Angyalárny - Angyali vadász 5.

Nalini Singh
Egmont-Hungary Kft., 2013
Bookline értékelés: (8 darab szavazat)
  • 446 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • ISBN: 9789633433706

Az éjfélszín szárnyú Jason az árnyak között érzi otthon magát. De amikor India arkangyalának, Nehának férjét holtan találják a palotájában, a kémmester kénytelen kilépni a fénybe. Egy arkangyal őrült haragja ugyanis szörnyű pusztítást végezhet a világban, Jasonnek pedig meg kell találnia a gyilkost, hogy ezt megelőzze.

De Neha bizalmának ára van: a kémmesternek az arkangyal vérvonalához kell kötnie magát, véresküt kell tennie Mahiya hercegnőnek. A lánynak, aki szörnyű titkokat hordoz a szívében, és már senkiben sem bízik meg. Legfőképpen nem egy ellenséges kémmesterben.
A gyilkos után kutatva Jason és Mahiya egy évszázados rémálom közepébe cseppen. A váratlan szenvedély feltámadó, fekete vihara pedig mindkettejüket magával ragadja… könnyen lehet, hogy a halálba.

Nalini Singh írónő a paranormális romantikus regények ünnepelt és elismert szerzője. Írásaiban mindig lenyűgöző világokat, különleges hősöket, izgalmas kalandokat és csodálatos szerelmeket teremt.

Árinformáció nem elérhető
A termék az alábbi akciókban szerepel:
70% Egmont különleges ajánlat
Kívánságlistára
Teljes lista
  • A nevem Meghan Chase. Azt hittem, vége. Vége a tündérekkel töltött időnek, annak, hogy lehetetlen döntéseket kell hoznom, fel kell áldoznom a szeretteimet. Azonban m...

    10 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Julie Kagawa: Vaskirálynő - Vastündérek 3.
    Raktáron

    Julie Kagawa: Vaskirálynő - Vastündérek 3.

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2014 0.150000006 2 999 Ft 2 549 Ft
  • A romance set in a world poised on the edge of a deadly archangelic war. Perfect for readers of Charlaine Harris, Laurell K. Hamilton and even E.L. James.

    14 pont
    5 - 10 munkanap
    idegen

    Singh, Nalini: Archangel's Legion

    0.0500000007 3 819 Ft 3 628 Ft
  • Drachen: gefährlich, magisch, unwiderstehlich! Strand, Meer, Partys - einen herrlichen Sommer lang darf Ember Hill das Leben eines ganz gewöhnlichen kalifornischen Mä...

    22 pont
    5 - 10 munkanap
    idegen

    Kagawa, Julie: Talon - Drachenzeit

    0.0500000007 5 993 Ft 5 693 Ft
  • „Egy ideje már a Téli Udvarban élek. Hogy mióta is? Nem tudom. Az idő itt nem úgy telik, ahogy kellene. Ha valaha is kijutok innen, meglehet, azt fogom látni, hogy elt...

    15 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Julie Kagawa: The Iron Daughter - Vashercegnő - Keményborítós - KEMÉNYTÁBLA
    Raktáron

    Julie Kagawa: The Iron Daughter - Vashercegnő - Keményborítós - KEMÉNYTÁBLA

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012 0.0500000007 3 999 Ft 3 799 Ft
Teljes lista
  • HALÁLOS SZERELMI HÁROMSZÖG Elena: az üdvöske. A királylány, aki minden fiút megkaphat, akit akar. Stefan: komoly és rejtélyes. Szemlátomást az egyedüli, aki elle...

    8 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés
    Raktáron

    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 1. - Ébredés

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2012 0.150000006 2 499 Ft 2 124 Ft
  • Abner Marshra, a balsorstól hajszolt hajóskapitányra végre rámosolyog a szerencse, amikor egy titokzatos idegen segítségével megépítheti álmai gőzösét, amely a legjobb...

    13 pont
    5 - 8 munkanap
    könyv

    George R. R. Martin: Lázálom

    Alexandra Kiadó, 2013 0.150000006 3 999 Ft 3 399 Ft
  • Damon: elhatározta, hogy megszerzi Elenát. Saját testvére életére tör, hogy az övé legyen a lány. Stefan: elkeseredetten vágyik a hatalomra, hogy elpusztítsa Damont é...

    8 pont
    Raktáron
    1 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 2. - Küzdelem - Küzdelem
    Raktáron

    Lisa Jane Smith: Vámpírnaplók 2. - Küzdelem - Küzdelem

    Könyvmolyképző Kiadó Kft., 2010 0.150000006 2 499 Ft 2 124 Ft
  • Az árulónak bélyegzett Darren Shan farkasszemet néz a halállal. Hiába szökött meg, a vér szava visszahívja. A Vámpírok Hegyén ugyanis véres leszámolásra készülnek a ha...

    8 pont
    10 - 14 munkanap
    könyv

    Darren Shan: A vámpír Herceg - Vámpír könyvek 6. - Vámpír könyvek 6.

    Móra Könyvkiadó, 2011 0.150000006 2 490 Ft 2 116 Ft
Teljes lista
Teljes lista
Ha kritikát kíván írni, be kell jelentkeznie!
Ha hozzá kíván szólni, be kell jelentkeznie!