Sandie Jones: A másik nő
antikvár A másik nő

General Press Kiadó, 2019

A PASID SZERET Emily élete nagy csalódása után találkozik Adammel, és szinte egyből beleszeret a jóképű férfiba. Kapcsolatuk olyan, mint...

2 400 Ft - 2 790 Ft
Sandie Jones: A másik nő
e-Könyv A másik nő

General Press Könyvkiadó, 2019

A PASID SZERET. Emily élete nagy csalódása után találkozik Adammel, és szinte egyből beleszeret a jóképű férfiba. Kapcsolatuk olyan, mint...

2 590 Ft
Sandie Jones: A másik nő
könyv A másik nő

General Press Kiadó, 2019

A PASID SZERET Emily élete nagy csalódása után találkozik Adammel, és szinte egyből beleszeret a jóképű férfiba. Kapcsolatuk olyan, mint...

15%
3 690 Ft 3 137 Ft
Jones, Sandie: The First Mistake
idegen
Jones, Sandie
The First Mistake

Pan Macmillan, 2019

For Alice, life has never been better. After the death of her first husband, she has remarried, with a successful business, two children ...

5%
3 819 Ft 3 629 Ft
Jones, Sandie: The Half Sister
idegen
Jones, Sandie
The Half Sister

Pan Macmillan, 2020

The Half Sister is the compelling, twisty novel from Sandie Jones, the author of The Other Woman, and is perfect for fans of Sally Hepwor...

5%
3 823 Ft 3 632 Ft
Jones, Sandie: The Other Woman
idegen
Jones, Sandie
The Other Woman

Pan Macmillan, 2018

The Other Woman by debut author Sandie Jones, is a gripping psychological thriller, perfect for fans of Michelle Frances's The Girlfriend...

5%
4 435 Ft 4 214 Ft