könyv Szuperhős lett a bátyám!

Babilon Kiadó, 2016

David Solomons sikeres forgatókönyvíró most gyerekeknek írt pergő cselekményű regényt. Főhőse a képregényfaló 11 éves Luke, aki szabadide...

66%
2 990 Ft 999 Ft
könyv Földönkívüli a tesitanárom!

Babilon Kiadó, 2016

Zach és Lara szuperhősök. Luke felső tagozatos. Nemrég még ő segített megmenteni a világot a pusztulástól, most már a kidobósba sem válas...

66%
2 990 Ft 999 Ft
Solomons, David: Mein Bruder ist ein Superheld
idegen
Solomons, David
Mein Bruder ist ein Superheld

Carlsen, 2017

Ausgerechnet in dem Moment ist Luke pinkeln gegangen - ausgerechnet, als Zorbon der Bestimmer mit seinem UFO an Zacks und Lukes Baumhaus ...

5%
3 386 Ft 3 217 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Solomons, David
Doctor Who: The Secret in Vault 13

Penguin Books Ltd (UK), 2018

The Doctor and her companions race against ancient order the Gardeners of Tellus to gain access to the Genesis Seed in the coldest part o...

5%
3 364 Ft 3 196 Ft
Solomons, David: Mein Bruder ist ein Superheld
idegen
Solomons, David
Mein Bruder ist ein Superheld

Silberfisch, 2015

Luke ist 11 und comicversessen. Zusammen mit seinem zwei Jahre älteren Bruder Zack verbringt er viel Zeit in ihrem Baumhaus. Luke's einzi...

5%
4 051 Ft 3 848 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Solomons, David
Doctor Who: The Maze of Death

RANDOM HOUSE, 2019

Előjegyezhető
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Solomons, David
Doctor Who: The Maze of Death

RANDOM HOUSE, 2019

Előjegyezhető
Solomons, David: My Evil Twin Is a Supervillain
idegen
Solomons, David
My Evil Twin Is a Supervillain

Nosy Crow, 2017

The 3rd book in the "My Brother Is A Superhero" series, which has sold more than 100,000 copies. Ideal for fans of Frank Cotterell Boyce,...

5%
3 552 Ft 3 374 Ft
David Solomons: Földönkívüli a tesitanárom!
antikvár Földönkívüli a tesitanárom!

Babilon Kiadó, 2016

Zach és Lara szuperhősök. Luke felső tagozatos. Nemrég még ő segített megmenteni a világot a pusztulástól, most már a kidobósba sem válas...

790 Ft - 2 000 Ft
David Solomons: Szuperhős lett a bátyám!
antikvár Szuperhős lett a bátyám!

Babilon Kiadó, 2016

David Solomons sikeres forgatókönyvíró most gyerekeknek írt pergő cselekményű regényt. Főhőse a képregényfaló 11 éves Luke, aki szabadide...

2 000 Ft