könyv Alice hálózata

Maxim Könyvkiadó, 2018

A második világháborút követő felfordulás idején egy amerikai egyetemista lány, Charlie St. Clair teherbe esik hajadonként, és közel jár ...

30%
3 999 Ft 2 800 Ft
könyv A vadásznő

Maxim Könyvkiadó, 2019

A rettenthetetlen és karakán Nyina Markova azonnal beleszeret az első repülőgépbe, amelybe belebotlik a szülőhazájában, a rideg teleiről ...

30%
3 999 Ft 2 800 Ft
Kate Quinn: A császár szeretője
könyv A császár szeretője

General Press Kiadó, 2011

A regényes szerelmi história a gladiátorok embertelen küzdelmeinek helyszínéül szolgáló Colosseumban, valamint a kegyetlen és paranoiás D...

Kate Quinn: Róma lányai
könyv Róma lányai

General Press Kiadó, 2012

Nero halála után a Római Birodalom a káosz felé halad. Politikusok és hadvezérek próbálják magukhoz ragadni a császári hatalmat: ki ármán...

Kate Quinn: A Vadásznő
e-Könyv A Vadásznő

Maxim Könyvkiadó, 2019

A rettenthetetlen és karakán Nyina Markova azonnal beleszeret az első repülőgépbe, amelybe belebotlik a szülőhazájában, a rideg teleiről ...

2 699 Ft
Quinn, Kate: The Alice Network
idegen
Quinn, Kate
The Alice Network

Harper Collins Publ. USA, 2017

New York Times and USA Today BestsellerAn NPR's Best Book of the Year A Reese Witherspoon Book Club Pick!The 2017 Girly Book Club Book ...

5%
6 508 Ft 6 183 Ft
Kate Quinn: Mistress of Rome
idegen Mistress of Rome

An exciting debut: a vivid, richly imagined saga of ancient Rome from a masterful new voice in historical fiction Thea is a slave girl...

Quinn, Kate: The Huntress
idegen
Quinn, Kate
The Huntress

Harper Collins Publ. UK, 2019

For readers of "The Tattooist Of Auschwitz". The destiny of the all-female Russian pilots who ran bombing missions over Germany becomes e...

5%
4 866 Ft 4 623 Ft
Quinn, Kate: Unbekannte Jägerin
idegen
Quinn, Kate
Unbekannte Jägerin

List Verlag, 2019

Auf ihrer Suche nach Gerechtigkeit durchquert eine junge Frau die halbe WeltNina wird den Blick nie vergessen. Die Frau hatte sie in eine...

5%
6 773 Ft 6 435 Ft
Quinn, Kate: Morgen gehört den Mutigen
idegen
Quinn, Kate
Morgen gehört den Mutigen

List Verlag, 2018

Zwei Frauen im Nachkriegsfrankreich auf der Suche nach der Wahrheit 1915: Eve Gardiner, schüchtern und stotternd, wird unerwartet vom Ge...

5%
6 758 Ft 6 421 Ft
Quinn, Kate: The Huntress
idegen
Quinn, Kate
The Huntress

Harper Collins Publ. USA, 2019

Instant New York Times Bestseller!"...compulsively readable historical fiction...[a] powerful novel about unusual women facing sometimes ...

5%
6 947 Ft 6 600 Ft
Quinn, Kate: Morgen gehört den Mutigen
idegen
Quinn, Kate
Morgen gehört den Mutigen

Ullstein Taschenbuch Verlag, 2019

Zwei Frauen im Nachkriegsfrankreich auf der Suche nach der Wahrheit1915: Eve Gardiner, schüchtern und stotternd, wird unerwartet vom Gehe...

5%
4 217 Ft 4 007 Ft
Quinn, Kate - Dray, Stephanie - Kamoie, Laura - Perinot, Sophie - Webb, Heather - Knight, E.: Ribbons of Scarlet
idegen
Quinn, Kate - Dray, Stephanie - Kamoie, Laura - Perinot, Sophie - Webb, Heather - Knight, E.
Ribbons of Scarlet

Harper Collins Publ. USA, 2019

"The French Revolution comes alive through the eyes of six diverse and complex women, in the skilled hands of these amazing authors.”--Ma...

5%
6 907 Ft 6 562 Ft
Quinn, M. Kate: Victoria at Sea
idegen
Quinn, M. Kate
Victoria at Sea

Soul Mate Publishing, 2016

'Why?' has no place in what the heart knows for sure. On the eve of their wedding, Victoria Gliden and fi...

5%
6 106 Ft 5 801 Ft
Kate Quinn: A vadásznő
antikvár A vadásznő

Maxim Könyvkiadó, 2019

A rettenthetetlen és karakán Nyina Markova azonnal beleszeret az első repülőgépbe, amelybe belebotlik a szülőhazájában, a rideg teleiről ...

2 390 Ft - 2 990 Ft
Kate Quinn: Róma lányai
antikvár Róma lányai

General Press Kiadó

Nero halála után a Római Birodalom a káosz felé halad. Politikusok és hadvezérek próbálják magukhoz ragadni a császári hatalmat: ki ármán...

3 490 Ft - 3 900 Ft