Kate Quinn: Alice hálózata
könyv Alice hálózata

Maxim Könyvkiadó, 2018

A második világháborút követő felfordulás idején egy amerikai egyetemista lány, Charlie St. Clair teherbe esik hajadonként, és közel jár ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Kate Quinn: A vadásznő
könyv A vadásznő

Maxim Könyvkiadó, 2019

A rettenthetetlen és karakán Nyina Markova azonnal beleszeret az első repülőgépbe, amelybe belebotlik a szülőhazájában, a rideg teleiről ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
Kate Quinn: A császár szeretője
könyv A császár szeretője

General Press Kiadó, 2011

A regényes szerelmi história a gladiátorok embertelen küzdelmeinek helyszínéül szolgáló Colosseumban, valamint a kegyetlen és paranoiás D...

Kate Quinn: Róma lányai
könyv Róma lányai

General Press Kiadó, 2012

Nero halála után a Római Birodalom a káosz felé halad. Politikusok és hadvezérek próbálják magukhoz ragadni a császári hatalmat: ki ármán...

Kate Quinn: A Vadásznő
e-Könyv A Vadásznő

Maxim Könyvkiadó, 2019

A rettenthetetlen és karakán Nyina Markova azonnal beleszeret az első repülőgépbe, amelybe belebotlik a szülőhazájában, a rideg teleiről ...

2 699 Ft
Kate Quinn: Alice hálózata
e-Könyv Alice hálózata

Maxim Könyvkiadó, 2020

A második világháborút követő felfordulás idején egy amerikai egyetemista lány, Charlie St. Clair teherbe esik hajadonként, és közel jár ...

2 999 Ft
Quinn, Kate: The Alice Network
idegen
Quinn, Kate
The Alice Network

Harper Collins Publ. USA, 2017

New York Times and USA Today Bestseller An NPR's Best Book of the Year A Reese Witherspoon Book Club Pick! The 2017 Girly Book Club Book ...

5%
6 558 Ft 6 231 Ft
Kate Quinn: Mistress of Rome
idegen Mistress of Rome

An exciting debut: a vivid, richly imagined saga of ancient Rome from a masterful new voice in historical fiction Thea is a slave girl...

Quinn, Kate: The Huntress
idegen
Quinn, Kate
The Huntress

Harper Collins Publ. UK, 2019

For readers of "The Tattooist Of Auschwitz". The destiny of the all-female Russian pilots who ran bombing missions over Germany becomes e...

5%
5 140 Ft 4 883 Ft
Quinn, Kate: Unbekannte Jägerin
idegen
Quinn, Kate
Unbekannte Jägerin

List Verlag, 2019

Auf ihrer Suche nach Gerechtigkeit durchquert eine junge Frau die halbe Welt Nina wird den Blick nie vergessen. Die Frau hatte sie in ein...

5%
6 605 Ft 6 275 Ft
Quinn, Kate: Morgen gehört den Mutigen
idegen
Quinn, Kate
Morgen gehört den Mutigen

List Verlag, 2018

Zwei Frauen im Nachkriegsfrankreich auf der Suche nach der Wahrheit 1915: Eve Gardiner, schüchtern und stotternd, wird unerwartet vom Geh...

5%
6 594 Ft 6 265 Ft
Quinn, Kate: The Rose Code
idegen
Quinn, Kate
The Rose Code

Harper Collins Publ. USA, 2021

"The reigning queen of historical fiction” -- Fiona Davis, New York Times bestselling author of The Lions of Fifth Avenue The New York Ti...

5%
6 974 Ft 6 626 Ft
Quinn, M. Kate: Victoria at Sea
idegen
Quinn, M. Kate
Victoria at Sea

Soul Mate Publishing, 2016

'Why?' has no place in what the heart knows for sure. On the eve of their wedding, Victoria Gliden and fiancé, Owen Walker, call it quits...

5%
5 948 Ft 5 651 Ft
Quinn, Kate: The Rose Code
idegen
Quinn, Kate
The Rose Code

Harper Collins Publ. USA, 2021

"The hidden history of Bletchley Park has been waiting for a master storyteller like Kate Quinn to bring it to life. THE ROSE CODE effort...

5%
16 857 Ft 16 015 Ft
Quinn, Kate: The Huntress
idegen
Quinn, Kate
The Huntress

Harper Collins Publ. USA, 2019

Instant New York Times Bestseller! "...compulsively readable historical fiction...[a] powerful novel about unusual women facing sometimes...

5%
6 795 Ft 6 456 Ft
Quinn, Kate: Morgen gehört den Mutigen
idegen
Quinn, Kate
Morgen gehört den Mutigen

Ullstein Taschenbuch Verlag, 2019

Zwei Frauen im Nachkriegsfrankreich auf der Suche nach der Wahrheit 1915: Eve Gardiner, schüchtern und stotternd, wird unerwartet vom Geh...

5%
4 121 Ft 3 915 Ft
Kate Quinn: Róma lányai
antikvár Róma lányai

General Press Kiadó

Nero halála után a Római Birodalom a káosz felé halad. Politikusok és hadvezérek próbálják magukhoz ragadni a császári hatalmat: ki ármán...

3 680 Ft - 6 890 Ft