29 Dates

De la Cruz, Melissa
Harper Collins Publ. USA, 2019

Információk

  • angol
  • 378 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • ISBN: 1335463194

Összefoglaló

From the #1 New York Times bestselling author of Disney's Descendants novels, Alex & Eliza and Something in Between comes a delightful rom-com matchmaking story perfect for fans of Jenny Han and Sandhya Menon!

0.0500000007
4 247 Ft 4 035 Ft
16 pont
Ezt ajánljuk hozzá:
De la Cruz, Melissa: 29 Dates

De la Cruz, Melissa: 29 Dates

+
7 774 Ft 7 386 Ft 0.05
Beszállítói készleten
5 - 10 munkanap
Kívánságlistára
Teljes lista
  • 19 pont
    idegen

    de la Cruz, Melissa: Witches of East End

    0.0500000007 5 121 Ft 4 865 Ft
  • *Read the novel that inspired the major TV drama Witches of East End, now available on Netflix*'Smart, stylish and just a bit wicked' Deborah Harkness, bestselling aut...

    16 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    De la Cruz, Melissa: Witches of East End
    Beszállítói készleten

    De la Cruz, Melissa: Witches of East End

    0.0500000007 4 234 Ft 4 022 Ft
  • The "New York Times"-bestselling author of the Blue Blood series brings readers the story of the Beauchamp family--a story full of witchcraft, romance, and mythology--...

    32 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    de la Cruz, Melissa: Witches of East End
    Beszállítói készleten

    de la Cruz, Melissa: Witches of East End

    0.0500000007 8 440 Ft 8 018 Ft
  • 20 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    De la Cruz, Melissa: Witches of East End 01. Media Tie-In
    Beszállítói készleten
Teljes lista
  • The first book in Richelle Mead's New York Times bestselling Bloodlines seriesWhen alchemist Sydney is ordered into hiding to protect the life of Moroi princess Jill D...

    14 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    Mead, Richelle: Bloodlines 01
    Beszállítói készleten

    Mead, Richelle: Bloodlines 01

    0.0500000007 3 891 Ft 3 696 Ft
  • 12 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    Gaiman, Neil: Coraline
    Beszállítói készleten

    Gaiman, Neil: Coraline

    0.0500000007 3 312 Ft 3 146 Ft
  • Celaena Sardothien is Adarlan's most feared assassin. As part of the Assassins' Guild, her allegiance is to her master, Arobynn Hamel, yet Celaena listens to no one an...

    14 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    Maas, Sarah J.: The Assassin's Blade - The Throne of Glass Novellas
    Beszállítói készleten
  • A teen road trip novel which won the German Youth Literature Prize, and has rights sold in 27 countries. If is thoughtful, sad and full of humour. 'You will see the wo...

    13 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    Herrndorf, Wolfgang: Why We Took the Car
    Beszállítói készleten

    Herrndorf, Wolfgang: Why We Took the Car

    0.0500000007 3 671 Ft 3 487 Ft
Teljes lista
  • From the #1 New York Times bestselling author of Disney's Descendants novels, Alex & Eliza and Something in Between comes a delightful rom-com matchmaking story perfec...

    16 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 10 munkanap
    idegen
    De la Cruz, Melissa: 29 Dates
    Beszállítói készleten

    De la Cruz, Melissa: 29 Dates

    0.0500000007 4 247 Ft 4 035 Ft
Teljes lista
  • Oké. Szóval tizenöt éves korodban megtudod, hogy vámpír vagy. Hirtelen minden megváltozik körülötted. Magányos lúzer helyett menő csaj válik belőled. A legkúlabb divat...

    10 pont
    könyv
  • Húsz évvel a történet kezdete előtt a gonosz lelkeket száműzték Auradon királyságából, és az Elveszettek szigetére kerültek. Egy energiapajzs veszi körül ezt a barátsá...

    11 pont
    Beszállítói készleten
    5 - 8 munkanap
    könyv
    Melissa de la Cruz: Az Elveszettek Szigete
    Beszállítói készleten

    Melissa de la Cruz: Az Elveszettek Szigete

    KOLIBRI GYEREKKÖNYVKIADÓ KFT, 2016 0.150000006 3 499 Ft 2 974 Ft
  • Oké. Túl vagy az első sokkon. Nem elég, hogy vámpír vagy, hogy a legjobb barátod a Vezetőd, hogy a pasinak, akibe belezúgtál, nem jössz be, hogy sorra halnak meg körül...

    11 pont
    könyv
  • A kissé önbizalomhiányos Lele kétségbeesetten igyekszik jól teljesíteni az iskolában, esténként pedig az interneten próbálja kifejezni önmagát. Szellemes és aranyos ki...

    10 pont
    Raktáron
    2 - 4 munkanap vagy Bookline Express
    könyv
    Melissa de la Cruz, LeLe Pons: Éld túl a sulit! - Egy online díva naplója
    Raktáron

    Melissa de la Cruz, LeLe Pons: Éld túl a sulit! - Egy online díva naplója

    Maxim Könyvkiadó, 2017 0.150000006 2 999 Ft 2 549 Ft
Ha kritikát kíván írni, be kell jelentkeznie!