Jennifer Hillier: A hentes
könyv A hentes

Lettero Kiadó, 2021

"TORKONRAGAD. AZTÁN LETEPER. ÉS EZ MÉG CSAK AZ INDULÁS." _ írta a Publishers Weekly az elképesztő thrillerről, amelynek főszereplője Edwa...

15%
3 990 Ft 3 392 Ft
Jennifer Hillier: A hentes
e-Könyv A hentes

LETTERO KIADÓ KFT., 2021

„TORKONRAGAD. AZTÁN LETEPER. ÉS EZ MÉG CSAK AZ INDULÁS." _ írta a Publishers Weekly az elképesztő thrillerről, amelynek főszereplője Edwa...

2 690 Ft
Hillier, Jennifer: Liebe mich, töte mich
idegen
Hillier, Jennifer
Liebe mich, töte mich

Penguin, 2020

Der Mörder hinterlässt grausame Botschaften. Und du weißt, sie gelten dir. Vor vierzehn Jahren kehrte Geos beste Freundin Angela nach ein...

5%
4 112 Ft 3 907 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Hillier, Jennifer
Little Secrets

Atlantic Books, 2021

A BookRiot Best Book of 2020 'Shocking, twisted and brilliant. For fans of Shari Lapena, Liz Nugent and Gillian Flynn. Excellent.' Will D...

5%
4 679 Ft 4 446 Ft
Jennifer Hillier: CREEP
antikvár CREEP

Könyvbogár Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

SPHERE, 2011

Pulsing with the dark obsession of Radiohead’s song “Creep,” this taut thriller—Jennifer Hillier’s superb debut—rockets from its seductiv...

2 790 Ft
Hillier, Jennifer: Jar of Hearts
idegen
Hillier, Jennifer
Jar of Hearts

GRIFFIN, 2021

Nationally Bestselling Author! * Winner - Best Novel, 2019 ITW Thriller Award * Authors on the Air Network - Thriller of the Year 2018 * ...