Kathleen Tessaro: A parfüm titka
könyv A parfüm titka

Lettero Kiadó, 2014

Egy levél és egy váratlan örökség - az illatok rejtélyes világa Párizsban. Gyönyörűen megírt, különleges regény vágyakról, titkokról, eml...

Előjegyezhető
Kathleen Tessaro: A parfüm titka - Egy váratlan örökség izgalmas története
e-Könyv A parfüm titka - Egy váratlan örökség izgalmas története

Lettero Kiadó Kft., 2015

Egy levél és egy váratlan örökség - az illatok rejtélyes világa Párizsban. Gyönyörűen megírt, különleges regény vágyakról, titkokról, eml...

1 990 Ft
Kathleen Tessaro: Ritka kincsek
e-Könyv Ritka kincsek

Lettero Kiadó Kft., 2016

Már megvette a könyv mozifilmes jogát Katie Holmes! Ez a regény az utolsó lapokig fordulatokat tartogat. Boston, 1930-as évek. Mi keresni...

1 990 Ft
Tessaro, Kathleen: Rare Objects
idegen
Tessaro, Kathleen
Rare Objects

HarperCollins Publishers, 2016

A new novel from the author of "The Perfume Collector", in America's Prohibition Era and Jazz Age. Ideal for fans of Kate Morton and Vict...

5%
3 670 Ft 3 486 Ft
Kathleen Tessaro: The Flirt
antikvár The Flirt

Harper Collins, 2008

Bástya Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

A delicious romantic comedy from the bestselling author of Elegance 'Unique situation available for attractive, well mannered, reasonably...

1 350 Ft
Kathleen Tessaro: Innocence
idegen Innocence

Some dreams never die. It's 1986 and eighteen-year-old Evie dreams of being an actress. Leaving her hometown of Eden, Ohio, for the firs...

Előjegyezhető
Kathleen Tessaro: Elegance & Innocence
idegen Elegance & Innocence

Elegance: An enchanting novel brimming with poignancy, humour, enchantment and insight, this is a stunning debut. Imagine an Audrey Hepbu...

Előjegyezhető
Kathleen Tessaro: The Perfume Collector
idegen The Perfume Collector

An inheritance from a mysterious stranger... An abandoned perfume shop on the Left Bank of Paris.. And three exquisite perfumes that ho...

Előjegyezhető
Kathleen Tessaro: Elegance
idegen Elegance

Louise C. wants what Jackie O had ... Unhappy with her looks, her life, and her empty marriage, Louise Canova needs help -- and she fi...

Előjegyezhető
Kathleen Tessaro: The Perfume Collector
idegen The Perfume Collector

A remarkable novel about secrets, desire, memory, passion, and possibility. Newlywed Grace Monroe doesn’t fit anyone’s expectations of a...

Előjegyezhető