Louise Jensen: A nővér
könyv A nővér

MŰVELT NÉP KÖNYVKIADÓ KFT, 2016

Valami szörnyűséget követtem el, Grace. Remélem, meg tudsz nekem bocsátani Grace teljesen megváltozott a legjobb barátnője, Charlie ha...

Louise Jensen: Az ajándék
könyv Az ajándék

MŰVELT NÉP KÖNYVKIADÓ KFT, 2017

A tökéletes lány. A tökéletes barátnő. A tökéletes gyilkosság? Jenna nagyon beteg. Minden reményét elvesztette egy új szívre, amellye...

15%
3 690 Ft 3 137 Ft
Louise Jensen: A nővér
e-Könyv A nővér

Művelt Nép Könyvkiadó, 2016

Valami szörnyűséget követtem el, Grace. Remélem, meg tudsz nekem bocsátani!Grace teljesen megváltozott a legjobb barátnője, Charlie halál...

2 990 Ft
Louise Jensen: Az ajándék
e-Könyv Az ajándék

Művelt Nép Könyvkiadó, 2017

A tökéletes lány. A tökéletes barátnő. A tökéletes gyilkosság? Jenna nagyon beteg. Minden reményét elvesztette egy új szívre, amellyel to...

2 990 Ft
Louise Jensen: A Béranya
e-Könyv A Béranya

Művelt Nép Könyvkiadó, 2018

"Ismered azt az érzést? Amikor olyan nagyon akarsz valamit, hogy ölni tudnál érte? Vigyázz, mit kívánsz! Kat és a férje, Nick mindent meg...

2 990 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Jensen, Louise
The Family

Harper Collins Publ. UK, 2019

A psychological thriller in which a mother's mistake sees a daughter potentially pay the cost. For fans of Katerina Diamond and C. L. Tay...

5%
3 815 Ft 3 625 Ft
Louise Jensen: The Sister - A psychological thriller with a brilliant twist you won't see coming
idegen The Sister - A psychological thriller with a brilliant twist you won't see coming

'I did something terrible Grace. I hope you can forgive me . . .'Grace hasn't been the same since the death of her best friend Charlie. S...

Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Jensen, Louise
The Gift

GRAND CENTRAL PUBL, 2020

Jensen, Louise: The Gift: The Gripping Psychological Thriller Everyone Is Talking about
idegen
Jensen, Louise
The Gift: The Gripping Psychological Thriller Everyone Is Talking about

BOOKOUTURE, 2016

The perfect daughter. The perfect girlfriend. The perfect murder? Jenna is given another shot at life when she rec...

5%
5 206 Ft 4 946 Ft
Louise Jensen: Az ajándék
antikvár Az ajándék

MŰVELT NÉP KÖNYVKIADÓ KFT, 2017

A tökéletes lány. A tökéletes barátnő. A tökéletes gyilkosság? Jenna nagyon beteg. Minden reményét elvesztette egy új szívre, amellye...

2 600 Ft