Dinah Jefferies: A teaültetvényes felesége
könyv A teaültetvényes felesége

Tericum Kiadó, 2016

A tizenkilenc éves Gwen reményekkel és szerelemmel teli szívvel érkezik Ceylonba teaültetvényes férjéhez, Laurence-hez. A paradicsomi szé...

Dinah Jefferies: Az elveszett nővér
könyv Az elveszett nővér

Tericum Kiadó, 2020

Az ismert angol írónő, Dinah Jefferies legújabb, váratlan fordulatokban bővelkedő regénye Burmába (a mai Mianmarba) kalauzolja az olvasót...

15%
3 970 Ft 3 375 Ft
Dinah Jefferies: A selyemkereskedő lánya
könyv A selyemkereskedő lánya

Tericum Kiadó, 2017

1952, Francia Indokína. A tizennyolc éves, félig francia, félig vietnami lány, Nicole a születése pillanatától fogva gyönyörű nővére árny...

15%
3 970 Ft 3 375 Ft
Dinah Jefferies: A zafírözvegy
könyv A zafírözvegy

Tericum Kiadó, 2019

1935, Ceylon. Louisa, a gazdag angol drágakőkereskedő lánya látszólag tökéletes házasságban él férjével, Elliottal egy hangulatos tengerp...

15%
3 970 Ft 3 375 Ft
Dinah Jefferies: A toszkán grófnő
könyv A toszkán grófnő

Tericum Kiadó, 2021

A II világháború idején játszódó történet egy olajfaligetek között megbúvó toszkán faluba viszi el az olvasót, ahol a grófnő a háború dac...

15%
3 970 Ft 3 375 Ft
Jefferies, Dinah: The Tea Planter's Wife
idegen
Jefferies, Dinah
The Tea Planter's Wife

Penguin Books Ltd (UK), 2015

Nineteen-year-old Gwendolyn Hooper is newly married to a rich and charming widower, eager to join him on his tea plantation, determined t...

5%
4 723 Ft 4 487 Ft
Jefferies, Dinah: Die Saphirtochter
idegen
Jefferies, Dinah
Die Saphirtochter

Lübbe, 2019

Ceylon, 1935. Louisa Reeve, Tochter eines erfolgreichen Edelsteinhändlers, ist glücklich verheiratet mit dem Geschäftsmann Elliot. Als di...

5%
6 177 Ft 5 869 Ft
Jefferies, Dinah: The Tuscan Contessa
idegen
Jefferies, Dinah
The Tuscan Contessa

Penguin Books Ltd (UK), 2020

A sweeping new novel from the bestselling author of "The Tea Planter's Wife, set in Tuscany during WWII. Perfect for fans of Santa Montef...

5%
4 284 Ft 4 070 Ft
Jefferies, Dinah: Die Saphirtochter
idegen
Jefferies, Dinah
Die Saphirtochter

Lübbe, 2020

Ceylon, 1935. Louisa Reeve, Tochter eines Edelsteinhändlers, erfährt nach dem Unfalltod ihres Ehemanns Elliot von dessen Doppelleben. Als...

5%
4 115 Ft 3 910 Ft
Jefferies, Dinah: Before the Rains
idegen
Jefferies, Dinah
Before the Rains

Penguin Books Ltd (UK), 2017

Dinah Jefferies was born in Malaysia and moved to England at the age of nine. Her idyllic childhood always held a special place in her im...

5%
4 720 Ft 4 484 Ft
Jefferies, Dinah: The Sapphire Widow
idegen
Jefferies, Dinah
The Sapphire Widow

Penguin Books Ltd (UK), 2018

Dinah Jefferies was born in Malaysia and moved to England at the age of nine. Her idyllic childhood always held a special place in her im...

5%
4 720 Ft 4 484 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Jefferies, Dinah
Daughters of War

Harper Collins Publ. UK, 2021

The first book in a brand new sweeping historical series from the No.1 Sunday Times bestselling author. Available to pre-order now!

Jefferies, Dinah: Die englische Fotografin
idegen
Jefferies, Dinah
Die englische Fotografin

Lübbe, 2019

Indien, 1930. Als die junge Fotografin Eliza im Auftrag der britischen Krone nach Indien entsandt wird, um die Familie des Maharadscha vo...

5%
4 111 Ft 3 906 Ft
Jefferies, Dinah: Daughters of War
idegen
Jefferies, Dinah
Daughters of War

HARPERCOLLINS, 2021

Jefferies, Dinah: Die Tochter des Seidenhändlers
idegen
Jefferies, Dinah
Die Tochter des Seidenhändlers

Lübbe, 2018

Eine Frau zwischen zwei Kulturen, eine Liebe gegen alle Widerstände Vietnam, 1950. Die junge Nicole stand von jeher im Schatten ihrer sch...

5%
4 111 Ft 3 906 Ft
Jefferies, Dinah: Die englische Fotografin
idegen
Jefferies, Dinah
Die englische Fotografin

Lübbe, 2018

Indien, 1930. Als die junge Fotografin Eliza im Auftrag der britischen Krone nach Indien entsandt wird, um ein Jahr lang die Familie des ...

5%
6 167 Ft 5 859 Ft
Jefferies, Dinah: Die toskanische Contessa
idegen
Jefferies, Dinah
Die toskanische Contessa

Lübbe, 2021

Im Jahr 1943 setzt die Ankunft deutscher Soldaten in der Toskana dem friedlichen Leben im Castello der Contessa Sofia de' Corsi ein jähes...

Jefferies, Dinah: The Silk Merchant's Daughter
idegen
Jefferies, Dinah
The Silk Merchant's Daughter

Penguin Books Ltd (UK), 2016

Dinah Jefferies was born in Malaysia and moved to England at the age of nine. Her idyllic childhood always held a special place in her im...

5%
4 720 Ft 4 484 Ft
Jefferies, Dinah: Die vermisste Schwester
idegen
Jefferies, Dinah
Die vermisste Schwester

Lübbe, 2020

Burma 1936. Das schillernde Leben der jungen Belle ändert sich schlagartig mit einer Nachricht nach dem Tod ihrer Eltern: Sie hat eine Sc...

5%
6 556 Ft 6 229 Ft
Jefferies, Dinah: Die vermisste Schwester
idegen
Jefferies, Dinah
Die vermisste Schwester

Lübbe, 2021

Burma 1936. Das Leben der jungen Belle ändert sich schlagartig mit einer Nachricht nach dem Tod ihrer Eltern: Sie hat eine Schwester, die...

Dinah Jefferies: A zafírözvegy
antikvár A zafírözvegy

Weöres Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Tericum Kiadó, 2019

1935, Ceylon. Louisa, a gazdag angol drágakőkereskedő lánya látszólag tökéletes házasságban él férjével, Elliottal egy hangulatos tengerp...

2 990 Ft