Abbie Greaves: Büntető némaság
könyv Büntető némaság

ALEXANDRA KÖNYVESHÁZ KFT., 2021

Maggie és Frank 40 éve élnek látszólag boldog házasságban. Ám az elmúlt 6 hónapban Frank némasággal bünteti feleségét, és Maggie számára ...

15%
3 999 Ft 3 400 Ft
e-Könyv Büntető némaság

Alexandra Kiadó, 2021

Maggie és Frank 40 éve élnek látszólag boldog házasságban. Ám az elmúlt 6 hónapban Frank némasággal bünteti feleségét, és Maggie számára ...

2 999 Ft
Greaves, Abbie: Hör mir zu, auch wenn ich schweige
idegen
Greaves, Abbie
Hör mir zu, auch wenn ich schweige

FISCHER Taschenbuch, 2021

Dies ist die Geschichte einer Liebe, die größer ist, als Worte es sagen könnten. Frank hat seit sechs Monaten nicht mehr mit seiner Frau ...

5%
4 516 Ft 4 291 Ft
Greaves, Abbie: The Ends of the Earth
idegen
Greaves, Abbie
The Ends of the Earth

Random House UK Ltd, 2021

The breathtaking new novel from the author of The Silent Treatment - for fans of Jojo Moyes, Joanna Cannon and Ruth Jones. 'A remarkable ...

5%
6 768 Ft 6 430 Ft
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Greaves, Abbie
The Silent Treatment

Random House UK Ltd, 2020

A lifetime of love. Six months of silence. One last chance: read the unique and moving Radio 2 Book Club pick, adored by readers and shor...

5%
4 304 Ft 4 089 Ft
Greaves, Abbie: Anywhere for You
idegen
Greaves, Abbie
Anywhere for You

Harper Collins Publ. USA, 2021

"A stylish and confident new voice—readers are going to love discovering Abbie Greaves.” — Louise Candlish, internationally bestselling a...

5%
6 786 Ft 6 447 Ft
Greaves, Abbie: Hör mir zu, auch wenn ich schweige
idegen
Greaves, Abbie
Hör mir zu, auch wenn ich schweige

FISCHER Krüger, 2020

Dies ist die Geschichte einer Liebe, die größer ist, als Worte es sagen könnten. Frank hat seit sechs Monaten nicht mehr mit seiner Frau ...

5%
6 563 Ft 6 235 Ft