Buzzy Jackson művei

Buzzy Jackson: A vörös hajú lány könyv
könyv

A vörös hajú lány

Animus Kiadó, 2024

1940, Hollandia: A húszéves, visszahúzódó joghallgató Hannie Schaft önkéntesként segélycsomagokat állít össze a háborús menekülteknek. Ám...

Online ár:

4 242 Ft

Eredeti ár: 4 990 Ft

Jackson, Buzzy: The Girl with the Red Hair idegen
idegen
Jackson, Buzzy

The Girl with the Red Hair

Penguin Books Ltd (UK), 2023

The greatest hero of the Second World War . . . is a girl you've never heard of The blazing debut novel based on the unsung true story of...

Online ár:

7 296 Ft

Eredeti ár: 7 680 Ft

Jackson, Buzzy: The Girl with the Red Hair idegen
idegen
Jackson, Buzzy

The Girl with the Red Hair

Penguin Books Ltd (UK), 2024

PERFECT FOR FANS OF KATE QUINN'S THE ROSE CODE, THIS GRIPPING NOVEL OF COURAGE AND LOYALTY BRINGS THE UNSUNG TRUE STORY OF WW2'S GREATEST...

Online ár:

4 785 Ft

Eredeti ár: 5 036 Ft

Jackson, Buzzy: Wir waren nur Mädchen idegen
idegen
Jackson, Buzzy

Wir waren nur Mädchen - Roman

Aufbau Verlage GmbH & Co. KG, 2024

Ein großer Roman nach der wahren Geschichte einer einmalig mutigen Frau Amsterdam, 1940: Hannie Schaft studiert Jura, und ihre Träume für...

Online ár:

9 973 Ft

Eredeti ár: 10 497 Ft

Buzzy Jackson: A vörös hajú lány e-Könyv
e-Könyv

A vörös hajú lány

Animus Kiadó, 2024

1940, Hollandia: A húszéves, visszahúzódó joghallgató Hannie Schaft önkéntesként segélycsomagokat állít össze a háborús menekülteknek. Ám...

Online ár:

2 990 Ft

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára