Jessica Barry: Szabadesés
könyv Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

15%
3 990 Ft 3 392 Ft
Jessica Barry: Szabadesés
e-Könyv Szabadesés

General Press Könyvkiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

2 799 Ft
Barry, Jessica: Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod
idegen
Barry, Jessica
Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod

dtv Verlagsgesellschaft, 2020

Wenn dein Leben eine Lüge ist, kann die Wahrheit dich töten Ein Flugzeug stürzt über einem unwegsamen Gebiet in den Rocky Mountains ab. A...

5%
6 402 Ft 6 082 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Look for Me

Random House UK Ltd, 2020

After the plane crash, Allison must escape the dark secrets of her past and outwit the man stalking her every move. A full-throttle debut...

5%
3 809 Ft 3 619 Ft
Barry, Jessica: Freefall
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Harper Collins Publ. USA, 2020

A MOST ANTICIPATED BOOK OF 2019:Entertainment Weekly | USA Today | Parade | Cosmopolitan | New York Post | PopSugar | Goodreads"Jessica B...

Barry, Jessica: Freefall
idegen
Barry, Jessica
Freefall

HARPERCOLLINS, 2020

A MOST ANTICIPATED BOOK OF 2019:Entertainment Weekly | USA Today | Parade | Cosmopolitan | New York Post | PopSugar | Goodreads"Jessica B...

5%
6 956 Ft 6 609 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Random House UK Ltd, 2019

'A daring tightrope walk of a novel. Exhilarating, emotional - a thriller charged with genuine depth and raw power' A. J. Finn'A gripping...

5%
6 226 Ft 5 915 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Don't Turn Around

Random House UK Ltd, 2020

An addictive, fast-paced thriller that will keep you on the edge of your seat. Perfect for fans of LISA GARDNER and CLARE MACKINTOSH. 'A...

5%
6 215 Ft 5 905 Ft
Jessica Barry: Szabadesés
antikvár Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

2 390 Ft - 2 990 Ft