Angyaltánc - Angyali vadász 3.

Nalini Singh
Egmont-Hungary Kft., 2011
Bookline értékelés: (19 darab szavazat)
  • Dark Egmont sorozat
  • 440 oldal
  • Kötés: PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT
  • ISBN: 9789633430989

A vámpírvadászból angyallá változott Elena és arkangyal szerelme, Raphael visszatérnek otthonukba, New Yorkba. Megkezdhetik közös életüket és felfedezhetik, hogy valóban nagy szükségük van egymásra: az arkangyalnak Elena emberségére, a lánynak pedig Raphael erejére és támogatására, hogy megküzdhessenek saját démonaikkal.
Nyugalmuk azonban nem lehet zavartalan, a világ a feje tetejére áll körülöttük. A bolygót megmagyarázhatatlan földrengések, szökőárak és árvizek kezdik pusztítani, egy újabb gyilkosságsorozat pedig mindkettőjüket személyesen érinti. Egy ősöreg arkangyal ébred évezredes álmából: Raphael anyja vissza akarja kapni a fiát.

Árinformáció nem elérhető
Kívánságlistára
Teljes lista
  • A romance set in a world poised on the edge of a deadly archangelic war. Perfect for readers of Charlaine Harris, Laurell K. Hamilton and even E.L. James.

    14 pont
    5 - 10 munkanap
    idegen

    Singh, Nalini: Archangel's Legion

    0.0500000007 3 819 Ft 3 628 Ft
  • 1940. SZEPTEMBER 3. A KÜLÖNLEGES GYERMEKEKET SZÖRNYEK FENYEGETIK. EGYETLEN EMBER MENTHETI MEG ŐKET – DE Ő MADÁRTESTE FOGLYA MARADT. A Vándorsólyom kisasszony különl...

    10 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Ransom Riggs: Üresek városa - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei
    Raktáron

    Ransom Riggs: Üresek városa - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

    Kossuth Kiadó, 2014 0.150000006 2 990 Ft 2 541 Ft
  • Tudod milyen, amikor kiderül, hogy nem az vagy, akinek képzeled magad? Ismered azt az érzést, amikor az életed fenekestől felfordul? Szerettél már bele olyan rossz fiú...

    8 pont
    4 - 6 munkanap
    antikvár

    Levy L. Smith: A Leszármazott

    Egmont-Hungary Kft., 2009 Holló Antikvárium - jó állapotú antikvár könyv 2 000 Ft
  • HALÁLOS SZERELMI HÁROMSZÖG Elena: az üdvöske. A királylány, aki minden fiút megkaphat, akit akar. Stefan: komoly és rejtélyes. Szemlátomást az egyedüli, aki elle...

    8 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés
    Raktáron

    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012 0.150000006 2 499 Ft 2 124 Ft
Teljes lista
  • HALÁLOS SZERELMI HÁROMSZÖG Elena: az üdvöske. A királylány, aki minden fiút megkaphat, akit akar. Stefan: komoly és rejtélyes. Szemlátomást az egyedüli, aki elle...

    8 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés
    Raktáron

    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012 0.150000006 2 499 Ft 2 124 Ft
  • Abner Marshra, a balsorstól hajszolt hajóskapitányra végre rámosolyog a szerencse, amikor egy titokzatos idegen segítségével megépítheti álmai gőzösét, amely a legjobb...

    13 pont
    5 - 8 munkanap
    könyv

    George R. R. Martin: Lázálom

    Alexandra Kiadó, 2013 0.150000006 3 999 Ft 3 399 Ft
  • Damon: elhatározta, hogy megszerzi Elenát. Saját testvére életére tör, hogy az övé legyen a lány. Stefan: elkeseredetten vágyik a hatalomra, hogy elpusztítsa Damont é...

    8 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 2. - Küzdelem - Küzdelem
    Raktáron

    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 2. - Küzdelem - Küzdelem

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2010 0.150000006 2 499 Ft 2 124 Ft
  • Az árulónak bélyegzett Darren Shan farkasszemet néz a halállal. Hiába szökött meg, a vér szava visszahívja. A Vámpírok Hegyén ugyanis véres leszámolásra készülnek a ha...

    8 pont
    10 - 14 munkanap
    könyv

    Darren Shan: A vámpír Herceg - Vámpír könyvek 6. - Vámpír könyvek 6.

    Móra Könyvkiadó, 2011 0.150000006 2 490 Ft 2 116 Ft
Teljes lista
Teljes lista
Ha kritikát kíván írni, be kell jelentkeznie!
Ha hozzá kíván szólni, be kell jelentkeznie!