Lawrence Osborne művei

Lawrence Osborne: Gyönyörű bestiák könyv
könyv

Gyönyörű bestiák

Jelenkor Kiadó, 2019

Az Égei-tengeri Ídrán nyaral két gazdag lány, az angol Naomi és az amerikai Samantha. A pár évvel fiatalabb Sam hamar a domináns és cinik...

Online ár:

3 135 Ft

Eredeti ár: 3 299 Ft

Lawrence Osborne: Bocsánatos bűn könyv
könyv

Bocsánatos bűn

Jelenkor Kiadó, 2022

David Henniger és felesége, Jo a boldogtalan hétköznapok elől menekülve Marokkóba tartanak, régi barátjuk hétvégi tivornyájára. A sivatag...

Online ár:

3 400 Ft

Eredeti ár: 3 999 Ft

Lawrence Osborne: Gyönyörű bestiák e-Könyv
e-Könyv

Gyönyörű bestiák

Jelenkor, 2019

Az Égei-tengeri Ídrán nyaral két gazdag lány, az angol Naomi és az amerikai Samantha. A pár évvel fiatalabb Sam hamar a domináns és cinik...

Online ár:

2 190 Ft

Lawrence Osborne: Bocsánatos bűn e-Könyv
e-Könyv

Bocsánatos bűn

Jelenkor, 2022

David Henniger és felesége, Jo a boldogtalan hétköznapok elől menekülve Marokkóba tartanak, régi barátjuk hétvégi tivornyájára. A sivatag...

Online ár:

2 599 Ft

Lawrence Osborne: The Ballad of a Small Player idegen
idegen

The Ballad of a Small Player

Though Doyle is not a Lord at all. He is a fake; a corrupt lawyer who has spent a career siphoning money from rich clients. And now he is...

 

Előjegyezhető

Osborne, Lawrence: Beautiful Animals idegen
idegen
Osborne, Lawrence

Beautiful Animals

Random House UK Ltd, 2018

A literary thriller in the vein of Graham Greene and Patricia Highsmith exposing the dark heart of friendship, as impressionable Samantha...

Online ár:

5 508 Ft

Eredeti ár: 5 797 Ft

Osborne, Lawrence: On Java Road idegen
idegen
Osborne, Lawrence

On Java Road

Random House UK Ltd, 2022

A veteran British journalist living in Hong Kong investigates the disappearance of a student protestor amidst the pro-democracy demonstra...

Online ár:

7 538 Ft

Eredeti ár: 7 934 Ft

Osborne, Lawrence: The Glass Kingdom idegen
idegen
Osborne, Lawrence

The Glass Kingdom

Random House UK Ltd, 2021

A tense, stunningly well-observed heist novel from 'the bastard child of Graham Greene and Patrica Highsmith' (Metro) Sarah Talbot Jennin...

Online ár:

4 696 Ft

Eredeti ár: 4 943 Ft

Osborne, Lawrence: The Forgiven idegen
idegen
Osborne, Lawrence

The Forgiven

Random House UK Ltd, 2014

Born in England, Lawrence Osborne is the author of the critically acclaimed novels The Forgiven, The Ballad of a Small Player, Hunters in...

Online ár:

5 110 Ft

Eredeti ár: 5 378 Ft

Lawrence Osborne: The Forgiven idegen
idegen

The Forgiven

In this stylish, haunting novel, journalist and novelist Lawrence Osborne explores the reverberations of a random accident on the lives o...

 

Előjegyezhető

Osborne, Lawrence: On Java Road idegen
idegen
Osborne, Lawrence

On Java Road

Random House LCC US, 2022

A veteran British journalist in Hong Kong is caught in a shadowy web of truth and betrayal as he investigates the disappearance of a stud...

Online ár:

7 969 Ft

Eredeti ár: 8 388 Ft

Osborne, Lawrence: Burning Angel and Other Stories idegen
idegen
Osborne, Lawrence

Burning Angel and Other Stories

Vintage Publishing, 2023

The first collection of stories by 'The bastard child of Patricia Highsmith and Graham Greene' (Metro) perfectly showcases Osborne's tale...

 

Előjegyezhető

Osborne, Lawrence: On Java Road idegen
idegen
Osborne, Lawrence

On Java Road

Random House UK Ltd, 2023

 

Előjegyezhető

Lawrence Osborne: Gyönyörű bestiák antikvár
antikvár

Gyönyörű bestiák

Jelenkor Kiadó, 2019

Az Égei-tengeri Ídrán nyaral két gazdag lány, az angol Naomi és az amerikai Samantha. A pár évvel fiatalabb Sam hamar a domináns és cinik...

 

1 090 Ft - 2 490 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára