Alka Joshi: A hennaművész
könyv A hennaművész

Central Könyvek, 2020

A tizenhét éves Lakshmi mindent hátrahagy, hogy elmeneküljön poros falujából és bántalmazó házasságából. Néhány kitérő után az 1950-es év...

15%
3 980 Ft 3 383 Ft
Alka Joshi: A hennaművész
e-Könyv A hennaművész

Central Könyvek, 2020

A tizenhét éves Lakshmi mindent hátrahagy, hogy elmeneküljön poros falujából és bántalmazó házasságából. Néhány kitérő után az 1950-es év...

1 990 Ft
Joshi, Alka: The Henna Artist
idegen
Joshi, Alka
The Henna Artist

Harper Collins Publ. USA, 2021

5%
6 643 Ft 6 311 Ft
Joshi, Alka: The Henna Artist
idegen
Joshi, Alka
The Henna Artist

Mira Books, 2020

For fans of Balli Kaur Jaswal's Erotic Stories for Punjabi Widows and Thrity Umrigar's The Space Between Us, Alka Josh's The Henna Artist...

5%
9 330 Ft 8 864 Ft
Joshi, Alka: The Henna Artist
idegen
Joshi, Alka
The Henna Artist

Harper Collins Publ. USA, 2020

For fans of Balli Kuar Jaswal's Erotic Stories for Punjabi Women and Thrity Umrigar's The Space Between Us, Alka Josh's The Henna Artist ...

5%
7 041 Ft 6 689 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Joshi, Alka
The Secret Keeper of Jaipur

Harper Collins Publ. USA, 2021

5%
7 041 Ft 6 689 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Joshi, Alka
The Secret Keeper of Jaipur

THORNDIKE PR, 2021

Alka Joshi: A hennaművész
antikvár A hennaművész

HOGATRON ANTIKVÁRIUM

hibátlan, olvasatlan példány

Central Könyvek, 2020

A tizenhét éves Lakshmi mindent hátrahagy, hogy elmeneküljön poros falujából és bántalmazó házasságából. Néhány kitérő után az 1950-es év...

2 990 Ft