1. Idegen nyelvű
  2. Pocket Books
  3. Fiction
  4. Crime Stories

Behind Closed Doors

Paris, B. A.

Harper Collins Publ. UK, 2016

angol・351 oldal・papír / puha kötés
További részletek
Részletek

  • angol
  • 351 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • ISBN: 1848454120


4 776 Ft

5%

4 538 Ft
idegen
Paris, B. A.: Behind Closed Doors
Paris, B. A.
5%
4 776 Ft 4 538 Ft
Fitzek, Sebastian: The Eye Collector
idegen The Eye Collector
Fitzek, Sebastian

He plays the oldest children's game in the world. Only the Eye Collector plays it to death. A pulse-pounding serial killer thriller for fans of Mo Hayder and Jo Nesbo.

5%
5 195 Ft 4 936 Ft
idegen
Harkness, Deborah: The Book of Life
Harkness, Deborah
5%
3 962 Ft 3 764 Ft
idegen
King, Stephen: The Bazaar of Bad Dreams
King, Stephen
5%
3 553 Ft 3 376 Ft
idegen
Le Carré, John: The Spy Who Came in from the Cold
Le Carré, John
5%
4 123 Ft 3 917 Ft
idegen
Dexter, Colin: Last Bus to Woodstock
Dexter, Colin
5%
5 170 Ft 4 912 Ft
idegen
Rio, M. L.: If We Were Villains
Rio, M. L.
5%
4 794 Ft 4 555 Ft
idegen
Marrs, John: The One
Marrs, John
5%
4 783 Ft 4 544 Ft
idegen
Le Carré, John: Call for the Dead
Le Carré, John
5%
4 751 Ft 4 514 Ft
idegen
Baldacci, David: Long Road to Mercy
Baldacci, David
5%
3 166 Ft 3 008 Ft
idegen
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
Carré, John le
5%
4 141 Ft 3 934 Ft
idegen
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
Carré, John le
5%
4 166 Ft 3 958 Ft

ÉRTÉKELÉSEK

Hogy tetszett?

Csak bejelentkezett felhasználók értékelhetik a könyvet.