1. Idegen nyelvű
  2. Pocket Books
  3. Fiction
  4. Novels
  5. Short Stories

The Bluest Eye

Morrison, Toni

Random House LLC US, 2007

angol・224 oldal・papír / puha kötés
További részletek
Részletek

  • angol
  • 224 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • ISBN: 0307278441

Online ár:

4 695 Ft

Eredeti ár: 4 942 Ft

Kinsella, Sophie: Surprise Me idegen

Surprise Me

Kinsella, Sophie

Tedd kosárba mindkettőt egy gombnyomással!

A kettő együtt:

8 579 Ft
Brandy, Meagan: Fake It 'Til You Break It idegen
Brandy, Meagan

Online ár:

5 309 Ft

Eredeti ár: 5 588 Ft

Kennedy, Elle: The Dixon Rule idegen
Kennedy, Elle

Online ár:

5 327 Ft

Eredeti ár: 5 607 Ft

Brandy, Meagan: Say You Swear idegen
Brandy, Meagan

Online ár:

5 331 Ft

Eredeti ár: 5 611 Ft

Han, Jenny: It's Not Summer Without You idegen
Han, Jenny

Online ár:

5 108 Ft

Eredeti ár: 5 376 Ft

Kingsolver, Barbara: The Poisonwood Bible idegen
Kingsolver, Barbara

Online ár:

3 702 Ft

Eredeti ár: 3 896 Ft

Kafka, Franz: The Metamorphosis and Other Stories idegen
Kafka, Franz

Online ár:

3 278 Ft

Eredeti ár: 3 450 Ft

Backman, Fredrik: A Man Called Ove idegen
Backman, Fredrik

Online ár:

4 688 Ft

Eredeti ár: 4 934 Ft

July, Miranda: The First Bad Man idegen
July, Miranda

Online ár:

3 884 Ft

Eredeti ár: 4 088 Ft

Carr, J. L.: A Month in the Country idegen
Carr, J. L.

Online ár:

4 264 Ft

Eredeti ár: 4 488 Ft

Rushdie, Salman: Midnight's Children idegen
Rushdie, Salman

Online ár:

5 357 Ft

Eredeti ár: 5 638 Ft

Morrison, Toni: The Bluest Eye idegen
Morrison, Toni

Online ár:

4 695 Ft

Eredeti ár: 4 942 Ft

Brandy, Meagan: Fake It 'Til You Break It idegen
idegen

Fake It 'Til You Break It - TikTok made me buy it!

Brandy, Meagan

For fans of Elle Kennedy, Colleen Hoover and Monica Murphy, FAKE IT TIL YOU BREAK IT is the smash TikTok hit from Meagan Brandy, the million-copy bestselling author you need to add to your TBR now!

Online ár:

5 309 Ft

Eredeti ár: 5 588 Ft

Kennedy, Elle: The Dixon Rule idegen
Kennedy, Elle

Online ár:

5 327 Ft

Eredeti ár: 5 607 Ft

Brandy, Meagan: Say You Swear idegen
Brandy, Meagan

Online ár:

5 331 Ft

Eredeti ár: 5 611 Ft

Han, Jenny: It's Not Summer Without You idegen
Han, Jenny

Online ár:

5 108 Ft

Eredeti ár: 5 376 Ft

Kingsolver, Barbara: The Poisonwood Bible idegen
Kingsolver, Barbara

Online ár:

3 702 Ft

Eredeti ár: 3 896 Ft

Kafka, Franz: The Metamorphosis and Other Stories idegen
Kafka, Franz

Online ár:

3 278 Ft

Eredeti ár: 3 450 Ft

Backman, Fredrik: A Man Called Ove idegen
Backman, Fredrik

Online ár:

4 688 Ft

Eredeti ár: 4 934 Ft

July, Miranda: The First Bad Man idegen
July, Miranda

Online ár:

3 884 Ft

Eredeti ár: 4 088 Ft

Carr, J. L.: A Month in the Country idegen
Carr, J. L.

Online ár:

4 264 Ft

Eredeti ár: 4 488 Ft

Rushdie, Salman: Midnight's Children idegen
Rushdie, Salman

Online ár:

5 357 Ft

Eredeti ár: 5 638 Ft

Kinsella, Sophie: Surprise Me idegen
Kinsella, Sophie

Online ár:

3 884 Ft

Eredeti ár: 4 088 Ft

ÉRTÉKELÉSEK

Neked hogy tetszett?

Értékeld:

Csak bejelentkezett felhasználók értékelhetik a terméket.

Értékelések ellenőrzése

A kizárólag regisztrált felhasználóinktól származó értékeléseket és véleményeket nem hitelesítjük, a moderálás jogát azonban fenntartjuk.

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára

További információk

Árinfó

Akciós ár: a vásárláskor fizetendő akciós ár

Online ár: az internetes rendelésekre érvényes nem akciós ár

Eredeti ár: kedvezmény nélküli könyvesbolti ár

Bevezető ár: az első megjelenéshez kapcsolódó kedvezményes ár

Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb akciós ára