Kat Devereaux művei

Kat Devereaux: Menekülés Toscanába könyv
könyv

Menekülés Toscanába

Central Könyvek, 2024

"Gazdag, magával ragadó történet, amely egyszerre eleveníti fel a múltat és enged betekintést egy nő jövőjébe. Olaszországba akarok költö...

Online ár:

4 242 Ft

Eredeti ár: 4 990 Ft

e-Könyv

Menekülés Toscanába

Central Könyvek, 2024

„Gazdag, magával ragadó történet, amely egyszerre eleveníti fel a múltat és enged betekintést egy nő jövőjébe. Olaszországba akarok költö...

Online ár:

2 990 Ft

Devereaux, Kat: Escape to Florence idegen
idegen
Devereaux, Kat

Escape to Florence - A Novel

Harper Collins Publ. USA, 2023

Moving between the Second World War and the present, an exhilarating debut novel in the vein of Jennifer Robson, Kate Quinn, and Natasha ...

Online ár:

8 197 Ft

Eredeti ár: 8 628 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára