Lucy Clarke művei

Lucy Clarke: Az elveszettek könyv
könyv

Az elveszettek

21. Század Kiadó, 2022

Sunday Times bestseller Waterstones - A hónap thrillere AZT KÍVÁNOD, BÁRCSAK ITT LEHETNÉL? GONDOLD ÁT MÉG EGYSZER... EGY TITKOS B...

Online ár:

4 157 Ft

Eredeti ár: 4 890 Ft

Lucy Clarke: A túra könyv
könyv

A túra

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ideális kirándulóidő van Ez az ideális hely arra, hogy valaki eltűnjön "Nem is lapozol, egyenesen szaggato...

Online ár:

5 092 Ft

Eredeti ár: 5 990 Ft

Lucy Clarke: Egy a lányok közül könyv
könyv

Egy a lányok közül

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ölni tudnánk egy vakációért! Megérkeztünk hatan arra a gyönyörű görög szigetre, napsütötte beachekről és vé...

Online ár:

4 837 Ft

Eredeti ár: 5 690 Ft

e-Könyv

Az elveszettek

21. Század Kiadó, 2022

Sunday Times bestseller Waterstones – A hónap thrillere AZT KÍVÁNOD, BÁRCSAK ITT LEHETNÉL? GONDOLD ÁT MÉG EGYSZER… EG...

Akciós ár:

2 168 Ft

Online ár: 2 890 Ft

e-Könyv

A túra

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ideális kirándulóidő van Ez az ideális hely arra, hogy valaki eltűnjön "Nem is lapozol, egyenesen ...

Akciós ár:

2 468 Ft

Online ár: 3 290 Ft

e-Könyv

Egy a lányok közül

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ölni tudnánk egy vakációért! Megérkeztünk hatan arra a gyönyörű görög szigetre, napsütötte beachekről é...

Akciós ár:

2 243 Ft

Online ár: 2 990 Ft

Clarke, Lucy: The Castaways idegen
idegen
Clarke, Lucy

The Castaways

Harper Collins Publ. UK, 2021

*A major TV series starring Sheridan Smith with Paramount+* A SECRET BEACH. A HOLIDAY OF A LIFETIME. WISH YOU WERE HERE? THINK AGAIN... _...

Online ár:

5 432 Ft

Eredeti ár: 5 717 Ft

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy

One of the Girls

Harper Collins Publ. UK, 2022

*Don¿t miss the brand new destination thriller from Lucy Clarke ¿ THE HIKE ¿ available to buy now*

Online ár:

5 432 Ft

Eredeti ár: 5 717 Ft

Clarke, Lucy: Die Landkarte der Liebe idegen
idegen
Clarke, Lucy

Die Landkarte der Liebe

Piper, 2017

Ein meerblaues Reisetagebuch - das ist alles, was Katie von ihrer Schwester bleibt. Denn Mia ist tot. In Bali stürzte sie von einer Klipp...

Online ár:

4 599 Ft

Eredeti ár: 4 841 Ft

Lucy Clarke: A Single Breath idegen
idegen

A Single Breath

The deeper the water, the darker the secrets There were so many times I thought about telling you the truth, Eva. What stopped me was ...

 

Előjegyezhető

Lucy Clarke: Last Seen idegen
idegen

Last Seen

Twisty, pacy, and superbly plotted, Last Seen is the perfect psychological page-turner for fans of Clare Mackintosh and Sabine Durrant. ...

 

Előjegyezhető

Lucy Clarke: The Sea Sisters idegen
idegen

The Sea Sisters

Harper Collins, 2013

There are some currents in th relationship between sisters that run so dark and so deep, it's better for the people swimming on the surfa...

 

Előjegyezhető

Clarke, Gia - Shi, Lucy Ruoxi: Art Under the Microscope idegen
idegen
Clarke, Gia - Shi, Lucy Ruoxi

Art Under the Microscope - Discovering the Scientific World with Artistic Eyes

Authority Publishing, 2022

"This wonderfully illustrated book bridges science and art in a way that will draw the attention of children of all ages." Kathy Flores, ...

Online ár:

16 342 Ft

Eredeti ár: 17 202 Ft

Clarke, Lucy: Die Bucht, die im Mondlicht versank idegen
idegen
Clarke, Lucy

Die Bucht, die im Mondlicht versank - Roman

Piper, 2018

Folge den Spuren im Sand ¿ Als Jacob abends das Strandhaus verlässt, ist alles wie immer ¿ doch am nächsten Morgen ist er verschwunden. V...

Online ár:

4 192 Ft

Eredeti ár: 4 412 Ft

Clarke, Lucy: The Castaways idegen
idegen
Clarke, Lucy

The Castaways - Roman | Ein packender Thriller der SPIEGEL-Bestseller-Autorin für den Urlaub

Piper, 2023

Zwei Schwestern, eine Insel und ein tödliches Geheimnis Lori wacht auf einer wunderschönen, einsamen Insel auf. Glitzerndes blaues Meer, ...

Online ár:

5 853 Ft

Eredeti ár: 6 161 Ft

Clarke, Lucy: You Let Me In idegen
idegen
Clarke, Lucy

You Let Me In - Roman | Atemberaubende Spannung von der SPIEGEL-Bestsellerautorin

Piper, 2024

ICH BIN IN DEINEM HAUS. DU HAST MIR DEN SCHLÜSSEL GEGEBEN ICH BIN IN DEINEM KOPF. DU HAST MICH HINEINGELASSEN UND JETZT KENNE ICH DEIN GE...

Online ár:

5 850 Ft

Eredeti ár: 6 157 Ft

Clarke, Lucy: Der Sommer, in dem es zu schneien begann idegen
idegen
Clarke, Lucy

Der Sommer, in dem es zu schneien begann

Piper, 2016

Nur das Meer kennt dein Geheimnis Manche Sommer sind mehr als nur eine Jahreszeit - sie verändern dein Leben. Weil deine heile Welt von e...

Online ár:

5 014 Ft

Eredeti ár: 5 277 Ft

Clarke, Lucy: No Escape idegen
idegen
Clarke, Lucy

No Escape - Roman | Ein packender Thriller der SPIEGEL-Bestseller-Autorin

Piper, 2023

Wenn das Paradies zur tödlichen Falle wird Als die besten Freundinnen Lana und Kitty ihrem grauen Alltag in England entfliehen wollen, fi...

Online ár:

5 846 Ft

Eredeti ár: 6 153 Ft

Lucy Clarke: Egy a lányok közül antikvár
antikvár

Egy a lányok közül

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ölni tudnánk egy vakációért! Megérkeztünk hatan arra a gyönyörű görög szigetre, napsütötte beachekről és vé...

 

4 490 Ft - 4 600 Ft

Clarke, Lucy: The Hike idegen
idegen
Clarke, Lucy

The Hike

Harper Collins Publ. UK, 2023

*The Sunday Times bestseller* *A CHILLING WINTER THRILLER FROM THE MILLION-COPY BESTSELLING AUTHOR*

Online ár:

4 805 Ft

Eredeti ár: 5 057 Ft

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy

One of the Girls - Roman | Der SPIEGEL-Bestseller - 'Ein echter Pageturner. Lucy Clarke liefert immer!' (Chris Whitaker)

dtv Verlagsgesellschaft, 2023

Sechs Frauen. Sechs Geheimnisse. Eine Leiche. Es sollte der perfekte Kurzurlaub werden: Lexi reist mit fünf Freundinnen auf eine griechis...

Online ár:

6 682 Ft

Eredeti ár: 7 033 Ft

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy

One of the Girls - Roman | Der SPIEGEL-Bestseller - 'Ein echter Pageturner. Lucy Clarke liefert immer!' (Chris Whitaker)

dtv Verlagsgesellschaft, 2024

Sechs Frauen. Sechs Geheimnisse. Eine Leiche. Es sollte der perfekte Kurzurlaub werden: Lexi reist mit fünf Freundinnen auf eine griechis...

Online ár:

5 443 Ft

Eredeti ár: 5 729 Ft

Clarke, Lucy: The Hike idegen
idegen
Clarke, Lucy

The Hike - Nicht alle kommen zurück | Der neue Roman der SPIEGEL-Bestsellerautorin: 'Lucy Clarke ist die Königin des Destination-Thrillers - und das ist ihr bestes Buch.' (Claire Douglas)

dtv Verlagsgesellschaft, 2024

Vier Frauen in Norwegens Wildnis. Nur drei kehren zurück. Ein meisterhaft konstruierter Spannungsroman vor Norwegens wilder Natur für Fan...

Online ár:

7 126 Ft

Eredeti ár: 7 501 Ft

Lucy Clarke: Az elveszettek antikvár
antikvár

Az elveszettek

Mike és Tsa Antikvárium

hibátlan, olvasatlan példány

21. Század Kiadó, 2022

Sunday Times bestseller Waterstones - A hónap thrillere AZT KÍVÁNOD, BÁRCSAK ITT LEHETNÉL? GONDOLD ÁT MÉG EGYSZER... EGY TITKOS B...

Online ár:

3 550 Ft

Lucy Clarke: A túra antikvár
antikvár

A túra

Alba Könyvépítő Kft.

jó állapotú antikvár könyv

21. Század Kiadó, 2023

Sunday Times Bestseller Ideális kirándulóidő van Ez az ideális hely arra, hogy valaki eltűnjön "Nem is lapozol, egyenesen szaggato...

Online ár:

4 490 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára