verlags GmbH, 2020

Diese Graphic Novel basiert auf dem New-York-Times-Bestseller von Marie Lu und entführt den Leser in die düsteren Katakomben von Arkham A...

5%
6 857 Ft 6 514 Ft
Lu, Marie: Legend 03 - Berstende Sterne
idegen
Lu, Marie
Legend 03 - Berstende Sterne

Loewe, 2014

Machen sie ihre Drohungen wahr, wird das zahllose unschuldige Menschen das Leben kosten. Und das könnten wir verhindern, indem wir ein ei...

5%
2 153 Ft 2 045 Ft
Lu, Marie: Legend 01 - Fallender Himmel
idegen
Lu, Marie
Legend 01 - Fallender Himmel

Loewe, 2012

Eine Welt der Unterdrückung. Rachegefühle, die durch falsche Anschuldigungen genährt werden. Und Hass, dem eine grenzenlose Liebe entgege...

5%
2 143 Ft 2 036 Ft
Lu, Marie: Young Elites - Die Herrschaft der Weißen Wölfin
idegen
Lu, Marie
Young Elites - Die Herrschaft der Weißen Wölfin

Loewe, 2018

Adelina ist endlich an ihrem Ziel angelangt: Sie sitzt auf dem Thron von Kenettra. Ihre Herrschaft als Weiße Wölfin ist grausam. Erbarmun...

5%
7 666 Ft 7 283 Ft
Lu, Marie: Legend 03 - Berstende Sterne
idegen
Lu, Marie
Legend 03 - Berstende Sterne

Loewe, 2016

Day und June haben so viel geopfert für die Republik und füreinander. Nun scheint das Land endlich vor einem Neubeginn zu stehen. June ar...

5%
4 076 Ft 3 872 Ft
Marie Lu: Legenda
antikvár Legenda

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012

A hajdani Los Angeles partvidékét elöntötte a tenger. Észak-Amerika két nemzetre szakadt; a Köztársaság hadban áll a Kolóniákkal. A jó...

1 790 Ft - 2 690 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Lu, Marie
Rebel

Penguin Books Ltd (UK), 2019

*The book you've all been waiting for - the incredible conclusion to the Legend series*Respect the Legend. Idolize the Prodigy. Celebrate...

5%
5 903 Ft 5 608 Ft
Marie Lu: Szellemállatok 7. - Az Örökfa
antikvár Szellemállatok 7. - Az Örökfa

Fiume Antikvárium

hibátlan, olvasatlan példány

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2017

Minden megváltozik. Conor, Abeke, Meilin és Rollan hajdanán hétköznapi gyerekek voltak. Azután egy napon megidézték saját szellemállatuk...

3 600 Ft
Lu, Marie: Legend: The Graphic Novel
idegen
Lu, Marie
Legend: The Graphic Novel

Penguin LCC US, 2015

Born into an elite family in one of the Republic's wealthiest districts, fifteen-year-old June is a military prodigy. Born into the slums...

5%
6 068 Ft 5 765 Ft
Marie Lu: The Young Elites - Az ifjú kiválasztottak
antikvár The Young Elites - Az ifjú kiválasztottak

Kóborló Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2018

Van ki gyűlöl minket, akasztófára való zsiványként gondol ránk. Van ki retteg tőlünk, démonnak tart, máglyára vetne mindannyiunkat. Van...

1 990 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Lu, Marie
Wildcard

Penguin LCC US, 2018

An Instant New York Times Bestseller!Return to the immersive, action-packed world of Warcross in this thrilling sequel from #1 New York T...

5%
5 452 Ft 5 179 Ft