könyv Éjféli óra

Ventus Libro Kiadó, 2019

Emily szüleinek nyoma veszett az Éjféli Óra titkos világában – az időben zárványként megdermedt viktoriánus Londonban, a mágia és szörnye...

15%
3 490 Ft 2 966 Ft
Trinder, Laura - Read, Benjamin: The Midnight Hour
idegen
Trinder, Laura - Read, Benjamin
The Midnight Hour

Scholastic Ltd., 2019

A quirky new fantasy novel from a talented debut duo, this will appeal to fans of "Neverwhere" and "The Phantom Tollbooth". It's already ...

5%
3 496 Ft 3 321 Ft
Read, Benjamin - Trinder, Laura: Emily und die geheime Nachtpost (Mitternachtsstunde 1)
idegen
Read, Benjamin - Trinder, Laura
Emily und die geheime Nachtpost (Mitternachtsstunde 1)

Silberfisch, 2020

Spannend, schaurig, frech Gegen Mitternacht in London passiert es: Ein seltsamer Brief flattert ins Haus und kurz darauf sind Emilys E...

Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Read, Benjamin - Trinder, Laura
Reclaim the Night (the Midnight Hour, Book 2)

CHICKEN HOUSE LTD, 2020

Read, Benjamin - Trinder, Laura: Mitternachtsstunde 1: Emily und die geheime Nachtpost
idegen
Read, Benjamin - Trinder, Laura
Mitternachtsstunde 1: Emily und die geheime Nachtpost

Carlsen, 2020

»Eine mitreißende und echt schaurige Geschichte.« DAILY MAIL Im Ernst, seltsame Briefe zur Geisterstunde? Kaum flattert einer davon in E...