Alafair Burke: Az ex
könyv Az ex

Lettero Kiadó, 2017

Manipuláció. Bosszú. Szenvedély. Jack Harris évek óta nem randizott, amióta a felesége tömeggyilkosság áldozata lett. Mindez megváltozik,...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
könyv Míg a halál el nem választ

21. Század Kiadó, 2017

Öt évvel ezelőtt Amanda Pierce izgatottan készülődött az esküvőjére főiskolai szerelmével, Jeffrey-vel. Hosszú ideje éltek már együtt akk...

50%
3 490 Ft 1 745 Ft
könyv A Csipkerózsika-gyilkosság

21. Század Kiadó, 2018

Íme, A gyanú árnyékában sorozat negyedik epizódja a New York Times bestseller szerzője, a "feszültségteremtés királynője", Mary Higgins ...

50%
3 490 Ft 1 745 Ft
Alafair Burke: Egy feleség dolga
könyv Egy feleség dolga

Lettero Kiadó, 2019

Te kinek hiszel? A rejtélyes feleségnek vagy a dörzsölt férjnek? Angela hat évvel korábban azt hitte, a sármos közgazdászprofesszor c...

15%
3 990 Ft 3 391 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: The Sleeping Beauty Killer
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
The Sleeping Beauty Killer

Simon + Schuster UK, 2017

In the third novel in the UNDER SUSPICION series, Laurie and her crew re-investigate a woman convicted of murdering her fiancé.

5%
3 957 Ft 3 759 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: Every Breath You Take
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
Every Breath You Take

Simon + Schuster UK, 2018

5%
3 594 Ft 3 414 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: The Cinderella Murder
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
The Cinderella Murder

Simon + Schuster UK, 2015

In her first ever collaboration, Mary Higgins Clark partners with bestselling author Alafair Burke to deliver a brand new suspense series.

5%
2 689 Ft 2 555 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: Und niemand soll dich finden
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
Und niemand soll dich finden

Random House Audio, 2017

Der neue große Psychothriller der "Meisterin der Hochspannung" (The New Yorker)Fünf Jahre ist es her, seit Amanda Pierce unmittelbar vor ...

5%
8 201 Ft 7 791 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: So still in meinen Armen
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
So still in meinen Armen

Heyne, 2017

Zwanzig Jahre ist es her, dass die Jungschauspielerin Susan Dempsey ermordet aufgefunden wurde - meilenweit von ihrem Auto entfernt, mit ...

5%
3 808 Ft 3 618 Ft
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Schlafe für immer
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Schlafe für immer

Heyne, 2019

15 Jahre lang saß Casey Carter wegen Mordes hinter Gittern. Unschuldig, wie sie stets behauptete. Nur glaubte ihr das nicht einmal die ei...

Előjegyezhető
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Und niemand soll dich finden
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Und niemand soll dich finden

Heyne, 2018

Fünf Jahre ist es her, dass Amanda Pierce unmittelbar vor ihrer Hochzeit verschwand - und nie mehr auftauchte. Hatte sie plötzlich Angst ...

5%
3 799 Ft 3 609 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: Und niemand soll dich finden
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
Und niemand soll dich finden

Heyne, 2017

Fünf Jahre ist es her, dass Amanda Pierce unmittelbar vor ihrer Hochzeit verschwand - und nie mehr auftauchte. Hatte sie plötzlich Angst ...

5%
7 571 Ft 7 192 Ft
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Schlafe für immer
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Schlafe für immer

Heyne, 2018

Als sie erwachte, war ihr Leben verloren Vor 15 Jahren wurde Casey Carters Verlobter ermordet - der steinreiche, berühmte Philantrop Hu...

5%
7 584 Ft 7 205 Ft
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Schlafe für immer
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Schlafe für immer

Random House Audio, 2018

Als sie erwachte, war ihr Leben verlorenVor 15 Jahren wurde Casey Carters Verlobter ermordet - der steinreiche, berühmte Philantrop Hunte...

5%
8 191 Ft 7 781 Ft
Burke, Alafair: All Day and a Night: A Novel of Suspense
idegen
Burke, Alafair
All Day and a Night: A Novel of Suspense

HARPERCOLLINS, 2015

5%
5 858 Ft 5 565 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: Every Breath You Take
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
Every Breath You Take

POCKET BOOKS, 2018

"Queen of Suspense" Higgins Clark and "New York Times"-bestselling author Burke are back with the fourth book in their bestselling Under ...

5%
3 410 Ft 3 239 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: So still in meinen Armen
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
So still in meinen Armen

Random House Audio, 2016

Der Weg zum Ruhm kann tödlich enden ...Zwanzig Jahre ist es her, dass die talentierte Jungschauspielerin Susan Dempsey abends zum Vorspre...

5%
8 204 Ft 7 794 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Burke, Alafair
The Better Sister

Faber And Faber Ltd., 2019

Előjegyezhető
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Mit deinem letzten Atemzug
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Mit deinem letzten Atemzug

Heyne, 2019

Die bombastische Met-Gala ist eigentlich der gesellschaftliche Höhepunkt des Jahres in Manhattan. Doch dann stürzt Virginia Wakeling, ein...

5%
7 578 Ft 7 199 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: The Cinderella Murder
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
The Cinderella Murder

Simon + Schuster UK, 2015

In her first ever collaboration, Mary Higgins Clark partners with bestselling author Alafair Burke for this new suspense series. TV produ...

5%
3 977 Ft 3 778 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
You Don't Own Me

Simon + Schuster UK, 2019

Előjegyezhető
Burke, Alafair: The Wife
idegen
Burke, Alafair
The Wife

Harper Collins Publ. USA, 2018

From New York Times bestselling author Alafair Burke, a stunning domestic thriller in the vein of Behind Closed Doors and The Woman in Ca...

5%
7 008 Ft 6 658 Ft
Burke, Alafair: The Wife
idegen
Burke, Alafair
The Wife

Aufbau TB, 2019

Sein Skandal - ihr Geheimnis.»Von einem Moment auf den anderen verwandelte ich mich in die Frau, die alles für ihren Mann tun würde - wir...

5%
4 939 Ft 4 692 Ft
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair: Mit deinem letzten Atemzug
idegen
Higgins Clark, Mary - Burke, Alafair
Mit deinem letzten Atemzug

Random House Audio, 2019

Die Met-Gala ist der gesellschaftliche Höhepunkt des Jahres in Manhattan, doch diesmal stürzt Virginia Wakeling, eine steinreiche Witwe, ...

5%
8 188 Ft 7 779 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: You Don't Own Me
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
You Don't Own Me

Simon + Schuster UK, 2018

5%
6 240 Ft 5 928 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: All Dressed in White
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
All Dressed in White

Simon + Schuster UK, 2016

In the second novel in the "Under Suspicion" series, Laurie and her crew re-investigate the mysterious disappearance of a bride.

5%
3 963 Ft 3 765 Ft
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair: La Reina del Baile / Every Breath You Take
idegen
Clark, Mary Higgins - Burke, Alafair
La Reina del Baile / Every Breath You Take

DEBOLSILLO, 2019

Quinto libro de la serie protagonizada por la reportera e investigadora Laurie Morgan y el equipo del programa de televisión Bajo sospech...

Előjegyezhető
Mary Clark Higgins; Alafair Burke: Míg a halál el nem választ
antikvár Míg a halál el nem választ

21. Század Kiadó, 2017

Öt évvel ezelőtt Amanda Pierce izgatottan készülődött az esküvőjére főiskolai szerelmével, Jeffrey-vel. Hosszú ideje éltek már együtt akk...

2 450 Ft - 3 490 Ft
Burke, Alafair: The Better Sister
idegen
Burke, Alafair
The Better Sister

Faber And Faber Ltd., 2019

Two estranged sisters come together after the murder of the man they each spent time married to, united in their effort to protect their ...

5%
6 072 Ft 5 768 Ft
Alafair Burke: Egy feleség dolga
antikvár Egy feleség dolga

Lettero Kiadó, 2019

Te kinek hiszel? A rejtélyes feleségnek vagy a dörzsölt férjnek? Angela hat évvel korábban azt hitte, a sármos közgazdászprofesszor c...

2 500 Ft