Lucy Clarke művei

Lucy Clarke: Az elveszettek könyv
könyv Az elveszettek

21. Század Kiadó, 2022

Sunday Times bestseller Waterstones - A hónap thrillere AZT KÍVÁNOD, BÁRCSAK ITT LEHETNÉL? GONDOLD ÁT MÉG EGYSZER... EGY TITKOS B...

Online ár:

4 157 Ft

Eredeti ár: 4 890 Ft

Lucy Clarke: Az elveszettek e-Könyv
e-Könyv Az elveszettek

21. Század Kiadó, 2022

Sunday Times bestseller Waterstones – A hónap thrillere AZT KÍVÁNOD, BÁRCSAK ITT LEHETNÉL? GONDOLD ÁT MÉG EGYS...

Online ár:

2 890 Ft

Clarke, Lucy: The Castaways idegen
idegen
Clarke, Lucy
The Castaways

Harper Collins Publ. UK, 2021

Don't miss One of the Girls, the scorching new thriller from Lucy Clarke, available to buy now *A Waterstones Thriller of the Month selec...

Online ár:

4 938 Ft

Eredeti ár: 5 197 Ft

Lucy Clarke: The Sea Sisters antikvár
antikvár The Sea Sisters

Könyvbogár Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2013

There are some currents in th relationship between sisters that run so dark and so deep, it's better for the people swimming on the surfa...

Online ár:

4 070 Ft

Lucy Clarke: The Sea Sisters idegen
idegen The Sea Sisters

Harper Collins, 2013

There are some currents in th relationship between sisters that run so dark and so deep, it's better for the people swimming on the surfa...

 

Előjegyezhető

Lucy Clarke: Last Seen antikvár
antikvár Last Seen

Bástya Antikvárium

hibátlan, olvasatlan példány

Harper Collins, 2017

Twisty, pacy, and superbly plotted, Last Seen is the perfect psychological page-turner for fans of Clare Mackintosh and Sabine Durrant. ...

Online ár:

1 600 Ft

Lucy Clarke: A Single Breath idegen
idegen A Single Breath

The deeper the water, the darker the secrets There were so many times I thought about telling you the truth, Eva. What stopped me was ...

 

Előjegyezhető

Clarke, Lucy: Das Haus am Rand der Klippen idegen
idegen
Clarke, Lucy
Das Haus am Rand der Klippen

Piper, 2020

Ich bin in deinem Haus. Ich bin in deinem Kopf. Und ich kenne dein Geheimnis. Das Haus am Rand der Klippen war Elles größter Traum. Doch ...

Online ár:

4 310 Ft

Eredeti ár: 4 536 Ft

Clarke, Lucy: Der Ozean unserer Erinnerung idegen
idegen
Clarke, Lucy
Der Ozean unserer Erinnerung

Piper, 2022

Zwei Schwestern ((Head 1)) Nach dem frühen Tod ihrer Eltern ist Lori für ihre Schwester Erin der sichere Hafen. Die beiden schwören sich:...

 

Előjegyezhető

Clarke, Lucy: Die Bucht, die im Mondlicht versank idegen
idegen
Clarke, Lucy
Die Bucht, die im Mondlicht versank

Piper, 2018

Folge den Spuren im Sand ... Als Jacob abends das Strandhaus verlässt, ist alles wie immer - doch am nächsten Morgen ist er verschwunden....

Online ár:

4 306 Ft

Eredeti ár: 4 532 Ft

Clarke, Lucy: Die Landkarte der Liebe idegen
idegen
Clarke, Lucy
Die Landkarte der Liebe

Piper, 2017

Ein meerblaues Reisetagebuch - das ist alles, was Katie von ihrer Schwester bleibt. Denn Mia ist tot. In Bali stürzte sie von einer Klipp...

Online ár:

4 723 Ft

Eredeti ár: 4 971 Ft

Clarke, Lucy: Das Haus, das in den Wellen verschwand idegen
idegen
Clarke, Lucy
Das Haus, das in den Wellen verschwand

Piper, 2017

Als wir in den Wellen tanzten Für Lana gibt es nur einen wichtigen Menschen auf der Welt: ihre Freundin Kitty. Als sie gemeinsam eine Wel...

Online ár:

4 727 Ft

Eredeti ár: 4 975 Ft

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy
One of the Girls

G P PUTNAM SONS, 2022

A twisty psychological thriller set on a stunning Greek island, One of the Girls tells the delicious story of a bachelorette trip that en...

 

Előjegyezhető

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy
One of the Girls

Harper Collins Publ. UK, 2022

The scorching, escapist new thriller from the Sunday Times bestselling author of The Castaways

Online ár:

7 119 Ft

Eredeti ár: 7 493 Ft

Clarke, Lucy: One of the Girls idegen
idegen
Clarke, Lucy
One of the Girls

Harper Collins Publ. UK, 2022

The scorching, escapist new thriller from the Sunday Times bestselling author of The Castaways

 

Előjegyezhető

Clarke, Lucy: Der Sommer, in dem es zu schneien begann idegen
idegen
Clarke, Lucy
Der Sommer, in dem es zu schneien begann

Piper, 2016

Nur das Meer kennt dein Geheimnis Manche Sommer sind mehr als nur eine Jahreszeit - sie verändern dein Leben. Weil deine heile Welt von e...

Online ár:

4 301 Ft

Eredeti ár: 4 527 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára