Elin Hilderbrand: The Island
idegen The Island

This summer, four women are hoping to escape their troubles... Birdie is organising a wedding, though her own marriage is falling apa...

Előjegyezhető
Elin Hilderbrand: Barefoot
idegen Barefoot

Three women arrive at the local airport, observed by Josh, a Nantucket native home from college for the summer. Burdened with small child...

Előjegyezhető
Hilderbrand, Elin: Auf hoher See
idegen
Hilderbrand, Elin
Auf hoher See

Berlin Verlag Taschenbuch, 2011

Sie sind Freunde fürs Leben. Die vier Paare fahren zusammen in den Urlaub, passen gegenseitig auf ihre Kinder auf und vertrauen sich gege...

5%
3 832 Ft 3 640 Ft
Elin Hilderbrand: A sziget
könyv A sziget

Pioneer Books, 2012

Azt hitték, ez az a hely, ahol semmi sem forgathatja fel az életüket. A Tate családnak generációk óta van nyaralója a vadregényes szig...

Előjegyezhető
Elin Hilderbrand: A sziget
antikvár A sziget

Pioneer Books, 2012

Azt hitték, ez az a hely, ahol semmi sem forgathatja fel az életüket. A Tate családnak generációk óta van nyaralója a vadregényes szig...

2 300 Ft - 3 000 Ft
Hilderbrand, Elin: Beautiful Day
idegen
Hilderbrand, Elin
Beautiful Day

Hodder And Stoughton Ltd., 2013

A summer wedding stirs up trouble on both sides of the family . . . intelligent, unputdownable holiday reading from bestselling author El...

5%
6 532 Ft 6 205 Ft
Elin Hilderbrand: Mezítláb
könyv Mezítláb

I.P.C. Könyvek Kft., 2014

Egy júniusi délutánon három nő érkezik Nantucket repülőterére, kisgyerekekkel, ormótlan szalmakalapokkal és nyilvánvaló érzelmi gondokkal...

15%
3 190 Ft 2 711 Ft
Elin Hilderbrand: Mezítláb
antikvár Mezítláb

I.P.C. Könyvek Kft., 2014

Egy júniusi délutánon három nő érkezik Nantucket repülőterére, kisgyerekekkel, ormótlan szalmakalapokkal és nyilvánvaló érzelmi gondokkal...

1 890 Ft - 2 100 Ft
Elin Hilderbrand: Hajótöröttek
könyv Hajótöröttek

I.P.C. Könyvek Kft., 2015

A MacAvoy házaspár titka az összes barátjuk lába alól kirántja a talajt... A nantucketi házaspár, Greg és Tess MacAvoy fontos szerepet t...

10%
3 190 Ft 2 871 Ft
Elin Hilderbrand: Hajótöröttek
antikvár Hajótöröttek

I.P.C. Könyvek Kft., 2015

A MacAvoy házaspár titka az összes barátjuk lába alól kirántja a talajt... A nantucketi házaspár, Greg és Tess MacAvoy fontos szerepet t...

1 990 Ft - 2 490 Ft
Hilderbrand, Elin: Winter Street
idegen
Hilderbrand, Elin
Winter Street

Hodder And Stoughton Ltd., 2015

In bestseller Elin Hilderbrand's first Christmas novel, a family gathers on Nantucket for a holiday filled with surprises.

5%
3 457 Ft 3 284 Ft
Hilderbrand, Elin: Winterglanz
idegen
Hilderbrand, Elin
Winterglanz

Goldmann, 2015

Eine kleine Pension, große Gefühle und über allem der Zauber von Weihnachten.Kelley Quinn ist ein glücklicher Mann: Er ist Besitzer des "...

5%
3 472 Ft 3 298 Ft
Elin Hilderbrand: Pletyka
könyv Pletyka

I.P.C. Könyvek Kft., 2016

"Mondtuk már, de szívesen elismételjük: Hilderbrand a nyár királynője. A rossz útra tévedt szereplőinek története tökéletes vízparti ol...

15%
3 290 Ft 2 796 Ft
Elin Hilderbrand: Pletyka
antikvár Pletyka

I.P.C. Könyvek Kft., 2016

"Mondtuk már, de szívesen elismételjük: Hilderbrand a nyár királynője. A rossz útra tévedt szereplőinek története tökéletes vízparti ol...

2 100 Ft - 2 300 Ft
Hilderbrand, Elin: Inselwinter
idegen
Hilderbrand, Elin
Inselwinter

Goldmann, 2016

Puderzuckerschnee, Lichterfunkeln und Glühweinduft - es weihnachtet sehr auf Nantucket. Wie in jedem Jahr kommen die Quinns im Winter Str...

5%
3 832 Ft 3 640 Ft
Elin Hilderbrand: A pártaláló
könyv A pártaláló

I.P.C. Könyvek Kft., 2017

"Olyan, mint egy kellemes nyaralás, mely mikor véget ér, szomorúvá tesz minket." -- Publishers Weekly Dabney Kimball Beech mindig ...

15%
3 190 Ft 2 711 Ft
Elin Hilderbrand: A pártaláló
antikvár A pártaláló

I.P.C. Könyvek Kft., 2017

"Olyan, mint egy kellemes nyaralás, mely mikor véget ér, szomorúvá tesz minket." -- Publishers Weekly Dabney Kimball Beech mindig ...

2 000 Ft - 2 190 Ft
Hilderbrand, Elin: Winterhochzeit
idegen
Hilderbrand, Elin
Winterhochzeit

Goldmann, 2017

Kaminfeuer, Eisblumen und Plätzchenduft - im »Winter Street Inn« auf Nantucket hat die schönste Zeit des Jahres begonnen. An Weihnachten ...

5%
3 829 Ft 3 638 Ft
Elin Hilderbrand: Amerikai paradicsom
könyv Amerikai paradicsom

I.P.C. Könyvek Kft., 2018

„Senki sem tárja elénk úgy a családi drámákat a nyár ízeivel és élményeivel vegyítve, mint Hilderbrand, aki ebben a történetben csodás re...

15%
3 390 Ft 2 881 Ft
Hilderbrand, Elin: Inselschwestern
idegen
Hilderbrand, Elin
Inselschwestern

Goldmann, 2018

Die Zwillingsschwestern Harper und Tabitha sind unzertrennlich. Doch als die Eltern sich scheiden lassen, nimmt der Vater ein Mädchen mit...

5%
3 856 Ft 3 663 Ft
Hilderbrand, Elin: Wintertraum
idegen
Hilderbrand, Elin
Wintertraum

Goldmann, 2018

Wenn der Strand von Schnee bedeckt ist, die Lichter in den Häusern funkeln und ein Geruch von Zimt in der Luft liegt, dann ist Weihnachts...

5%
3 842 Ft 3 650 Ft
Hilderbrand, Elin: The Identicals
idegen
Hilderbrand, Elin
The Identicals

Hodder And Stoughton Ltd., 2018

The Queen of the Summer Novel' (People) The ultimate summertime reading for fans of Jane Green and Roisin Meaney.Nantucket is only two an...

5%
4 429 Ft 4 208 Ft
Hilderbrand, Elin: Winter Solstice
idegen
Hilderbrand, Elin
Winter Solstice

Hodder And Stoughton Ltd., 2018

The last gorgeously festive instalment of the WINTER STREET series, from the New York Times bestselling author. Raise one last glass with...

5%
4 222 Ft 4 011 Ft
Elin Hilderbrand: A tökéletes pár
könyv A tökéletes pár

I.P.C. MIRROR KÖNYVKIADÓ, 2019

Minden párnak megvannak a maguk kis titkai. Az esküvő közeledtével egyre fokozódik a feszültség... Amikor az előkelő nantucketi esküvő...

15%
3 490 Ft 2 966 Ft
Hilderbrand, Elin: Ein neuer Sommer
idegen
Hilderbrand, Elin
Ein neuer Sommer

Goldmann, 2019

Liebe, Sonne, Inselflair: Ein Sommerroman zum Verlieben!Ein neuer Sommer bricht an auf Nantucket, und die Hochzeit von Celeste Otis und B...

5%
3 882 Ft 3 688 Ft
Hilderbrand, Elin: The Perfect Couple
idegen
Hilderbrand, Elin
The Perfect Couple

Hodder And Stoughton Ltd., 2019

From New York Times bestselling author Elin Hilderbrand, comes a novel about the many ways family can fill our lives with love...if they ...

5%
4 249 Ft 4 037 Ft
Hilderbrand, Elin: Summer of '69
idegen
Hilderbrand, Elin
Summer of '69

LITTLE BROWN & CO, 2019

5%
10 504 Ft 9 979 Ft
Elin Hilderbrand: Summer of '69
idegen Summer of '69

Hodder and Stoughton Ltd., 2019

Welcome to the most tumultuous summer of the twentieth century . . . Every year the Levin children have looked forward to spending the...

15%
6 990 Ft 5 941 Ft